Filter
Magistrikraadid
Portugal Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Kindlustusmatemaatilised teadused Portugals siin!

Master-taseme uuringud hõlmavad spetsialiseerunud uuring teadus-või ala kutsepraktika. Tulu magistrikraadi näitab kõrgemat meisterlikkust teema. Tulu magistrikraadi saab teha igal pool aastat või kolm või neli aastat. Enne, kui saad minna, siis tavaliselt tuleb kirjutada ja kaitsta doktoritöö, pikk paber, mis on kulminatsiooniks oma spetsialiseerunud teadus.

Aktuaari teaduse programm on mõeldud õpetada õpilastele riskide analüüsimisel, konkreetselt kindlustuse valdkonna. Programmid sisaldavad tavaliselt mitu matemaatika kursused, nagu statistika ja matemaatiline koos kursused riskianalüüsi, arvutid ja majandus.

Portugal on üks kõige soojem Euroopa riikides. Ülikooli programmid on väga taskukohane. Tegelikult Portugal on üks madalamaid elamiskulud üliõpilastele. Nautige suur randu Algarve või vana tiivad ajalugu pealinna Lissaboni.

Kindlustusmatemaatilised teadused Portugals. Saad kõik infot Kindlustusmatemaatilised teadused ja kooliga otse siit.

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Kindlustusmatemaatilised teadused, Portugal

ISEG - Lisbon School of Economics & Management

ISEG (Lissaboni Ülikool) aktuaaride meistrid pakuvad kindlat akadeemilise teaduse, statistika ja rahanduse akadeemilist baasi. See oli kavandatud kindlustusmatemaatika er ... [+]

ISEG (Universidade de Lisboa) kindlustusmatemaatika magistriprogrammid töötati välja kindlustusmatemaatika eriala rahvusvaheliste nõuete kohaselt. Selle eesmärk on katta enamik kursuse teemasid, mis on hädavajalikud aktuaaride akrediteerimiseks Euroopa Liidus vastavalt Euroopa Kindlustusmatemaatilise Assotsiatsiooni poolt määratud juhistele ja enamusele assotsieerunud kutsetestidega seotud teemadele Inteli ja aktuaaride teaduskond - IfoA - Ühendkuningriigis või Põhja-Ameerika aktuaaride ühing - SOA.

See oli instituudi poolt akrediteeritud

Meie kapten on ka SOA UCAP loendis.

Meie kapten on klassifitseeritud 50 parimaks kindlustusmatemaatikaks ja meie ülikool, Universidade de Lisboa, on teise koha saanud 2017. aasta Iberoamerikanikeelses klassifikatsioonis, mille on tootnud SCImago.... [-]

Portugal Lissabon
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles