Filter
Magistrikraadid
Saksamaa Pfarrkirchen Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Jätkusuutlikkuse uuringud Pfarrkirchen. Leia parimad Jätkusuutlikkuse uuringud magistriõppe võimalused Pfarrkirchen

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides.

Jätkusuutlikkus tundub olevat ülemaailmne liikumine, kuna paljud riigid üritavad liikuda selle olulise eesmärgi suunas - säilitada loodusressursse nii kaua kui võimalik. Sellest on omakorda kujunenud sotsiaalne probleem, mis mõjutab kõike, alates indiviidide elustiili kuni transpordini.

Saksamaa, ametlikult Saksamaa Liitvabariigi, on föderaalne parlamentaarne vabariik Lääne-ja Kesk-Euroopas. Riik koosneb 16 riiki ja selle pealinn ja suurim linn on Berliinis.

Jätkusuutlikkuse uuringud magistriõpe Pfarrkirchen. Otsi Jätkusuutlikkuse uuringud magistriõppe programme Pfarrkirchen ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Jätkusuutlikkuse uuringud, Pfarrkirchen

Kraadid
Asukoht
Saksamaa
Pfarrkirchen
Õppe tüüp
Tempo
Deggendorf Institute of Technology

Selle magistrikraadiga saate omandada rahvusvahelise karjääri kvalifikatsiooni ja oskusi tervislike ja jätkusuutlike hoonete tulevikku suunatud valdkonnas. ... [+]

* Kursus ootab heakskiitu Baieri hariduselt

Selle magistrikraadiga saate omandada rahvusvahelise karjääri kvalifikatsiooni ja oskusi tervislike ja jätkusuutlike hoonete tulevikku suunatud valdkonnas.

See kraadiõppe kursus vastab õpilastele meetodite ja tehnoloogiate valdkonnas tervislike ja jätkusuutlike hoonete koos rakenduste erinevates valdkondades ehitus-ja kinnisvara tööstus. Ta tunnustab ja laiendab üliõpilaste olemasolevaid teadmisi bakalaureuse kursustest, nagu ehitus insener, arhitektuur, tehnilised ehitustarbed, energiatõhusad ehitustööd või sellega seotud kursused ning erialane töökogemus.

Kursused

1. semester

HSB-1 keskkonna psühholoogiaHSB-2 jätkusuutlikud ehitisedHSB-3 nutikad ehitisedHSB-4 kvantitatiivsed ja kvalitatiivsed täiustatud uurimismeetodid... [-]
Saksamaa Pfarrkirchen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles