Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Korporatiivne juhtimine magistriõppe programmis!

Õpilased otsivad juhtivatel kohtadel jooksul ärimaailmas leiad saamiseks Master in Corporate Governance ideaalne lahendus. See aste annab ulatuslikke teadmisi seotud ettevõtete korra, mis on oluline huvide tasakaalustamisel kõik asjaosalised, sidusrühmade klientidele.

Kui küsida, mida on Master in Corporate Governance, üliõpilased peaksid olema teadlikud mitu tahku sellist kraadi. Kursuste keskendub mitmed olulised teadmiste valdkondi, sealhulgas ettevõtte majanduse ülemaailmsest vaatepunktist. Klassid viivad läbi spetsialistide kõige paremini endale reaalse perspektiivi õpilastele. Uuringud hõlmavad kõiki aspekte ettevõtte valitsemise rakendamiseks võti poliitika järelkontrolli korda.

Tänu pööratakse tähelepanu ülemaailmsetele teemadele, lõpetajale kraadi üldjuhtimisega on ootamas töövõimaluste üle kogu maailma.See toob kaasa mitmeid põnevaid väljavaateid teravdatud ettevõtted otsib kandidaate hästi kursis ettevõtte kohta. Jobs on saadaval paljudes tööstusharudes ja kvalifitseeritud kandidaatide võivad oodata tulus ja rahuldust karjääri selles valdkonnas.

Sõltuvalt mitmetest teguritest, õppekulud võib varieeruda üsna natuke koolist kooli. Et kõige paremini kindlaks kogumaksumus jälitavad kapten 's kraadi, õpilane peab võtma ühendust asutuse otse saada täpne näitaja.

On mitmeid suuri karjääri kättesaadav neile, teenides master selles õppesuunal. Analüütik positsioonid hõlmavad jälgimine ja uurimine firma 's olemasolevate ettevõtete poliitika, samas projektijuhid aitab organisatsiooni kohustuse rakendamiseks ning näha seda lõpuni, alates järelevalve meeskond hoida sidusrühmi kursis ajaks.Tööhõive võimalused olemas nii avalikus kui ka erasektoris, ja kandidaate saab leida sobiva töö eri paigas üle kogu maailma.

Teatud tegurid võivad raskendada palju õpilasi füüsiliselt osales klassid. Õnneks online kursuste on kättesaadav kogu maailmas, võimaldades nii iga õpilase juurdepääs kvaliteetsele haridusele. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

11 Tulemused Korporatiivne juhtimine

Tongji University, School of Economics and Management

Programm on täisajaga pre-experience kraadiõppe programmi. See on kohandatud nii uute kui ka hiina ja rahvusvaheliste koolilõpetajate jaoks, kes tunnevad huvi nii rahvusv ... [+]

Master of Global Management (MGM) - globaalne äriÜlevaade

Programm on täisajaga pre-experience kraadiõppe programmi. See on kohandatud nii uute kui ka hiina ja rahvusvaheliste koolilõpetajate jaoks, kes tunnevad huvi nii rahvusvahelise äri kui ka Hiina majanduse vastu või kellel on vähemalt kaks aastat täistööajaga kvalifikatsiooni omandanud töökogemust, kellel on mitmekultuurilised oskused ja mille eesmärk on võtta oma rahvusvahelises juhtimises oma karjääri. Programmi eesmärk on arendada üliõpilaste juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi, mis on seotud ülemaailmse ärijuhtimisega ja Hiina ärikeskkonna mõistmisega, luua mitmekesise kultuuri kogukond, tõsta õpilaste rahvusvahelist suhtlust ja valmistada õpilasi potentsiaalsetele kandidaatidele rahvusvaheliste juhtimine kultuuridevahelises töökeskkonnas.... [-]

Hiina Shanghai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
24 - 30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington, Business School

e-valitsus on arenev valdkond. Kuna meie maailm muutub üha ühendatud läbi IKT, valitsused peavad kvalifitseeritud spetsialistid, kes aru, kuidas juhtida nende mõju üha ar ... [+]

Parem valitsuse kaudu tehnoloogia

e-valitsuse on kasvav valdkond. Kuna meie maailm muutub üha ühendatud läbi IKT, valitsused peavad kvalifitseeritud spetsialistid, kes aru, kuidas juhtida nende mõju üha areneva tehnoloogiaga.

Victoria School of valitsus, saate teada uuenduslikust kasutamisest IKT-hoone uusi võimalusi kogukondade suhelda valitsuse ja kasutada avalikke teenuseid.

Arendada teadmisi ja oskusi rakendada ja hallata suur valitsuse IKT projektide ja õppida, kuidas toime tulla muutustega tundlikes valitsuse keskkondades tasakaalustamise vajadust turvalisuse ja soovitud tulemusi sisemiste ja väliste sidusrühmade.

Unikaalne kvalifikatsiooni areneva valdkonna ... [-]
Uus-Meremaa Wellington
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Francophone du Congo

Master hea valitsemistava ja konfliktide lahendamise Pacific ... [+]

Master hea valitsemistava ja konfliktide lahendamise Pacific

UFRACO kasutab kõiki võimalikke vahendeid, et saavutada oma eesmärke, süvendades konverentside, seminaride, sümpoosionide, teaduslikke kohtumisi. Ja kui ülikooli fikseeritud Bologna protsessi, mida valgustugevuse süsteemi, liikuvus nende üliõpilased ja õpetajad teiste ülikoolide paigutada auditi süsteem.

UFRACO võtab järgmise filosoofia:

1) Et hõlbustada liikumist õppijatele Kesk-Aafrika ja järvede eelkõige ja planeedil.

veebruar) Tee loetav, nähtav ja ennustatav koolituse pakkumist Aafrika riikides; 3) Tõsta Aafrika koosseise maailmas ja et need oleksid, adopteerimiseks sobilike ja kohandatav tead... [-]
Kongo DV Goma
Veebruar 2020
Prantsuse
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
HELP University

HELP Master of Corporate Governance (MCG) peamine eesmärk on anda õpilastele põhjalikud teadmised ettevõtte üldjuhtimise teooriate, põhimõtete ja praktika kohta. See kesk ... [+]

HELP Master of Corporate Governance (MCG) peamine eesmärk on anda õpilastele põhjalikud teadmised ettevõtte üldjuhtimise teooriate, põhimõtete ja praktika kohta. See keskendub eetilistele küsimustele ettevõtte juhtimisel ja reguleerimisel.

Lisaks võimaldab programmi struktuur õpilastel oma riskijuhtimisoskusi täiustada. HELP MCG-st omandatud teadmised ja teadmised on üliõpilaste jaoks, kes osalevad nii era- kui ka avalike organisatsioonide dünaamilises juhtimises, ülioluline.

Hiljutised finantskriisid, mis katsid väljakutseid paljudele ettevõtetele ja riikide majandusele, rõhutavad teadmiste ja ekspertteadmiste omandamise olulisust ettevõtte üldjuhtimise parimate tavade juhendi väljatöötamisel ning organisatsiooni poliitika ja protseduuride väljatöötamisel.... [-]

Malaisia Kuala Lumpur
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
CIFF Centro Internacional de Formación Financiera

Uuringus esitatud trükk modulaarne, paindlik, atraktiivne, ajakohastatud ja diferentseeritud programmi teaduskonna koosneb professionaalse / akadeemilise kooslus väga olu ... [+]

Uuringus esitatud trükk modulaarne, paindlik, atraktiivne, ajakohastatud ja erinevus, teaduskonna koosneb professionaalse / akadeemilise kooslus väga oluliste riiklike ja rahvusvahelisel areenil ja Ladina-Ameerika vaatenurgast programmi.

Programm on kinnitatud rahvusvaheliselt tunnustatud institutsioonid, nagu Alcalá Ülikoolist Santander pank, Mapfre, 3M, AENOR, Punane Rist, Business School, kus ta õpib International Center for Financial Training, CIFF ja õppetool Ettevõtte sotsiaalne vastutus kes jookseb, lisaks enam kui 150 õpilast üle eelmised väljaanded on lõpetatud.

Teekonda MASTER Vastutustundlik valitsus ja säästva majandamise organisatsioonid (60 AP) koosneb moodulite sotsiaalselt vastutustundliku organisatsioonid ja ettevõtte jätkusuutlikkus, strateegiline juhtimine ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja sidusrühmade ning sotsiaalse ettevõtluse ja Ühenduse Investment (15 ECTS) ja mitmeid seminare abikõlblikud spetsialiseerumine (3-6 EAP) pluss Final Project Manager rakendada sotsiaalse vastutuse tegevuskava ja arendada tõeline äriprojekt. ... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
9 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

University of Johannesburg esimene, täiesti veebipõhine avaliku halduse ja juhtimise University of Johannesburg pakub enneolematut võimalust edendada oma kogukonna ja töö ... [+]

Ülevaade

University of Johannesburg esimene, täiesti veebipõhine avaliku halduse ja juhtimise University of Johannesburg pakub enneolematut võimalust edendada oma kogukonna ja töökoha juhtimist.

