Filter
Magistrikraadid
Itaalia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Juhtimine Itaalia. Säästa aega ja leia siit kogu info Juhtimine magistriõppe kohta Itaalia

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Juhtimine on oskus juhtida ja hallata teisi inimesi, olgu jooksul ametlikku või mitteametlikku konteksti. See nõuab oskusi, nagu otsustusvõime ja side, mida võib omandada osalemise kaudu juhtimine haridusprogramm.

Itaalia, ametlikult Itaalia Vabariik, on ühtne parlamentaarne vabariik Euroopa Liidus, mis asub Lõuna-Euroopas. Põhja, see piirneb Prantsusmaa, Šveits, Austria ja Sloveenia mööda Alpides.

Magister Juhtimine Itaalia. Leia kogu info ülikoolide kohta Itaalia ja võrdle magistriõppe programme Juhtimine

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Juhtimine, Itaalia

United International Business Schools

Täisajaga üliõpilased võivad omandada magistrikraadi 9-kuulisel õppeaastal, kokku kolm neljandikku 20 ainepunkti iga või 12 kuu jooksul töökoormuse levitamisel. ... [+]

Alguskuupäevad

Meie akadeemiline kalender põhineb kvartalisüsteemil (1 kvartal = 10 nädalat). Programmi paindliku struktuuri ja moodulstruktuuri tõttu on mitu alguskuupäeva saadaval iga kvartali ja iga tähtaja alguses oktoobris, novembris, jaanuaris, veebruaris, aprillis, mais, juulis ja augustis. Kõik ülikoolilinnakud järgivad sama akadeemilist kalender.

Programmi kestus

Täisajaga üliõpilased võivad omandada magistrikraadi 9-kuulisel õppeaastal, kokku kolm neljandikku 20 ainepunkti iga või 12 kuu jooksul töökoormuse levitamisel.

Osalise tööajaga üliõpilased saavad magistrikursust 2-3 akadeemilisel aastal, sõltuvalt kvartalis proovitud kursuste arvust, kursuste valikust ja kursuste planeerimisest; pool tavapäraste kursuste arvuga võrdub kaks korda täiskoormusega programmi kestusega. Mida paindlik on tööaeg, seda rohkem kursusi saab kiiremaks tegemiseks. Üliõpilasi peetakse osalise tööajaga, proovides 6 või vähem kursusi kvartalis. Osalise tööajaga õpingud on kättesaadavad ainult üliõpilastele, kellel on riiklik pass või elamisluba.... [-]

Itaalia Milan
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 36 kuud
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
United International Business Schools

Globaalne magistriprogramm võimaldab õpilastel tõeliselt ülemaailmset kogemust ja õppida kolmel erineval kontinendil, st. Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas. ... [+]

Globaalne magistriprogramm võimaldab õpilastel tõeliselt ülemaailmset kogemust ja õppida kolmel erineval kontinendil, st. Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas. Õpilased on kohustatud teenima vähemalt 10 ainepunkti mõnes meie ülikoolilinnas Euroopas, vähemalt 10 krediiti meie Kaabel-Campus Tokyos, Jaapanis, ja võib üle anda New Yorgi laiendamisprogrammi maksimaalselt 22,5 krediiti. Ülejäänud krediiti saab teenida kõikides meie ülikoolilinnakutes Euroopas ja Aasias. Ülemaailmse magistriprogrammi käivitamine on võimalik ainult Euroopas ja Aasias.

Kursuse planeerimine

Globaalse meistrivõimalust saab rakendada mis tahes magistriprogrammi jaoks, mille käigus pakutakse üliõpilase ajal vajalikke kursusi meie ülikoolilinnakutes Euroopas ja Aasias ning meie New Yorki partnerkoolis. Programmi käivitamisel peaksid õpilased nõu pidama oma kohaliku akadeemilise koordinaatoriga, et arendada individuaalset kursuseplaani, mis võimaldab neil rahuldada vajalikke programmi nõudeid.... [-]

Itaalia Milan
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles