Filter
Magistrikraadid
Aafrika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Kunstiteadus Aafrika

Magistrikraad omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud ülikooli teise astme õppe spetsiifilises valdkonnas või kutsepraktikas, näidates sealjuures üles suurt meisterlikkust.

Kunstide programmide fookuses on intellektuaalsed teemad, mis ei ole nii konkreetsednagu reaalteadused või matemaatika. Need, kes soovivad loomingulisel viisil ühiskonda panustada, on kindlasti huvitatud kunstide programmist.

Aafrika haridus seiklus võib olla põnev kuna mandril 's rikas traditsiooniline pärand on nii oluline, et kultuur. Aafriklased legendaarne külalislahkus on tervitada võõrad ja mitmerahvuseline linnades nii põnev oma Aafrika muusika, tantsu ja kunsti, nii traditsioonilise ja kaasaegse moodustavad kogu muu maailma kohaldamise ja rõõmu, ja seal on paar esteetiline kogemusi kuhu minna, et võrrelda ja Erinevalt värvi, keerutage, lõhna ja helide Aafrika turule.

Kunstiteadus magistriõppe programmid ja parimad õppimisvõimalused Aafrika. Leia infot Aafrika Kunstiteadus magistriõppe programmide kohta

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Kunstiteadus, Aafrika

University of Johannesburg

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad läbi arenenud iseseisva uurimistöö konkreetses valdkonnas kujutava kunsti, näidates keeruline analüütilised ja praktilis ... [+]

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad läbi arenenud iseseisva uurimistöö konkreetses valdkonnas kujutava kunsti, näidates keeruline analüütilised ja praktilised oskused ja teadmised kirjalikult väitekirja ja vajaduse korral näitus algupärase või esemeid asjakohane teadus režiimis.

Vastuvõtutingimused

Baccalaureus Technologiae: Fine Art, kusjuures keskmine hinne on vähemalt 65% või samaväärse kvalifikatsiooni samaväärne standard, nagu soovitas Status ja kinnitatakse teaduskonna nõukogu.

Valikukriteeriumid

Valik põhineb akadeemiliste saavutuste ja eeluuringuid ettepaneku, mille on heaks kiitnud Osakondade komitee.

Õppekava

MOODUL

Te... [-]
Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Johannesburg

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad teha iseseisvaid uuringuid minimaalse juhised tööstusdisainilahenduse seotud valdkonnas, ning aitab kaasa teadmiste sell ... [+]

Olles saanud see kvalifikatsioon, õpilased saavad teha iseseisvaid uuringuid minimaalse juhised tööstusdisainilahenduse seotud valdkonnas, ning aitab kaasa teadmiste selles valdkonnas. Uurimistöö probleem, selle põhjendus, protsessi ja tulemuste kohta esitada väitekiri ja teised teadusuuringute aruanded, mis vastavad üldtunnustatud normidega teadusuuringute sellel tasemel.

Vastuvõtutingimused

Baccalaureus Technologiae: Industrial Design, kusjuures keskmine hinne on vähemalt 65% või samaväärse kvalifikatsiooni samaväärne standard, nagu soovitas Status ja kinnitatakse teaduskonna nõukogu.

Valikukriteeriumid

Valik põhineb akadeemiliste saavutuste ja eeluuringuid ettepaneku, mille on heaks kiitnud Osakondade komitee.... [-]

Lõuna-Aafrika Vabariik Johannesburg
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles