Filter
Magistrikraadid
Aasia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Islami rahandus Aasias siin!

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

Master in Islamic Finance on nüüd oluline määral tänu uuele islami institutsioonid tegutsevad rohkem kui 75 riigis. See annab teadmisi islami rahastamiseks protsessid, nagu see on moraalne, õiguslik ja reguleeriv raamistik. Samuti õpetavad järgima šariaadi seadustel.

Üliõpilased, kes täidavad osa oma kraad Aasia kasvavad numbrid. Praegu on teine ​​ja kolmas majandus on Aasias. Ilma piiranguteta, õpilased on kirjeldatud oma aja Aasias on parim kogemus elus. Täna, kolm neljast kõige tihedamini asustatud riike maailmas on Aasia: Hiina, India ja Indoneesia.

Islami rahandus Aasias. Saad kõik Islami rahandus info ja kooliga Aasias otse!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Islami rahandus, Aasia

The University of Wollongong in Dubai

UOWD magistrikraad - islami pangandus ja rahandus Araabia Ühendemiraatides sobib üliõpilastele ja spetsialistidele, kes soovivad saada kriitilisi teadmisi ja oskusi valdk ... [+]

UOWD magistrikraad - islami pangandus ja rahandus Araabia Ühendemiraatides sobib üliõpilastele ja spetsialistidele, kes soovivad saada kriitilisi teadmisi ja oskusi valdkondades, mis on seotud islami panganduse ja rahandusega. See väga keerukas programm varustab teid teadmistega ja oskustega, et oleks võimalik teostada olulisi islami finantstehinguid, hoides teid kursis viimaste muudatustega ja kogenud islami šariaadi rahastamise ja selle eesmärkide keerukust. Te saate aru keerulistest islami pangandus- ja investeerimistoodetest ning hinnata alternatiivseid islamikindlustust (Takaful) ja kindlustust (Re-Takaful).

Kestus

18 - 24 kuud

Intakes Kevad - veebruar Suvi - juuni Sügis - september... [-]

Araabia Ühendemiraadid Dubai
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
18 - 24 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
INCEIF The Global University of Islamic Finance

Islamiriigi rahanduse magistrikraad (eMIF) on veebiprogramm, mis võimaldab teil oma õpinguid paindlikus režiimis, oma tempos ja kellaajal jätkata. Täna on INCEIF vilistla ... [+]

Islami rahandustööstuse tulevaste kaptenite turgutamine

Islamiriigi rahanduse magistrikraad (eMIF) on veebiprogramm, mis võimaldab teil oma õpinguid paindlikus režiimis, oma tempos ja kellaajal jätkata. Täna on INCEIF vilistlasi enam kui 70 riigis üle maailma. Mõned annavad juba praegu sisuka panuse islami rahanduse edendamisse kõigil tasanditel, olgu see siis tootearendus ja innovatsioon, poliitiline raamistik ja rakendamine; ning reguleerimine ja jõustamine.

Viide INCEIF akrediteeritud programmidele MQA raames (http://www2.mqa.gov.my/mqr/). Kursuse moodulid hõlmavad laias valikus kriitilisi teemasid, alates varahaldusest, pangandusest ja investeerimisest kuni finantsteenuste, eetika ja valitsemiseni. Programm annab õpilastele põhjaliku ja praktilise teadmise islami majandusest, rahandusest ja šariaadist ning keskkonnast, milles islami rahanduse mängijad tegutsevad.... [-]

Malaisia Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
INCEIF The Global University of Islamic Finance

Islami finantseerimispraktika magistrikraad (MIFP) on kraadiõppe kursus, mille eesmärgiks on toota tööstuse praktikud, kellel on globaalne ülevaade, terviklikud teadmised ... [+]

MIFP on akrediteeritud Malaisia ​​Kvalifikatsioonide Amet (MQA), mille on välja töötanud tuntud rahvusvahelised mõttejuhid, akadeemiad ja eksperdid nii tavapärastest kui ka šariaadi finantsvaldkondadest, tagades, et teadlased lõpetavad mõlema eriala tööoskustega.

Kursuste moodulid hõlmavad mitmesuguseid kriitilisi teemasid, alates varahaldusest, pangandusest ja investeeringutest kuni finantsteenuste, eetika ja juhtimiseni.

Programm annab üliõpilastele ulatusliku ja praktilise arusaamise islami majandusest, rahandusest ja šariaast ning samuti keskkonda, kus islamifirmad rahastajad tegutsevad.

Online-õpe - Õpilasi toetatakse aktiivselt läbi

Veebikursus (e-õpe)Online õppematerjalidOnline raamatukoguOnline andmebaas24/7 online-klassiruumis, mis võimaldab neil klassi tegevust vaadata ja osaleda, kui see on neile kõige mugavamOnline õppurite nõustamissüsteem... [-]
Malaisia Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles