Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kaugõpe Tempo: Kõik

Leia parimaid Kognitiivne psühholoogia siin!

Magistrikraad viitab ülikooli teise astme õppeprogrammi lõpetamisele, mis annab tudengitele edasijõudnud taseme teadmisi teatud valdkonnas ning aitab ka karjääri edendada. Enamus magistrikraade antakse välja riiklikes või avalik-õiguslikes ülikoolides.

Kaugõpe või kaugõppe on viisiks haridus ja juhendamine, sageli individuaalselt, et õpilased, kes ei ole füüsiliselt kohal ülikooli.

Top Kaugõpe Kognitiivne psühholoogia. Saad kõik infot Kaugõpe Kognitiivne psühholoogia ja kooliga otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Kognitiivne psühholoogia, Kaugõpe

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Kognitiivse käitumise teraapia magistri eesmärk on võimaldada õpilastel omandada asjakohaseid tehnilisi ja isiklikke oskusi, et iga psühholoog peaks välja töötama tõhusa ... [+]

Kohad: Barcelona - Madrid - Online - Valencia

Ajakava: Madrid: VS / MXJ Barcelona: VS / MXJ Valencia: VS

Kvalifikatsioon: ISEP poolt välja antud kognitiivse käitumise psühhoteraapia magister

Kognitiivse käitumise teraapia magistri eesmärk on võimaldada õpilastel omandada asjakohaseid tehnilisi ja isiklikke oskusi, et iga psühholoog peaks välja töötama tõhusa ja vastutustundliku professionaalse psühhoteraapia praktika kognitiivse käitumisega .

Programmi lõppeesmärk on seega anda üliõpilastele piisav psühhoteraapia kogemus ja teoreetilised-praktilised teadmised, mis on olulised erineva keerukusega juhtumite ohutuks ja tõhusaks lahendamiseks.

Kognitiivse käitumise psühhoteraapia magistriprogrammPsühholoogiliste probleemide hindamine ja terapeutiline disain.Kliiniline intervjuuKäitumisharjumustehnoloogiaKognitiivne psühhoteraapia.Psühhoterapeutide sotsiaalsed oskused.Kognitiivne käitumisteraapia ärevushäirete korral.Kognitiivne käitumisravi depressiivsetes häiretes.Sotsiaalsete oskuste alane koolitus.Kognitiivse käitumise psühhoteraapia sõltuvustes.Kognitiivne käitumisteraapia paaride probleemides.Kognitiivne käitumisteraapia seksuaalsetes probleemides.Kliinilised istungid / juhtumiuuringud.Kognitiivse käitumise psühhoteraapia.Magistri lõppprojekt.kaks kraadi... [-]
Hispaania Barcelona Madrid Valencia Mehhiko Culiacán  + 2 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
16 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles