Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Kasutajakogemuse kujundamine magistriõppe programmis!

Õppur, kes jätkab magistri kraadi, on tavaliselt keegi, kes soovib oma karjääri viia järgmisele tasemele. Magistrikraad aitab õpilastel omandada põhjalikumaid teadmisi ainevaldkonnast, nii et nad saaksid konkurentsi eelise pärast töötajatele siseneda.

Mis on Master kasutaja kasutuskogemuse disain? See aste võib õpetada õpilasi õppima tehnoloogia kasutajate harjumusi ja jääma UX tarkvara ja muude infoteaduste suundumuste juurde. Õpilased saavad arendada oskusi tarkvara analüüsimisel ja kasutajakogemust parandades. Maailm muutub digitaaltehnoloogial igapäevaselt enam sõltuvaks. Tipptasemel tehnoloogiate ja tarkvara haldamine aitab lõpetajatel silma paista, sest nad valmistuvad sisenema elavasse, pidevalt arenevasse tööstusharusse.

Kasutajakogemuse disaini meister võib õpetada üliõpilasi digitaaltehnoloogia viimastest trendidest ja toodetest. Nad saavad õppida ka inimeste seadmete ja seadmete käitumise analüüsimist. Õpilased saavad omandada sügavamaid teadmisi erinevate uuenduste kohta, arendades oma disainilahendusi ja koostööd teistega.

Magistrikraadi maksumus sõltub ülikoolist ja programmi pikkusest. Tavaliselt kulub umbes üks kuni kaks aastat. Saadaval on palju võimalusi, nii et õpilased saavad otsida erinevaid programme, et leida, milline neist kõige paremini sobib neile, mida nad otsivad.

Õpilased, kes teenivad kasutaja kasutamise kogemuse disaini magistriõppes, saavad end tööle karjääri kujundajatena, teabearhitektidena, tarkvaraarendajatena, teadlastena ja analüütikuna. Nende valdkondade õpilased saavad rakendada oma arusaama kasutaja käitumisest ja harjumustest ning tarkvaraarenduse ja innovatsiooni sisemistest tegevustest. Ükskõik, kas see on käivitusjärgne ettevõte või loodud ettevõte, on see karjäärivõimalus, kus lõpetajatel on võimalik valida erinevaid suunda.

Kutsekogude disaini programme pakutakse ülikoolides kogu maailmas. Kuid neile, kes soovivad õppida kaugjuhtimisega, on ka palju online-võimalusi. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Kasutajakogemuse kujundamine

Seeway - Barcelona

Master Web Design Seeway valmistab teid silmitsi väljakutsega digitaalse disainer ja professionaalseid tulemusi, mis vastavad klientide vajadustele ja lõppkasutajatele. S ... [+]

Digitaalkeskkondades reaalsus meie element ning paljudel juhtudel on peamiseks elemendiks tarbimise ja interaktsiooni paljud kasutajad. See reaalsus sunnib disainer saada professionaalne võime mõista ja pakkuda lahendusi igat liiki meedia ja platvormid, visuaalse koodid väga erinevaid vahendeid digitaalsete koodide kasutada offline projekte.

Digitaalses keskkonnas tekitab samuti meile elastsusomadustega ja täiesti revolutsiooniline interaktsiooni, et panna kasutaja kogemus ja interaktsiooni ruumi keskele disain.

Master Web Design Seeway valmistab teid silmitsi väljakutsega digitaalse disainer ja professionaalseid tulemusi, mis vastavad klientide vajadustele ja lõppkasutajatele. Sa sukeldu keskkonnas koos esimese klassi spetsialistide ja täielikult praktiline metoodika.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESDi - Design School

Üha liikuvama ja kasutajakesksema ühiskonna raames töötavad meie UI / UX magistrikraad spetsialistid, kes on kvalifitseeritud olemasolevate erinevate seadmete projekteeri ... [+]

Üha enam mobiilse ja kasutajakeskse ühiskonna raames koolitab meie UI / UX magistrikraad spetsialiste, kes on kvalifitseeritud disaini ja süsteemianalüüsi jaoks erinevate olemasolevate seadmete jaoks.

Kogu õppeaasta jooksul omandab õpilane kontseptuaalse, teoreetilise ja projektiga seotud teadmisi, mis võimaldavad tal luua ülesandeid loovuse, prototüübi, infostruktuuri, liidese kujundamise, seadmele kohandatud disaini ja analüüsi kohta. Meie magistrikraad on koostöös selliste firmadega nagu Everis, Please, Atrápalo, ByHours, Experience_LAB ja ühenduse ning hõlbustada võimalust teha internatuuri interaktiivse digitaalse disainiga seotud ettevõtetes ja organisatsioonides.... [-]

Hispaania Sabadell
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Royal College of Art

MRes RCA Design Pathway rajab disaini uurimise oskused, mida saab kasutada akadeemilises ja tööalases karjääris. Me edendame uuendusi ja tegeleme keerukate süsteemide ja ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

MRes RCA Design Pathway rajab disaini uurimise oskused, mida saab kasutada akadeemilises ja tööalases karjääris. Me edendame uuendusi ja tegeleme keerukate süsteemide ja sotsiaalsete väljakutsetega, alates töö tulevikust kuni ringmajanduse, kliimamuutuste, AI ja tervishoiuteenusteni.

Pakume interdistsiplinaarset õpet; saate kokku puutuda kõigi disainikooli programmidega, sealhulgas meie magistrantidega, uurimiskeskustega ja võrgustikega. Kogenud teadlased korraldavad disainiuuringute teemalisi seminare ja töötubasid teemadel, mis hõlmavad küberneetikat, etnograafiat, eetikat, tuleviku prognoosimist, spekulatiivset disaini, osalusel põhinevat kujundamist, tegevusuuringuid, peegeldavat praktikat, robootikat ja kodeerimist.... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
BARCELONA TECHNOLOGY SCHOOL

Uus majandus on digitaalne. Igal päeval ilmuvad meie igapäevaelus uued ärimudelid, teenused ja digitaalsed lahendused, et mõista ja parandada, kuidas kasutajad nendega su ... [+]

Loo ruum, kus inimesed ja tehnoloogia kokku tulevad. Sõidutee kogemus disaini ja innovatsiooni tänu inimese käitumise, tehnoloogia ja digitaalsete lahenduste vajaduste sügavale mõistmisele.

Uus majandus on digitaalne. Igal päeval ilmuvad meie igapäevaelus uued ärimudelid, teenused ja digitaalsed lahendused, et mõista ja parandada, kuidas kasutajad nendega suhtlevad.

UX loob empaatia inimeste ja tehnoloogia vahel, mis panevad kasutajaid kõigepealt esile. Ainult sügav mõistmine inimeste käitumisest võimaldab optimeerida kasutatavust tänu disaini ja innovatsiooni tekkimisele.

Master-kasutaja kasutuskogemuse disainiga arendab sa välja kõige nõudlikumaid UX-oskusi, kui esimesel isikul avastatakse uuenduslik visioon kasutajakesksest tehnoloogia disainist.... [-]

Hispaania Barcelona
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles