Filter
Magistrikraadid
Lõuna-Ameerika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Juhtivpositsiooni programmid Lõuna-Ameerika

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Kui otsite võtta oma karjääri järgmisele sammule, Executive Education on tee minna. Usalda võttes uusi kohustusi, kui täidesaatev abiga Executive Education programmid.

Plaan paljudes riikides ja saarte, Lõuna-Ameerikas on koduks paljudele hispaania keelt kõnelevates riikides. Siin saavad õpilased sõna otseses mõttes jalutada läbi ajaloo oma teel klassi ja imama kultuuri iidse ühiskondades. 

Juhtivpositsiooni programmid magistriõppe programmid ja parimad õppimisvõimalused Lõuna-Ameerika. Leia infot Lõuna-Ameerika Juhtivpositsiooni programmid magistriõppe programmide kohta

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Juhtivpositsiooni programmid, Lõuna-Ameerika

The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro

COPPEAD mitte-kraadi Executive Education suunatud programmide kujundamisel ja ümberehitamise Brasiilia juhid erinevates valdkondades äri ja juhtimine. ... [+]

COPPEAD mitte-kraadi Executive Education suunatud programmide kujundamisel ja ümberehitamise Brasiilia juhid erinevates valdkondades äri ja juhtimine.

&nbsp

Kursused on suunatud kõrgete juhtide era-ja riigi omandis olevad äriühingud, valitsusasutused ja muud tüüpi organisatsioon. Jooksul üheaastase programmi, klassid on kavandatud üks kord nädalas terve päeva alusel, et võimaldada osalejatel ühendavad oma uuringutes korrapärase kutsealase tegevuse.

&nbsp

Executive Education programmi pakutakse praegu COPPEAD on:

&nbsp

- Juhtkond - Majanduse ja Juhtimise Energiatööstuse - Rahandus - Health Care Management - Logistika - Turundus ... [-]

Brasiilia Rio de Janeiro
Märts 2020
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro

COPPEAD pakub 160-tunnise täiendõppe programmide suunatud kogenud spetsialistid, kes soovivad avardada oma teadmisi ja kogemusi konkreetse äritegevusega. ... [+]

COPPEAD pakub 160-tunnise täiendõppe programmide suunatud kogenud spetsialistid, kes soovivad avardada oma teadmisi ja kogemusi konkreetse ettevõtte tegevus, nagu:

Service Management Six Sigma Projektijuhtimine Retail Management Logistics Management. [-]
Brasiilia Rio de Janeiro
Märts 2020
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles