Filter
Magistrikraadid
Kesk-Ameerika ja Kariibi mere Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Kunstiharidus Kesk-Ameerika ja Kariibi meres siin!

Magistrikraad omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud ülikooli teise astme õppe spetsiifilises valdkonnas või kutsepraktikas, näidates sealjuures üles suurt meisterlikkust.

Kunstihariduse kõrgharidusastme väärtust ei mõõdeta mitte ainult dollarites ja sentides, vaid ka õpilase väärtusliku väärtuse mõistes. Kursused annavad neile uue perspektiivi ja informeeritud väljavaate objektide ja igapäevaelu näidete kohta.

Kesk-Ameerika on keskne geograafiline piirkond Americas. See on kõige lõunapoolsem, Isthmia osa Põhja-Ameerika mandril, mis ühendab Lõuna-Ameerika kaguosas.

Kunstiharidus Kesk-Ameerika ja Kariibi meres. Saad kõik Kunstiharidus info ja kooliga Kesk-Ameerika ja Kariibi meres otse!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Kunstiharidus, Kesk-Ameerika ja Kariibi mere

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

Art Education programmi varustab õpilaste kriitilise mõtlemise oskusi, tehnilisi teadmisi ja suutlikkust teadmisi visuaalse kunsti formaalse hariduse keskkond. ... [+]

Master in Art Education

Art Education programmi varustab õpilaste kriitilise mõtlemise oskusi, tehnilisi teadmisi ja suutlikkust teadmisi visuaalse kunsti formaalse hariduse keskkond. Õpilased on lubatud saada muutuste kohaliku ja rahvusvahelise haridussüsteemide ja vaidlustatakse ning toetab paista väga nõudlik ja uskumatult rahuldust pakkuvat karjääri õpetajana. Art Education peamiste võtta kursusi vahemikus stuudio valdkondades. Keskenduma nende programm on professionaalne uuringud, keskendudes toodavad pühendunud õpetajatega.

* MA kunstiharidust koos Ohio State University (OSU)

[-]
Jamaica Kingston
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles