Filter
Magistrikraadid
Põhja-Ameerika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Kindlustusmatemaatilised teadused Põhja-Ameerikas siin!

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

MSc Kindlustusmatemaatilised Sciences kraad on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad saada edukaks aktuaar. See annab vahendid täita aktuaarina erinevates valdkondades nagu rahandus-, riskijuhtimise, kindlustuse ja investeeringuid.

Ameerika Ühendriigid on suur riik Põhja-Ameerikas, tihti tuntud "USA ", "USA ", "USA ", "America " või lihtsalt "riigid ". Samuti kogub üle 310 miljonit inimest, mis on maailma 's suuruselt kolmas elanikkonnast. See sisaldab tiheasustusega linnades laialivalguv äärelinnas, ja suur, asustamata ja looduslikult kaunis piirkondades samal ajal.

Kindlustusmatemaatilised teadused Põhja-Ameerikas. Saad kõik Kindlustusmatemaatilised teadused info ja kooliga Põhja-Ameerikas otse!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Kindlustusmatemaatilised teadused, Põhja-Ameerika

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Windsor, Graduate

See põnev kursustepõhine magistriprogramm, mida pakub teaduskond, annab õpilastele võimaluse parandada nende arusaamist ja oskusi kindlustusmatemaatiliste erialade distsi ... [+]

Programmi kirjeldus

See põnev kursustepõhine magistriprogramm, mida pakub teaduskond, annab õpilastele võimaluse parandada nende mõistmist ja oskusi kindlustusmatemaatiliste teaduste erialal. Üle 16 järjestikuse kuu jooksul lõpetatakse üliõpilaste magistriõppematerjalid tööstusharuga seotud valdkondades, nagu tuletisinstrumentide turud, eluohtlikud sündmused, mikro- ja makroökonoomika.

Võtme õpitulemusedKirjeldage ja rakendage täiustatud mõisteid, mis on seotud tõenäosuse, huvide teooria, tuletisinstrumentide, rahanduse, majanduse, regressiooni ja ajaliste ridade, riski ja kahjumi funktsioonidega.Kriitiliselt hinnata praeguseid aktuaariarteaduste alaseid teadusuuringuid, arendada ja toetada tõendusmaterjalil põhinevat pidevat argumenti ja rakendada probleemidele asjakohaseid uurimismeetodeid.Suuliste kirjelduste tõlgendamine ja muutmine matemaatiliste kindlustusmudelitena, mudelite analüüsimine, mudelite ja väljundi tõlgendamine ning lahenduste väljatöötamine ühtselt korraldatud viisil.Tuvastage ja arutage sobivaid parimaid aktuaarimudeleid ja looge mudeleid keerukate probleemide lahendamiseks.Karjäärivõimalused... [-]
Kanada Windsor
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles