Filter
Magistrikraadid
Leedu Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Juhtimisuuringud Leedu. Säästa aega ja leia siit kogu info Juhtimisuuringud magistriõppe kohta Leedu

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Juhtimisõpingud valmistavad tudengeid ette juhipositsioonioks erinevates organisatsioonides, sealhulgas valitsuses. Paljudes programmides on tudengitel võimalik spetsialiseeruda teatud valdkonnas, nagu näiteks rahandus, turundus, majandus või raamatupidamine.

Leedus ametlikult Leedu Vabariik on riik Põhja-Euroopas suurim Balti riikides. See asub mööda Kagu kaldal Läänemere itta Rootsis ja Taanis. Rohkem kui 90% leedulastest oskavad vähemalt üht võõrkeelt ning pool elanikkonnast räägib kahte võõrkeelt, peamiselt vene ja inglise keeles.

Magister Juhtimisuuringud Leedu. Leia kogu info ülikoolide kohta Leedu ja võrdle magistriõppe programme Juhtimisuuringud

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Juhtimisuuringud, Leedu

Vytautas Magnus University

Õppekava on avatud kõigile bakalaureuse- või kutsehariduskraadiga isikutele kõigis õppevaldkondades. ... [+]

Õppekava "Haridusjuhtimine" vastab kaasaegsete haridussüsteemide nõudmistele ja on seetõttu taotlejate seas populaarne. Õppekava eesmärk on valmistada ette õppe- ja koolitustegevuste juhtimisega tegelevaid organisatsioone. Programmi õpiväljundite keerukus viib meie tulevaste lõpetajate karjääri õpetaja, haridusjuht, inimressursside arendaja.

Õpilastel on suurepärane võimalus kogeda kombineeritud õppemeetodit, mis arendab oma oskusi tehnoloogia täiustatud ja iseseisva õppimise alal.

Juurdepääsu nõuded

Bakalaureusekraad on kohustatud taotlema seda magistrikraadi või samaväärset.

Inglise keele tõend: tasemel B2 või ametliku dokumendina ametlikust asutusest, kus oli taotleja, oli kursusi inglise keeles või inglise keelt.... [-]

Leedu Kaunas
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mykolas Romeris University

Programmi eesmärk on valmistada kõrgelt kvalifitseeritud ja kvalifitseeritud juhid ja juhatajad magistrikraadiga ärijuhtimises ja halduses, kes suudavad kavandada, arenda ... [+]

Programmi eesmärk on valmistada kõrgelt kvalifitseeritud ja kvalifitseeritud juhid ja juhatajad magistrikraadiga ärijuhtimises ja halduses, kes suudavad kavandada, arendada ja hallata elektroonilisi äriettevõtete ja -projekte ning rakendada saadud teadmisi konkurentsieelise saamiseks küberruumis.

Programmi eesmärk

Kvalifitseeritud ärijuhtimise spetsialistide ettevalmistamine, oskuste ja teadmiste omandamine uute ja eristavate sotsiaalmajanduslike protsesside kohta teadmistepõhises küberruumis, kaasaegse info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) mõju traditsioonilistele ärimudelitele ning edukaks rakendamiseks vajalike juhtimisoskuste arendamine info- ja kommunikatsioonitehnoloogia potentsiaali arendada, kujundada ja juhtida äri küberruumis.... [-]

Leedu Vilnius
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles