Filter
Magistrikraadid
Rootsi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Kunstiteadus Rootsi. Säästa aega ja leia siit kogu info Kunstiteadus magistriõppe kohta Rootsi

Masters kraad annab teile võimaluse kas edasi oma arusaama eelkõige küsimus või startida hoopis teisiti kasutades oskusi olete omandanud oma eelmise bakalaureuse kraadi.

Kunstide valdkonda kuuluvad erinevad erialad, mis on seotud loomingulisusega, vastandudes teaduslikule ning matemaatilisele mõtlemisele. Paljud kunstide programmid on seotud kirjandusega, samas kui muudes õpitakse kauneid kunste või muusikat.

Rootsi (Sverige) on suurim Põhjamaades, kus elab umbes 9,5 miljonit. See piirneb Norra ja Soome on ühendatud Taani kaudu silla Öresundi (Öresundsbron). Rootsi on tugev traditsioon on avatud, kuid varjatud riigis.

Magister Kunstiteadus Rootsi. Leia kogu info ülikoolide kohta Rootsi ja võrdle magistriõppe programme Kunstiteadus

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Kunstiteadus, Rootsi

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Lund University

Master of Fine Arts on kaheaastane programm, mis pakub spetsialiseeritud kunstiõpetust individuaalse stuudio praktika ja kunstikursuste ning erinevate erialade kaudu. ... [+]

Master of Fine Arts on kaheaastane programm, mis pakub rohkem spetsialiseeritud kunstiõpet läbi individuaalse stuudio praktika ja kunsti- ja mitmesuguste sellega seotud erialade kursusi. Esimesel aastal alustavad üliõpilased oma täiustatud kunstiteost, erinevat tüüpi õpetajate juhitud seminaridega ja õppereisiga. Nii nagu bakalaureuseõppe programmis, valivad õpilased hulgaliselt tehnilisi ja teoreetilisi kursusi, millest paljud on õpetanud rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnikud. Akadeemia pakub ka erinevaid külaliste loenguid ja rahvusvahelisi koostööprojekte.

Teisel aastal keskenduvad üliõpilased oma kraadiprojektidele (60 ainepunkti), mis sisaldab essee kirjutamist (ligikaudu 10 lehekülge) oma kunstipraktikast ja näitab akadeemia galeriis personaalset näitust. Õpilasi, kes läbivad oma kraadiõppeprojekti, antakse magistrikraadiga. Malmö Kunstiakadeemi professorid toimivad magistriõppes eksamineerijatena ja välisaudiitor kutsutakse alati hindamises osalema.... [-]

Rootsi Malmö
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles