Filter
Magistrikraadid
Põhja-Ameerika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Kognitiivne psühholoogia Põhja-Ameerikas siin!

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Kodumaalt tsivilisatsioonide tänapäeva impeeriumid, Põhja-Ameerikas on palju praktilisi haridusvõimalusi, et pakkuda teadlased. Täis erinevaid omanäoline kultuur, õpilased saavad end harida hästi ümardatud viis.

Kognitiivne psühholoogia Põhja-Ameerikas. Saad kõik Kognitiivne psühholoogia info ja kooliga Põhja-Ameerikas otse!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Kognitiivne psühholoogia, Põhja-Ameerika

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Kognitiivse käitumise teraapia magistri eesmärk on võimaldada õpilastel omandada asjakohaseid tehnilisi ja isiklikke oskusi, et iga psühholoog peaks välja töötama tõhusa ... [+]

Kohad: Barcelona - Madrid - Online - Valencia

Ajakava: Madrid: VS / MXJ Barcelona: VS / MXJ Valencia: VS

Kvalifikatsioon: ISEP poolt välja antud kognitiivse käitumise psühhoteraapia magister

Kognitiivse käitumise teraapia magistri eesmärk on võimaldada õpilastel omandada asjakohaseid tehnilisi ja isiklikke oskusi, et iga psühholoog peaks välja töötama tõhusa ja vastutustundliku professionaalse psühhoteraapia praktika kognitiivse käitumisega .

Programmi lõppeesmärk on seega anda üliõpilastele piisav psühhoteraapia kogemus ja teoreetilised-praktilised teadmised, mis on olulised erineva keerukusega juhtumite ohutuks ja tõhusaks lahendamiseks.

Kognitiivse käitumise psühhoteraapia magistriprogrammPsühholoogiliste probleemide hindamine ja terapeutiline disain.Kliiniline intervjuuKäitumisharjumustehnoloogiaKognitiivne psühhoteraapia.Psühhoterapeutide sotsiaalsed oskused.Kognitiivne käitumisteraapia ärevushäirete korral.Kognitiivne käitumisravi depressiivsetes häiretes.Sotsiaalsete oskuste alane koolitus.Kognitiivse käitumise psühhoteraapia sõltuvustes.Kognitiivne käitumisteraapia paaride probleemides.Kognitiivne käitumisteraapia seksuaalsetes probleemides.Kliinilised istungid / juhtumiuuringud.Kognitiivse käitumise psühhoteraapia.Magistri lõppprojekt.kaks kraadi... [-]
Hispaania Barcelona Madrid Valencia Mehhiko Culiacán  + 2 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles