Filter
Magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Kindlustusmatemaatilised teadused Euroopas siin!

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Aktuaari teaduse programm on sageli pakutakse läbi matemaatika osakonna kolleegiumi. Need programmid on tavaliselt väga raske matemaatikale kursused ja kaas arenenud matemaatika, nagu kivi, koos seotud teemasid kindlustuse ja arvutid.

Euroopas on suuruselt kuues kontinent ja hõlmab 47 riigis ja assortii sõltuvused, saartel ja territooriumid. Ta piirneb Vahemere lõuna, Aasia itta ja Atlandi ookeanist läänes.

Kindlustusmatemaatilised teadused Euroopas. Saad kõik Kindlustusmatemaatilised teadused info ja kooliga Euroopas otse!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Kindlustusmatemaatilised teadused, Euroopa

ISEG - Lisbon School of Economics & Management

ISEG (Lissaboni Ülikool) aktuaaride meistrid pakuvad kindlat akadeemilise teaduse, statistika ja rahanduse akadeemilist baasi. See oli kavandatud kindlustusmatemaatika er ... [+]

ISEG (Universidade de Lisboa) kindlustusmatemaatika magistriprogrammid töötati välja kindlustusmatemaatika eriala rahvusvaheliste nõuete kohaselt. Selle eesmärk on katta enamik kursuse teemasid, mis on hädavajalikud aktuaaride akrediteerimiseks Euroopa Liidus vastavalt Euroopa Kindlustusmatemaatilise Assotsiatsiooni poolt määratud juhistele ja enamusele assotsieerunud kutsetestidega seotud teemadele Inteli ja aktuaaride teaduskond - IfoA - Ühendkuningriigis või Põhja-Ameerika aktuaaride ühing - SOA.

See oli instituudi poolt akrediteeritud

Meie kapten on ka SOA UCAP loendis.

Meie kapten on klassifitseeritud 50 parimaks kindlustusmatemaatikaks ja meie ülikool, Universidade de Lisboa, on teise koha saanud 2017. aasta Iberoamerikanikeelses klassifikatsioonis, mille on tootnud SCImago.... [-]

Portugal Lissabon
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Tartu

2-aastane magistriõppe programm valmistab spetsialistide finantssektoris, panganduses ja kindlustuses tööstuste. ... [+]

2-aastane magistriõppe Aktuaaride ja Financial Engineering programm valmistab spetsialistide finantssektoris, panganduses ja kindlustuses tööstuste kvantitatiivseid meetodeid riski hindamiseks ja maandamiseks, pakkudes teadmisi ja oskusi kahes põhivaldkonnas - finantskorraldus ja kindlustus matemaatika.

Miks Aktuaaride ja Financial Engineering? Erilist rõhku rakendada matemaatilisi mudeleid ja kvantitatiivseid meetodeid.

Student Capital of Estonia .

[-]
Eesti Tartu
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles