Magistriõpe Juhtimisuuringud Karlsruhe. Leia parimad Juhtimisuuringud magistriõppe võimalused Karlsruhe

Magistrikraad omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud ülikooli teise astme õppe spetsiifilises valdkonnas või kutsepraktikas, näidates sealjuures üles suurt meisterlikkust.Juhtimisõpingud valmistavad tudengeid ette juhipositsioonioks erinevates organisatsioonides, sealhulgas valitsuses. Paljudes programmides on tudengitel võimalik spetsialiseeruda teatud valdkonnas, nagu näiteks rahandu… Loe edasi

Magistrikraad omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud ülikooli teise astme õppe spetsiifilises valdkonnas või kutsepraktikas, näidates sealjuures üles suurt meisterlikkust.

Juhtimisõpingud valmistavad tudengeid ette juhipositsioonioks erinevates organisatsioonides, sealhulgas valitsuses. Paljudes programmides on tudengitel võimalik spetsialiseeruda teatud valdkonnas, nagu näiteks rahandus, turundus, majandus või raamatupidamine.

Saksamaa, ametlikult Saksamaa Liitvabariigi, on föderaalne parlamentaarne vabariik Lääne-ja Kesk-Euroopas. Riik koosneb 16 riiki ja selle pealinn ja suurim linn on Berliinis.

Karlsruhe on linn koos kuumade suvede ja on ookeanilise kliima. See asub Baden-Württemberg, Saksamaa ja on koduks enam kui 200.000 inimest. Linn on tuntud oma ülikoolid ja muud trahvi kõrgkoole. Need suured teadus-, arendus ja tehnoloogia.

Juhtimisuuringud magistriõpe Karlsruhe. Otsi Juhtimisuuringud magistriõppe programme Karlsruhe ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Näita vähem
Karlshochschule International University
Karlsruhe, Saksamaa

Meie magistrikraad Management programmis pakub Teile struktuuri (teooria), tulemuslikkust (tava), ümberkujundamist (juhtimist) ja teadusuuringuid (sünteesi) juhtimise interdis ... +

Meie magistrikraad Management programmis pakub Teile struktuuri (teooria), tulemuslikkust (tava), ümberkujundamist (juhtimist) ja teadusuuringuid (sünteesi) juhtimise interdistsiplinaarselt: (ümber) mõtlemine juhtimine. Ja miks valida üldist või spetsialisti vahel? Valides üldise juhtimise ja isikliku arengu sammast, valite kaks spetsialiseerumissuunda. -
Juhtimisalased kursused
Päevane õpe
2 aastat
Inglise
Ülikool