Filter
Magistrikraadid
Iirimaa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Kunst Iirimaa. Säästa aega ja leia siit kogu info Kunst magistriõppe kohta Iirimaa

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Kunsti õpingud sisaldavad ajalugu, kultuuri ning erinevate kunstivormide kohta õppimist. Teema näidisvaldkonnad on skulptuur, film, maal, muusikariistad, teater ning fotograafia. Programmid ühendavad sageli omavahel loengud ning praktika.

Iirimaa on saar, mis asub põhja-lääne mandri-Euroopas. See on suuruselt kolmas saar Euroopas ja kahekümnenda suurim saar maailmas. Selle ida on suurem saar Suurbritannia, millest see on eraldatud Iiri meres.

Magister Kunst Iirimaa. Leia kogu info ülikoolide kohta Iirimaa ja võrdle magistriõppe programme Kunst

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Kunst, Iirimaa

Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]

ARC MA programm on avatud kunstnike, kirjanike ja kuraatorid või kelle teadustöö keskendub tuvastab kunst mõtlemise ja tegevuse olulise osa. ... [+]

MA Art Research Collaboration (varem nimega Visual Arts Practice)

IADT praegu töötatakse selle kahe aasta õpetas Master of Arts programm, pealkirjaga MA Art Research Collaboration (ARC), alustamise in september 2014.

See programm asendab MA Visual Arts Practices (2004-2014). Eesotsas dr Maeve Connolly ja dr Sinead Hogan, uus ARC MA on uurimusliku õpetanud magistriprogrammi tarnitud rohkem kui kaks aastat, töötab septembrist juunini, mille planeeritud tarbimine umbes 10-12 õpilast aastas. Programm lisab uurimisrühmade töötatud koostöös projekti partneritega nagu Irish Museum of Modern Art (IMMA) ja Irish Film Institute (IFI).

ARC MA programm on avatud kunstnike, kirjanike ja kuraatorid või kelle teadustöö keskendub tuvastab kunst mõtlemise ja tegevuse olulise osa. Loomulikult kavatseb toetada tugevalt interdistsiplinaarne uurimine valdkondades, teadusuuringute kaudu võib olla seotud ja / või kohaldada kunst, nagu filosoofia, psühholoogia, meedia tootmise, film, haridus, ajalugu, kirjandus, arheoloogia, geograafia, kirjastamine, disain ja arhitektuur. Moodulid on õpetanud peamiselt off-campus, kuid õpilased on juurdepääs ka art tootmishoonetele ning laiendatud võimalusi peamiste IADT campus. ... [-]

Iirimaa Dublin
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles