Filter
Magistrikraadid
Holland Maastricht Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Rajatiste haldus Maastricht siin!

Magistrikraad omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud ülikooli teise astme õppe spetsiifilises valdkonnas või kutsepraktikas, näidates sealjuures üles suurt meisterlikkust.

MA Facility Management on kraad, mis tunnistab, et enamik organisatsioone kasutama hoonete eri liiki. Seda tasu, see õpetab õpilastele, kuidas hoolitseda infrastruktuuri äri, tagades, et iga tema eeldatav funktsionaalsus jääb tööta kasutamine institutsioon.

Inimesed, keel ja kultuur Hollandis nimetatakse "hollandi ". Kaasaegne Euroopa riik täna, Holland säilinud äärmiselt rahvusvahelise iseloomuga ja on tuntud oma liberaalse mõtteviisi. Holland on palju ülikoole. Riik on hiljuti ümber oma pealkirju arvesse bakalaureuse / magistri süsteem.On kahte tüüpi ülikoolide akadeemilise (keskendudes rohkem teoreetilisi teadmisi, aka "Universiteit ") või Applied Sciences (keskendudes pigem praktilisi teadmisi, aka "Hogeschool ")

Ilus linn kahe jõed, Maastricht on tuntud oma haridusasutusi nagu Maastrichti Ülikool. Peale selle, et Maastricht University on tuntud oma uuenduslike ja eri taseme programmid.

Rajatiste haldus Maastricht. Saad kõik infot Rajatiste haldus ja pöörduge kooli Maastricht Rajatiste haldus otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Rajatiste haldus, Maastricht

Kraadid
Asukoht
Holland
Maastricht
Õppe tüüp
Tempo
Zuyd University of Applied Sciences

... [+]

Juhid mõistavad, et ilma sekundaarse protsessi esmane protsess ei saa eksisteerida.

Õppereis

Passi koopia. Üks passi foto. Motivatsioonikiri.

Avatud uste päevad

[-]
Holland Maastricht
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles