Filter
Magistrikraadid
Kasahstan Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Kasahstan. Parimad magistriõppe programmid ja info ülikoolide kohta Kasahstan

Kasahstanis asub kesklinnas Euraasias ja kiiresti võtmist tähtsamat rolli regioonis ning viimastel aastatel on kogemusi kiire kasvu ja arengut. Järjest enam üliõpilasi on avastanud suurepärase kraadiõppe programmid, et Kasahstan on pakkuda valitsus on suurendanud keskendutakse akadeemikud ja haridusreformi. Väljaspool klassiruumi, õpilaste Master Kasahstanis programme saab kogeda rikas ajalugu, loodusega, tänapäeva linnades, huvitav kultuur, tervitades inimesi.

On erinevaid võimalusi Master Kasahstanis, erinevaid nõudeid ja pikkused, mis on iga konkreetse programmi ja ülikooli. Mõned enam populaarne Master Kasahstanis programmid on erialade äri-, majandus, rahvusvahelised suhted, tervis ja haridus. Mis Master Kasahstanis, õpilased kogemus tipptasemel haridus hõlbustanud ekspert teaduskonna.

Take a look läbi Master Kasahstanis allolevatest valikutest ja te võite leida programm, mis aitab teil täita oma eesmärgid!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Kazakh British Technical University (KBTU)

Intelligentsete süsteemide programm on suunatud teaduse / masinaõppe spetsialistide ettevalmistamisele. Ainulaadne programm, mis pakub täiustatud uuringuid koos praktilis ... [+]

. Programmi perspektiividAinulaadne programm, mis pakub täiustatud uuringuid koos praktilise kogemusega;Suurepärane võimalus oma potentsiaali realiseerimiseks ja professionaalsete oskuste arendamiseks töötades selliste müüjate tegelike projektidega nagu EMC, Alem Research jne;Programm on suunatud teaduse / masinaõppe spetsialistide ettevalmistamisele;Täiustatud uuenduslike tehnoloogiate õppimine, sealhulgas suure hulga andmekogude kogumine, ärijuhiste lahendamine andmetöötluse ja juhtimistehnikate abil, kasutades programmeerimiskeele nagu R, Python ja MATLAB, ning kogemuste omandamine masinõppe ja mustri tuvastamise tööriistade ja tehnikatega ;Reaalajas ja manussüsteemide arendamiseks vajalikud õppevahendid ja tehnikad;Kursusi õpetavad kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, tarkvaratoodete arendajad suurtest ja tuntud firmadest nagu (tuleb täita)Southamptoni ülikooli kutsetunnistus;Hea tasustatud töö pärast lõpetamist;Õppemaks on kogu õppeperioodi eest 8 400 000 õppejõudu; * on võimalus võita KBTU sisemised toetused.Programm põhineb ainulaadsel tehnoloogial, kus omandatud teoreetilisi oskusi saab rakendada tegelike praktiliste probleemide lahendamiseks.Praegu kasulikke hindamatuid teadmisi.Programmeerige mulle nõudedBakalaureusekraad infosüsteemides, automatiseerimises ja juhtimissüsteemides, arvutisüsteemid ja tarkvara või muud sellega seotud valdkonnad;Tõhusad teadmised kõrgetasemelise ja madala taseme programmeerimisest, algoritmid ja andmestruktuurid, objektorienteeritud programmeerimine, varjatud disain ja digitaaloogika taust, kindel tõenäosus ja lineaarse algebra taust;Hea inglise keele oskus.... [-]
Kasahstan Almaty
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kazakh British Technical University (KBTU)

Master of Applied Software Engineering (Information Systems) missioon on suurendada Kasahstani spetsialistide suurte tootmisettevõtete konkurentsivõimet ja tutvustada uut ... [+]

Riiklikud toetused haridusalasele uurimistööle ja ka KBTU stipendiumid antakse erialase hariduse magistriõppe üliõpilastele.

Magistriõppe programm on semestri kursuste kombinatsioon, mis vaheldub 2-3 nädalat pikkuste moodulitega. Lisaks teoreetilistele teadmistele omandavad õpilased praktilisi oskusi, mis töötavad tegelike projektidega.

Missioonid ja eesmärgid

Kasahstani spetsialistide konkurentsivõime suurendamine suurte tootmisettevõtete jaoks.

Tutvustame uut tüüpi magistriprogrammi, mis keskendub kogemuspõhisele õppimisele erinevate ettevõtete tegelikes projektides.

Programmi eelised mulleUnikaalne programm, mis ühendab teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi;Juhendamine peamiste müüja-ettevõtete poolt;Suurte ettevõtete nagu "Kazatomprom", "KazTransGaz", "Kasahstan Temir Zholy", "Halyk Bank" jt tegelike projektide arendamine;Spetsialiseerumine veebiarenduseks spetsialistide ettevalmistamine;Uusimate tehnoloogiliste uuenduste, sealhulgas pilvotehnoloogia, mobiilirakenduste ja veebi programmeerimise hiljutiste edusammude koolitus;Kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, tarkvaraprogrammide arendajad Oracle, IBM, Microsoft, Redhat;Tööstussertifikaadid maailma juhtivatelt tarkvaraarenduse ettevõtetelt;Töö, millel on pärast lõpetamist kõrge palk.Programmeerige mulle struktuur... [-]
Kasahstan Almaty
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles