Filter
Magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Juhtimisuuringud Euroopa

Magister on kõrghariduse teine aste ning seda saab omandada peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks kulub tavaliselt täiskoormusega õppe korral umbes 2 aastat, mille sisse mahub 36 kuni 54 ainepunkti.  

Magistrikraad Management Research kavatseb anda õpilastele hea ülevaate teooriad juhtimine, et arendada oskuse halduse, rahanduse ja raamatupidamise uuringud. Seda selleks, et oleks võimalik pakkuda lahendusi, juhtimise seisukohti silmitsi täna.

Euroopas on suuruselt kuues kontinent ja hõlmab 47 riigis ja assortii sõltuvused, saartel ja territooriumid. Ta piirneb Vahemere lõuna, Aasia itta ja Atlandi ookeanist läänes.

Juhtimisuuringud magistriõppe programmid ja parimad õppimisvõimalused Euroopa. Leia infot Euroopa Juhtimisuuringud magistriõppe programmide kohta

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Juhtimisuuringud, Euroopa

IAE Aix Graduate School of Management

Teadus- Master in University Management Science Paul Cézanne - Aix-Marseille valmistada parimaid tingimusi juurdepääsu doktoriõppe programmi, mis vastab ... ... [+]

Juhtimine Science Research Master

Ülikooli Paul Cézanne Aix-Marseille

Teadus- Master in University Management Science Paul Cézanne - Aix-Marseille valmistada parimaid tingimusi juurdepääsu doktoriõppe programmi, mis vastab rahvusvahelise otsing; see võimaldab jätkata akadeemilist teed elukutse ülikooli õppejõud ja teadlane. Samuti toob see kaasa seisukohti suure vastutuse valdkonnas pardal, samuti juhtivatel kohtadel riiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonidega.

Ehitus seda Master, ühe käega põhituum metodoloogia arengu korralduskomitee Teadus ja muude spetsialiseeritud kursused, saab ootustele organisatsioonide ja teadus.

Struktuur ja sisu koolitus... [-]

Prantsusmaa Aix-en-Provence
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles