Filter
Magistrikraadid
Jaapan Õppe tüüp: Kaugõpe Tempo: Kõik

Leia Kaugõpe magistriõppe programme Jaapan

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Tulu edasijõudnud nagu Master pakub võimalust suurendada oma oskuste kogumi ja võimalusel parandada oma töö leidmisele samal ajal. Master programmid võib pakkuda võrgus või osalise tööajaga, et õpilased saavad jätkata oma haridusteed viisil, mis on nende jaoks mugavam.

 

Kaugõpe on meetod toimetama haridust õpilased, kes ei ole füüsiliselt kohal ülikooli. Erinevad uuringud on näidanud, et kaugõppe programme võib olla sama tõhus ja tõhus kui tavaline klassiruum programmid mõnikord isegi parem!

Jaapan on saareriik Ida-Aasias. Asub Vaikse ookeani see asub ida mere Jaapani, Hiina, Põhja-Korea, Lõuna-Korea ja Venemaa, mis ulatub mere Ohhoota põhjas Ida-Hiina meres ja Taiwan lõunas.

Kaugõpe magistrikraadi programmid, Kaugõpe Masters ülevalt ärikoolides ja ülikoolides Jaapans. Leia Kaugõpe magistriõppe Jaapans Here!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Magister, Jaapan, Kaugõpe

United International Business Schools

Globaalne magistriprogramm võimaldab õpilastel tõeliselt ülemaailmset kogemust ja õppida kolmel erineval kontinendil, st. Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas. ... [+]

Globaalne magistriprogramm võimaldab õpilastel tõeliselt ülemaailmset kogemust ja õppida kolmel erineval kontinendil, st. Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas. Õpilased on kohustatud teenima vähemalt 10 ainepunkti mõnes meie ülikoolilinnas Euroopas, vähemalt 10 krediiti meie Kaabel-Campus Tokyos, Jaapanis, ja võib üle anda New Yorgi laiendamisprogrammi maksimaalselt 22,5 krediiti. Ülejäänud krediiti saab teenida kõikides meie ülikoolilinnakutes Euroopas ja Aasias. Ülemaailmse magistriprogrammi käivitamine on võimalik ainult Euroopas ja Aasias.

Kursuse planeerimine

Globaalse meistrivõimalust saab rakendada mis tahes magistriprogrammi jaoks, mille käigus pakutakse üliõpilase ajal vajalikke kursusi meie ülikoolilinnakutes Euroopas ja Aasias ning meie New Yorki partnerkoolis. Programmi käivitamisel peaksid õpilased nõu pidama oma kohaliku akadeemilise koordinaatoriga, et arendada individuaalset kursuseplaani, mis võimaldab neil rahuldada vajalikke programmi nõudeid.... [-]

Jaapan Tokyo
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
Online
Loe edasi eesti keeles
United International Business Schools

See vabatahtlik programm võimaldab üliõpilastel, kellel ei ole ettevõtlusalast bakalaureusekraadi või samaväärset, teenida kuni 30 ainepunkti tasanduskursustel, et olla m ... [+]

See vabatahtlik programm võimaldab üliõpilastel, kellel ei ole ettevõtlusalast bakalaureusekraadi või samaväärset, teenida kuni 30 ainepunkti tasanduskursustel, et olla meie lõpetajatele mõeldud programmide jaoks valmis. Lisateavet leiate edasijõudnute vastuvõtmise nõuetest.

Õpilastel, kellel ei ole ettevõtlusalast bakalaureusekraadi või samaväärset õppeainet, võidakse nõuda sisserändajate hindamistesti läbimist enne lõpetajaprogrammi algust ja sõltuvalt tulemustest teenida täiendava arvu ainepunkte tasanduskursustel pre-Master programmi, mis on meie lõpetajatele mõeldud programmide jaoks valmis.

Õpilased, kellel ei ole bakalaureuse kraadi või samaväärset, peaksid taotlema bakalaureusekraadi või bakalaureuseõppe lisaprogrammi. Täpsema info saamiseks pöörduge bakalaureuse vastuvõtukataloogi. Õpilased, kellel on 15 või enam aastat asjakohast töökogemust, võivad taotleda otseselt pre-magistrikraadi programmi ja peavad läbima sissesõidu hindamise testi enne lõpetaja programmi ja sõltuvalt tulemustest teenida täiendavat arvu krediiti konkreetsetes bakalaureuseõppes.... [-]

Jaapan Tokyo
September 2019
Päevane õpe
Online
Loe edasi eesti keeles