$close

Filtrid

Kuva tulemused

Leia parimaid Konstitutsiooniline õigus siin!

Magistrikraad on magistrikraad, mille õpilased võivad pärast bakalaureuse saamist töötada. See aste võib aidata inimestel oma karjääri jooksul ronida redelit või jätkata üldisemaid karjäärivõimalusi, parandades karjäärivaldkonnas vajalikke oskusi. Mis on põhiseaduse seadus? See aste hõlmab põhiseadusliku õiguse põhjalikku uurimist, kuna see on seotud Ameerika Ühendriikide p… Loe edasi

Magistrikraad on magistrikraad, mille õpilased võivad pärast bakalaureuse saamist töötada. See aste võib aidata inimestel oma karjääri jooksul ronida redelit või jätkata üldisemaid karjäärivõimalusi, parandades karjäärivaldkonnas vajalikke oskusi.

Mis on põhiseaduse seadus? See aste hõlmab põhiseadusliku õiguse põhjalikku uurimist, kuna see on seotud Ameerika Ühendriikide põhiseadusega. Kursuste läbimisel peavad selle kraadiõppe osavõtjad omandama hulga teemasid, nagu inimõigused, Ameerika õigussüsteem tervikuna, haldusõigus, meediaseadus, föderaalne kohtuvaidlus ja õiguslik arutluskäik. Kõik need teemad aitavad tugevdada teadlaste oskusi kohtuvaidluste valdkonnas ja valmistab neid ette tulevasele karjäärile õigusvaldkonnas.

Uuringute käigus saavad õpilased ehitada hulgaliselt oskusi, nagu deduktiivne arutluskäik, kirjutamine ja uurimisvõimalused, mis kõik kindlasti aitavad neid hiljem oma karjääri jooksul. Need oskused võivad ka aidata programmi osalejaid nende igapäevaelus, võimaldades neil paremini suhelda ja suhelda teiste teemadega laiemat teemat erinevaid teemasid.

Selle programmi õppekulud erinevad erinevate riikide ja institutsioonide vahel. Seetõttu on huvitatud isikutel kohustus uurida kursuste maksumust, enne kui nad võtavad endale kohustuse iga nimekirja kantud kooli kohta, samuti programmi läbiviimiseks kuluvat aega.

Selle magistriõppekava täitmisega võivad õpilased, kes omandavad selle põhiseadusliku õiguse taseme, olema neile avatud väga palju karjäärivõimalusi. Mõned karjäärivõimalused, mida õpilased võiksid pärast lõpetamist leida võivad, on juriidiline ajakirjanik, õigusnõunik, õpetaja või ajaloo- või õigusala- ja ajakirjanik, samuti vastavusnõustaja. Need karjäärivõimalused hõlmavad paljusid tööstusharusid, mis muudavad üliõpilastele lihtsamaks positsiooni, mida nad tõeliselt naudivad.

Õpilased, kellel on piiratud ajakava, võivad osaleda magistriprogrammi nõutud kursustel veebis, kuid kindlasti on olemas ka kohaliku või rahvusvahelise õppe võimalused. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of St Andrews
Saint Andrews, Suurbritannia

PGDip / MLitt õigus- ja põhiseaduslikes uuringutes on interdistsiplinaarne programm, kus õpilased saavad ehitada individuaalselt kohandatud kraadi, mis keskendub peamiselt jur ... +

PGDip / MLitt õigus- ja põhiseaduslikes uuringutes on interdistsiplinaarne programm, kus õpilased saavad ehitada individuaalselt kohandatud kraadi, mis keskendub peamiselt juriidilisele ajaloos või rahvusvahelisele õigusele, või nad võivad jätkata integreeritud, interdistsiplinaarset kraadi. -
Magister
Täiskoormus
Inglise
Ülikool