Arendada põhjalikke teadmisi, et näidata spetsialiseeritud juhtimist. Saate magistritasemel analüüsi- ja juhtimispädevusi täiustatud ülesannete täitmiseks kutsesektoris.

Hinda väga keerukaid probleeme iseseisvalt, kirjutama kõrgetasemelisi tekste ning rakendama teaduslike lahenduste pakkumiseks uurimismeetodeid ja võtteid.

See programm ei nõua reisimist ega näost-näkku seansse, mis võimaldab teil oma isiklike tempottide ajal oma isiklikke ja ametialaseid kohustusi täitma hakata. Lõpetage programm vähemalt kahe aasta jooksul.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
DiploFoundation

Interneti-valitsemise spetsialiseerumisega kaasaegse diplomaatia magistri / kraadiõppe diplom annab praegustele ja tulevastele Interneti-poliitika kujundajatele tugeva al ... [+]

Teeni akrediteeritud magistrikraad ilma töölt vaba aega võtmata

Interneti-valitsemise spetsialiseerumisega kaasaegse diplomaatia magistri / kraadiõppe diplom annab praegustele ja tulevastele Interneti-poliitika kujundajatele tugeva aluse diplomaatiliste oskuste ja tehnikate alal.

Koostöös Malta ülikooli rahvusvaheliste suhete osakonnaga pakutav programm sisaldab 10-päevast Maltal elamistöötuba, millele järgneb 16 kuni 20 kuud veebipõhist õpet. Programmis osalejad osalevad mitmel vajalikul Interneti-halduse kursusel ( sissejuhatus Interneti valitsusse , e-diplomaatia ja vähemalt üks küberturvalisuse ja infrastruktuuri ning kriitiliste Interneti-ressursside teemadel) ja valivad oma ülejäänud kursused laiast diplomaatiateemade loendist.... [-]

Malta Msida
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
16 - 20 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Saint Petersburg University

Programmi eesmärk on varustada lõpetajate juhtimisoskusi, et edukalt rakendada ühiskonna uuendusliku ja jätkusuutliku arengu riiklikke strateegiaid. ... [+]

Hariduse tase: magistriõpeÕppetüüp: täisajagaKestus: 2 aastatÕppekeel: inglise keelProgrammi eelisedProgrammi eesmärk on varustada lõpetajate juhtimisoskusi, et edukalt rakendada ühiskonna uuendusliku ja jätkusuutliku arengu riiklikke strateegiaid.Programmi õpetatakse inglise keeles, mis hõlbustab teadmiste ja haridustehnoloogiate vahetamist ülemaailmse avaliku korra valdkonnas.Programm põhineb parimatel rahvusvahelistel tavadel ja meetoditel, mis võimaldavad koolitada kõrgelt kvalifitseeritud analüütikuid, riigihaldajaid ja poliitilisi juhte.Õpilastel on võimalus kujundada ja teravdada oma juhtimis-, juhtimis-, analüüsi- ja avaliku korra oskusi.Programm sisaldab aktiivseid õpetamis- ja õppimisvahendeid: ärimänge, ümarlauad, arutelud, juhtumiuuringud ja praktikakohad.Õppetöö käigus väljaarendatud juhtimisoskused võimaldavad lõpetajal tänapäeval keerulises ja ebastabiilses ühiskonnas edukalt rakendada poliitikaid ja juhtimisstrateegiaid.PearoadVenemaa eelarvepoliitika (avaliku sektori eelarve koostamine)Äri- ja huvirühmad Venemaa avalikus poliitikasKoostöö ja poliitiline otsustusprotsessJuhtimine Kuigi ühendusedVenemaa ebavõrdsus ja sotsiaalpoliitikaAvaliku poliitika informaatikaAvaliku korra makro ja mikroökonoomikaAvaliku korra korralduslik juhtimine ja väljatöötaminePoliitiline areng ja muutusedPoliitiline diskursus ja avalikud suhtedPoliitiline metoodika ja filosoofiaPoliitiline psühholoogia ja avalik poliitikaKvalitatiivsed meetodid avaliku poliitika analüüsisKvantitatiivsed meetodid avaliku poliitika analüüsisVenemaa uues arenevas maailmakorrasVene juhtimine ja otsuste tegemineAvaliku korra teooriadLinnavalitsus ja -poliitikaVõtme oskusedAvaliku korra uuringud / analüütilised oskusedAvaliku poliitika hindamise oskusedSuhtlemine ja suhtlemisoskused juhtide ja meeskonnatöö jaoksKarjäärivõimalused... [-]
Venemaa Peterburi
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Navarra

