Filter
Magistrikraadid
Kanada Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Kindlustusmatemaatilised teadused Kanadas siin!

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Master of Science kraadiga kindlustusmatemaatiline Sciences annab matemaatiline ja rahalisi vahendeid, et lahendada probleeme, mis hõlmavad riskiastme. See on mõeldud neile, kes soovivad olla osa alal kasvavat tähtsust, mis on vajalik, et vahekohtunikuks risk äri ja finants-protsesse.

Kanada on parim riik jätkata oma kõrghariduse kui olete interaktiivne inimene. Peaaegu iga etnilise rühma on esindatud Kanada seega see 'sa multikultuurses ühiskonnas. Keelebarjääri ei ole probleem, et välisüliõpilased kui Kanada peetakse maailma 's juhtiv keeleõpe.

Kindlustusmatemaatilised teadused Kanadas. Saad kõik infot Kindlustusmatemaatilised teadused ja kooliga otse siit.

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Kindlustusmatemaatilised teadused, Kanada

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Windsor, Graduate

See põnev kursustepõhine magistriprogramm, mida pakub teaduskond, annab õpilastele võimaluse parandada nende arusaamist ja oskusi kindlustusmatemaatiliste erialade distsi ... [+]

Programmi kirjeldus

See põnev kursustepõhine magistriprogramm, mida pakub teaduskond, annab õpilastele võimaluse parandada nende mõistmist ja oskusi kindlustusmatemaatiliste teaduste erialal. Üle 16 järjestikuse kuu jooksul lõpetatakse üliõpilaste magistriõppematerjalid tööstusharuga seotud valdkondades, nagu tuletisinstrumentide turud, eluohtlikud sündmused, mikro- ja makroökonoomika.

Võtme õpitulemusedKirjeldage ja rakendage täiustatud mõisteid, mis on seotud tõenäosuse, huvide teooria, tuletisinstrumentide, rahanduse, majanduse, regressiooni ja ajaliste ridade, riski ja kahjumi funktsioonidega.Kriitiliselt hinnata praeguseid aktuaariarteaduste alaseid teadusuuringuid, arendada ja toetada tõendusmaterjalil põhinevat pidevat argumenti ja rakendada probleemidele asjakohaseid uurimismeetodeid.Suuliste kirjelduste tõlgendamine ja muutmine matemaatiliste kindlustusmudelitena, mudelite analüüsimine, mudelite ja väljundi tõlgendamine ning lahenduste väljatöötamine ühtselt korraldatud viisil.Tuvastage ja arutage sobivaid parimaid aktuaarimudeleid ja looge mudeleid keerukate probleemide lahendamiseks.Karjäärivõimalused... [-]
Kanada Windsor
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles