Filter
Magistrikraadid
Holland Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Rajatiste haldus Hollands siin!

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Rajatiste haldamine on laiapõhjaline valdkond, mis pakub õpilastele võimaluse õppida, kuidas koordineerida ettevõtte asukohta inimestega. Kursused integreerivad tehnoloogiat, juhtimisoskusi ja spetsiifilisi võtteid, et aidata õpilastel anda vahendeid, mida nad vajavad selles valdkonnas tulevikus karjääri edukaks.

Inimesed, keel ja kultuur Hollandis nimetatakse "hollandi ". Kaasaegne Euroopa riik täna, Holland säilinud äärmiselt rahvusvahelise iseloomuga ja on tuntud oma liberaalse mõtteviisi. Holland on palju ülikoole. Riik on hiljuti ümber oma pealkirju arvesse bakalaureuse / magistri süsteem.On kahte tüüpi ülikoolide akadeemilise (keskendudes rohkem teoreetilisi teadmisi, aka "Universiteit ") või Applied Sciences (keskendudes pigem praktilisi teadmisi, aka "Hogeschool ")

Rajatiste haldus Hollands. Saad kõik infot Rajatiste haldus ja kooliga otse siit.

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Rajatiste haldus, Holland

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Zuyd University of Applied Sciences

Kas olete väljakutseks valmis? Seejärel järgige Maastrichti hotellihalduskoolis kaptenit ja kinnisvarahaldust (FREM). Kahe maailma (rajatiste ja kinnisvarahaldus) integre ... [+]

Kapten Facility ja kinnisvarahaldus esitab väljakutse teile akadeemiliselt erinevates valdkondades. Meie õpilased on kujunemas uue põlvkonna FREM-i juhtideks. Lõpetajad on tõelised väärtuse suurendajad kinnisvara- ja kinnisvarahalduse valdkonnas. Nad on võimelised looma arukaid ja jätkusuutlikke kasutuskõlblikke keskkondi ja toetavaid teenuseid. Lisaks arvestavad nad nn raskeid ja pehmeid teenuseid integreeritud viisil ning jälgivad ka jätkusuutlikke lahendusi.

Õppeprogramm

Strateegiliste vahendite haldamine

Strateegilise rahastu haldamise moodul on järgmine: "Kuidas suurendada FREM-i lisandväärtust?" Katame järgmised mureküsimused, pidades silmas kulude kokkuhoidu: organisatsiooni strateegiale vastavad rajatised, pakkumise ja nõudluse täiuslik kokkulangevus, integreeritud juhtimine, sisseostmine ja sisseostmine, koostöö koos turuga, väärtuspõhine ostmine (parima hinnaga hange), kulude kokkuhoid ja kvaliteedi tõstmine.... [-]

Holland Maastricht
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles