Filter
Magistrikraadid
Prantsusmaa Orléans Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Jätkusuutlikkuse uuringud Orléans. Leia parimad Jätkusuutlikkuse uuringud magistriõppe võimalused Orléans

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Jätkusuutlikkuse erialal kraadi omandamine on vägagi rahuldust pakkuv ettevõtmine, kuigi selle teemaga on seotud mitmed keerukad probleemid ning debattid. Arusaam jätkusuutlikkuse olulisusest kogu maakera ja ühiskonna tervise nimel on teadlaste ja juhtide seas suhteliselt uus arutlusteema.

Prantsusmaa, ametlikult Prantsuse Vabariik, on ühtne semi-presidendivalimiste vabariik asub peamiselt Lääne-Euroopas, mitu ülemeremaade ja-territooriumite.

Orléans asub keskuse piirkonnas Prantsusmaal. See on koht Loiret osakonda. Linnas on üle 100000 elaniku. See on koduks Ülikooli Orléans asub La Source ala lõunaosas linn.

Jätkusuutlikkuse uuringud magistriõpe Orléans. Otsi Jätkusuutlikkuse uuringud magistriõppe programme Orléans ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Jätkusuutlikkuse uuringud, Orléans

Kraadid
Asukoht
Prantsusmaa
Orléans
Õppe tüüp
Tempo
The Polytech Orléans engineering faculty

Colt Orléans ja ISAT on avanud oma co-akrediteeritud "Master in Automotive Engineering säästva mobiilsuse" 2010. aasta septembris kapten on akrediteeritud Prant ... [+]

Colt Orléans ja ISAT on avanud oma co-akrediteeritud "Master in Automotive Engineering säästva mobiilsuse" 2010. aasta septembris kapten on akrediteeritud Prantsuse ministeeriumi teaduse ja hariduse 5 aastat september 2017.

Eesmärgid

See kaheaastane magister (3 semestrit

Keskkond

Polytech Orléans

Asub suur ja avatud ülikooli, Colt Orléans on inseneri teaduskonna ja Kool, mis pakub laia valikut kursusi ja kraadiõppe tasandil valdkondades tehnika ja tehnoloogia. Polytech Orléans on tunnustanud autotööstusega seotud teemasid, nagu uued mootorikontseptsioonid, energiahaldus, mootori juhtimine ja väline aerodünaamika partnerluses juhtivate autotootjate ja tarnijatega.... [-]

Prantsusmaa Orléans
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles