Filter
Magistrikraadid
Eesti Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Kindlustusmatemaatilised teadused Eestis siin!

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Kindlustusmatemaatikas programmid on keskendunud peamiselt valmistades õpilasi analüüsida kindlustusriskide ja on raske keskenduda matemaatika. Keeled eri tasanditel, nende programmide ka üldiselt kursused rahanduse, kindlustuse, arvuti arvutused ja äri.

Eesti on muuhulgas tuntud oma metsade (nad moodustavad peaaegu poole territooriumil) ja on ainus riik Euroopas, kus peaaegu kogu 4G võrgu levialas. Eesti pakub tasemel ja rahvusvaheliselt tunnustatud hariduse ning paljude ülikoolide riigis pakuvad kraadi programmid inglise keeles.

Kindlustusmatemaatilised teadused Eestis. Saad kõik infot Kindlustusmatemaatilised teadused ja kooliga otse siit.

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Kindlustusmatemaatilised teadused, Eesti

University of Tartu

2-aastane magistriõppe programm valmistab spetsialistide finantssektoris, panganduses ja kindlustuses tööstuste. ... [+]

2-aastane magistriõppe Aktuaaride ja Financial Engineering programm valmistab spetsialistide finantssektoris, panganduses ja kindlustuses tööstuste kvantitatiivseid meetodeid riski hindamiseks ja maandamiseks, pakkudes teadmisi ja oskusi kahes põhivaldkonnas - finantskorraldus ja kindlustus matemaatika.

Miks Aktuaaride ja Financial Engineering? Erilist rõhku rakendada matemaatilisi mudeleid ja kvantitatiivseid meetodeid.

Student Capital of Estonia .

[-]
Eesti Tartu
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles