Magistriõpe Kommunikatsioon Saksamaa. Otsi magistriõppe programme Kommunikatsioon ning võta ülikooliga Saksamaa otse ühendust!

Magistriõpe Kommunikatsioon Saksamaa. Säästa aega ja leia siit kogu info Kommunikatsioon magistriõppe kohta Saksamaa

Kommunikatsioon

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Kommunikatsiooni kursuste käigus lihvitakse erinevaid oskusi, mis tulevad kasuks tänapäeva tööturul. Kommunikatsiooni eriala lõpetanud tudengid võivad valida oma tulevase ametikkoha paljude erinevate karjäärivõimaluste seast.

Saksamaa on suurepärane sihtkoht rahvusvahelistele scholarsand on kõrge kvaliteediga kõrgharidussüsteemi. Selle väärtus haridustase on paranenud Saksamaa 's tugevat majandust. Välisüliõpilased nautida suurepärast elatustaset turvaline ümbrus. Berliinis on kapitali.

Magister Kommunikatsioon Saksamaa. Leia kogu info ülikoolide kohta Saksamaa ja võrdle magistriõppe programme Kommunikatsioon

Loe edasi

Kommunikatsiooni Magister

Zeppelin University
ülikoolis Täisajaga õpe 1 - 2 aastat September 2018 Saksamaa Friedrichshafen

Tänapäeva ühiskondades on nõudluses enam kui kunagi varem teadmised ja võime tegutseda erinevates kultuurides. Samal ajal on kommunikatsioonitehnoloogia nõudmised suurenenud tohutult. Seetõttu käsitletakse kommunikatiivset pädevust ja kultuurilisi teadmisi 21. sajandi põhioskusteks. [+]

Tänapäeva ühiskondades on nõudluses enam kui kunagi varem teadmised ja võime tegutseda erinevates kultuurides. Samal ajal on kommunikatsioonitehnoloogia nõudmised suurenenud tohutult. Seetõttu käsitletakse kommunikatiivset pädevust ja kultuurilisi teadmisi 21. sajandi põhioskusteks.

Meie magistriõppe programm " Kommunikatsioon

Samas on kommunikatsioon ja kultuur olevat tänapäeva ühiskonna põhikontseptsioonid. Nad rõhutavad ilmseid ja muudavad küsitavaks. See muudab olukorda. Magistriõpe "Kommunikatsioon

Uuritakse humanitaar- ja sotsiaalteaduste uurimismeetodeid ning sotsiaalse ja kultuurilise analüüsi töömeetodeid. Dialoogil põhinev ja enesekindlalt uurimus soodustab taju, disaini ja väljendusoskust. Lisaks kogutakse teadustöö kogemusi ning korraldatakse konkreetsete uurimis-, nõustamis- ja väljapanekuprojektidega seotud organisatsioonilisi oskusi ja meeskonnatööd.... [-]


Master in Media and Communication Management

Macromedia University of Applied Sciences
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 3 - 4 semestrit March 2019 Saksamaa Munich Cologne Berlin + 3 veel

[+]

Ülikooli / bakalaureuse kraad vähemalt 210 ECTS (sobivad MA programm).

Küsi meilt küsimus!

Me tahame kuulda ja oleks hea meel vastata kõikidele küsimustele üks meie paljud teabeüritustest. Siin võib kohata meie professorid, üliõpilased ja nõuandev personal sõbralik keskkond ja leida rohkem infot meie campus kohtades. Sõprade ja perega on oodatud kaasa tulema.

[-]