Ettevõtte maine täidesaatva magistri juhendamine on suunatud rahvusvahelise maine ja maine ja immateriaalsete varade eest vastutavatele juhtidele, kes vajavad praegust tu ... [+]

Executive Master in Corporate Reputation on orienteeritud rahvusvahelisel tasandil juhtidele, kes vastutavad maine ja immateriaalse vara eest, et praegused turunõuded: juhtimisalase koolituse, sotsiaalse luure, orienteerituse, mis lisab oma organisatsioonidele lisandväärtust, suhtluseksperdid, töötavad - meetodil ja metrika abil - maine kasvatamisel. Selleks on tal professionaalide ja kõrgetasemeliste õpetajate meeskond, rikkalike ressurssidega rajatised ning osalemisele, ärikoolide metoodikale ja sektori spetsialistidega peetavate eritööde korraldamise töömeetod.

MERC põhineb kolmel erilisel elemendil:

Interdistsiplinaarne ja uuenduslik visioon sisust, mis ühendab juhtimisoskuste, maine ja sotsiaalse intelligentsusega seotud koolituse. Koostades sellist uurimiskeskust nagu ICS, pakub see omadusprogrammis ainulaadset väärtust.Rahvusvaheline lähenemine, tänu akadeemilistele ja professionaalsetele liitudele koos globaalse prestiiži partneritega. Poliitilise ja korporatiivse kommunikatsiooni magistriõpetaja, ehitusülikoolide reputatsioon ja kommunikatsiooni teaduskonna kontaktid teevad seda võimalikuks.Platvorm, mis võimaldab juurdepääsu sektori parimale professionaalsele praktikale, koos võimalusega luua asjakohased suhted. Nendel aastatel loodud kogemused ja professionaalsed ühendused võimaldavad tagada selle võrgustiku kvaliteedi.... [-]
Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IE Law School

Dual Degree programm IE võimaldab õpilastel kohandada oma õpinguid oma akadeemiliste, isiklike ja professionaalsete eesmärkidega. Kui te jätkate kahte distsipliini parall ... [+]

Dual Degree programm IE võimaldab õpilastel kohandada oma õpinguid oma akadeemiliste, isiklike ja professionaalsete eesmärkidega. Kui te jätkate kahte distsipliini paralleelselt, saate ülevaate kahest erinevast perspektiivist ja mõtteviisist. Meie kahekordne kraadiõpe pakub oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud mis tahes ülesande täitmiseks, ning käivitada edukas karjäär oma tehnikate rafineerimisel ning annab teile tööriistu mis tahes sektori muutmiseks. Vähem kui kahe aasta jooksul saate kahe magistriõppe programmi sisu ja lõpetada kahe diplomiga.

See võimaldab teil seda tehaKombineerige erinevate koolide programme.Muutke oma akadeemiline trajektoor.Optimeerige tootlikkust, jälgides oma kraadi kiiresti.Kohandage oma teed eduni.... [-]
Hispaania Madrid Segovia
September 2020
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IE Law School

Kas te töötate juba rahvusvahelises juriidilises osakonnas või soovite alustada uut põnevat karjääri, see programm pakutakse nii osalise tööajaga (11 kuud, märts) kui ka ... [+]

Master in Global Corporate Compliance pakub praegustele või sissetulevatele rahvusvahelistele juriidilistele spetsialistidele ainulaadset, praktilist programmi, mis uurib peamisi vastavusepõhiseid valdkondlikke oskusi. Pakutakse osalise tööajaga (11 kuud - märtsi tarbimine) ja täistööajaga formaate (10 kuud - oktoobri tarbimine), saades tervikliku, globaalse arusaama rahvusvahelisest õiguslikust raamistikust, ärieetikast ja vastavusstrateegiatest. Veelgi enam, saate õppida uusi perspektiive, mida juhivad meie maailmatasemel teaduskond, mis koosneb parimatest rahvusvahelistest õiguslikest mõtetest.

Master of Global Corporate Complianceis koosneb õppekava neljast moodulist, mis viib teid vastavuse sektori põhiaspektide kaudu. Uurides rahvusvahelist õiguslikku raamistikku, eetikat, kaitset ja muid võtmevaldkondi, saavutate tervikliku, multifunktsionaalse sektori mõistmise, mis parandab teie profiili ja võimaldab teil töötada paljudes globaalsetes tööstusharudes.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
10 - 11 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles