Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Interdistsiplinaarsed uuringud magistriõppe programmis!

Magistrikraad on kraadiõppe kraad, mis on omandatud alles pärast seda, kui isik on lõpetanud bakalaureuseõppe. Magistriõppe programmid kestavad tavaliselt kaks aastat, lisaks nelja või enama aasta jooksul bakalaureuse programmi lõpuleviimiseks.

Mis on interdistsiplinaarsete õpingute magister? Selle valdkonna meistrid püüavad valmistada inimesi juhtidele ja spetsialistidele, kes keskenduvad sisserändajate ja põgenike elukvaliteedi parandamisele kogu maailmas. Selles programmis pakutavad kursused võivad seisneda õpilaste õpetamises nende inimeste gruppide ees seisvatest väljakutsetest ja nende ettevalmistamisest, et nad saaksid globaalsete kriiside lahenduste leidmisel tegutseda kaastundlikult, kiiresti ja professionaalselt.

Inimesed, kes selle programmi edukalt lõpule viivad, võivad omandada märkimisväärseid eeliseid, sealhulgas mõistmise võimet, kaasotsustundega toimetulekut ja oma vajadustele mõtlemist. Tugev arutlusvõime on enamikus karjäärivaldkondades väärtuslik ning kaastunde ja altruism võib parandada kõiki oma elu valdkondi.

Selle konkreetse programmi maksumus erineb ja sõltub mitmest tegurist. Lõpphindades võib mängida rolli õppe kestus, ülikooli asukoht ja seda, kas kursusi pakutakse enamasti veebis või veebis.

Lõpetajad sellel programmil on potentsiaal jätkata mitmeid põnevaid karjäärivõimalusi. Valdkonna asjatundjad kipuvad kohalikke, riiklikke ja riiklikke valitsusasutusi täitma selliseid jõukaid karjääri kui poliitikakujundajaid; toetab avalikkust ja vähem edukaid inimesi; filantroopid ja sotsiaaltöötajad. Paljud võivad leida töökohti valitsusasutustes, mittetulundusühingutes ja heategevusfondides. Kuid tänu sellele, et lõpetajatel on oskused, võivad ka võimalused teistes valdkondades end esindada.

Paljud ülikoolid pakuvad kraadi interdistsiplinaarsetesse õpetustesse, kuid seal, kus haridust taotletakse, sõltub nende asukoht ja ajakava. Online-kursused pakuvad paindlikkust, mis on paljude jaoks mugav. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Interdistsiplinaarsed uuringud

The Institute for European Studies

Euroopa Liidu interdistsiplinaarsete uuringute spetsialiseerunud meister on 60-krediidi kursus inglise keeles, mille korraldab IEE-ULB. Selle magistriõppe ainulaadsus sei ... [+]

Euroopa Liidu interdistsiplinaarsete uuringute spetsialiseerunud meister on 60-krediidi kursus inglise keeles, mille korraldab IEE-ULB.

See spetsialiseerunud meister on interdistsiplinaarsus kui üks peamisi funktsioone.

Need on peegeldused Euroopa poliitiliste, majanduslike, sotsiaalsete ja õiguslike integratsiooniküsimuste kohta.

Selle magistriõppe ainulaadsus seisneb selles, et keskendutakse karjääri kujundamisele . Korraldatakse innovaatiline seminar, kus pakutakse õpilastele vajalikke oskusi professionaalse projekti ja karjääriplaani väljatöötamiseks.

Programm spetsialiseerunud meister ELi interdistsiplinaarsetes uuringutes

Selle eriala magistriõppe õppekava ei ole mõeldud teema algatamiseks, vaid kavandatud teemade põhjalikuks uurimiseks. Kohustuslike kursuste alusmoodul võimaldab arusaamist Euroopa integratsioonist.... [-]

Belgia Brussels
September 2019
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MLitt Contemporary Studies on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. Selles uuritakse, mida tähendab midagi kaasaegseks nimetada, ning uurib, kuidas teadmisi defin ... [+]

MLitt Contemporary Studies on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. Selles uuritakse, mida tähendab midagi kaasaegseks nimetada, ning uurib, kuidas teadmisi defineeritakse ja levitatakse erinevates valdkondades.

MLitt Contemporary Studies on interdistsiplinaarne kraad, mis uurib tänapäeva olemust. See käsitleb kaasaegseid teemasid erinevatest kunstide, sotsiaalteaduste ja teaduse distsiplinaarsetest perspektiividest. Programm arendab teie võimet läheneda kaasaegsetele teemadele ja väljakutsetele interdistsiplinaarse ja seega paindliku, mõtteviisiga.

TähtsündmusedKoostab humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste ja füüsikateaduste üliõpilased, pakkudes St Andrewsi ainulaadset interdistsiplinaarset kraadi.Laiendab oma teadmiste baasi ja suurendab teie analüüsi- ja kommunikatsioonioskusi; te mõtlete kaugemale kui ühe distsipliini metoodikast ja alustate ühist lexikonit, mis sillutab distsiplinaarset lõhet.Õpilased täidavad kaks lühikest paigutust, mis soodustavad akadeemiliste ringkondade kaasamist ja aitavad teil arendada oma kutseoskusi.Teie suvel läbiviidav uurimisprojekt võib toimuda praktikapõhise esitamise vormis, mis põhineb praktilisel komponendil, näiteks video essee, karjääritöö või veebisaidi kujundus või standardne kirjalik väitekiri.... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles