Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Kognitiivne psühholoogia siin!

Magistrikraadi peetakse sageli muljetavaldavaks saavutuseks. Selles kõrgemal tasemel üliõpilased võivad keskenduda konkreetsele akadeemilisele erialale ja saada sellel teemal ulatuslikke teadmisi. Ka magistrikraad on sageli nõutav karjääriks kognitiivse psühholoogia valdkonnas.

Mis on kognitiivse psühholoogia magister? See aste võimaldab õpilastel omandada ulatuslikke teadmisi ja teadmisi selle kohta, kuidas aju toimib. Konkreetsed fookusvaldkonnad võivad hõlmata taju, motoorset vastuse kontrolli, õppimist, mõtlemist, mäluotsimist ja keele omandamist. Selle teema uurijad keskenduvad tõenäoliselt nii teooriale kui ka uurimistegevusele ning võivad katsete tegemise lõpetada teooriate kinnitamiseks. Kursuste töö võib hõlmata ka muid erialasid, nagu neuroteadus, lingvistika ja filosoofia.

Kognitiivse psühholoogia programmi magistriõppega tegelevad isikud töötavad tõenäoliselt välja tugeva analüütilise ja kriitilise mõtlemise oskused. Probleemide lahendamise oskused võivad olla lisaväärtus. Sellised oskused võivad aidata neil nii isiklikus kui ka oma isiklikus elus ning aidata teisi igapäevaselt.

Kognitiivse psühholoogia magistriõppe lõpetamine võib kesta üks kuni kolm aastat. Programmi pikkus, mille õpetaja valib, ja selle asukoht on kaks peamist tegurit, mis mõjutavad selle kraadiõppe programmi üldkulusid. Ärge pääsemiseks bürood on väga soovitatav õppida rahalist abi.

Kognitiivsed psühholoogid võivad töötada paljudes tööstusharudes, sealhulgas kliinilistes, ettevõtte ja haridusseadetes. Nad võivad näiteks töötada haiglates, et aidata ravida kõnepuudega või mälukaotusega patsiente. Muud tervishoiuga seotud töökohad võiksid keskenduda meditsiinitehnoloogiale või õpiraskustele. Ettevõtte tasandil saab kognitiivseid psühholooge kasutada konsultantide või turunduse ja inimressursside osakondadena. Teised potentsiaalsed töökohad hõlmavad kõrghariduse õpetamist ja kooliharidust.

Igaüks, kes on huvitatud kognitiivse psühholoogia magistri juhendamisest, saab valida Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas asuvates ülikoolides ja kolledžites nii veebi- kui ka ülikoolilinnakuprogrammides. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Kognitiivne psühholoogia

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Kognitiivse käitumise teraapia magistri eesmärk on võimaldada õpilastel omandada asjakohaseid tehnilisi ja isiklikke oskusi, et iga psühholoog peaks välja töötama tõhusa ... [+]

Kohad: Barcelona - Madrid - Online - Valencia

Ajakava: Madrid: VS / MXJ Barcelona: VS / MXJ Valencia: VS

Kvalifikatsioon: ISEP poolt välja antud kognitiivse käitumise psühhoteraapia magister

Kognitiivse käitumise teraapia magistri eesmärk on võimaldada õpilastel omandada asjakohaseid tehnilisi ja isiklikke oskusi, et iga psühholoog peaks välja töötama tõhusa ja vastutustundliku professionaalse psühhoteraapia praktika kognitiivse käitumisega .

Programmi lõppeesmärk on seega anda üliõpilastele piisav psühhoteraapia kogemus ja teoreetilised-praktilised teadmised, mis on olulised erineva keerukusega juhtumite ohutuks ja tõhusaks lahendamiseks.

Kognitiivse käitumise psühhoteraapia magistriprogrammPsühholoogiliste probleemide hindamine ja terapeutiline disain.Kliiniline intervjuuKäitumisharjumustehnoloogiaKognitiivne psühhoteraapia.Psühhoterapeutide sotsiaalsed oskused.Kognitiivne käitumisteraapia ärevushäirete korral.Kognitiivne käitumisravi depressiivsetes häiretes.Sotsiaalsete oskuste alane koolitus.Kognitiivse käitumise psühhoteraapia sõltuvustes.Kognitiivne käitumisteraapia paaride probleemides.Kognitiivne käitumisteraapia seksuaalsetes probleemides.Kliinilised istungid / juhtumiuuringud.Kognitiivse käitumise psühhoteraapia.Magistri lõppprojekt.kaks kraadi... [-]
Hispaania Barcelona Madrid Valencia Mehhiko Culiacán  + 2 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Unikaalses õpikeskkonnas uurite kognitiivseid ja emotsionaalseid protsesse ajus. Psühholoogia õppekava koosneb mitmetest moodulitest või kursustest. Iga kursus hõlmab üht ... [+]

Õppekava

Unikaalses õpikeskkonnas uurite kognitiivseid ja emotsionaalseid protsesse ajus.

Psühholoogia õppekava koosneb mitmetest moodulitest või kursustest. Iga kursus hõlmab üht konkreetset psühholoogilist teemat. Kõik teemad, mida te selle käigus teete, st loengud, õpetused, praktilised koosolekud ja ülesanded, on seotud selle teemaga. Magistriõppekava koosneb kolmest kursusest, milles uuritakse aju ja tunnetuse spetsialiseerumise teemasid ning üht statistikakursust.

Teisel poolaastal, alates veebruarist, teete empiirilise uuringu ja kirjutate oma magistritöö. Kursuse kirjelduste vaatamiseks klõpsa alltoodud programmi ülevaates ühele kursusele.

Õppekava võib muutuda. Sellest teabest ei saa tuletada õigusi.... [-]

Holland Rotterdam
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles