Filter
Magistrikraadid
Kuveit Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Kuveit. Parimad magistriõppe programmid ja info ülikoolide kohta Kuveit

Master Kuveidis annab rahvusvahelistele üliõpilastele unikaalse õpetlik kogemus. Kuveit pakub suurepärast akadeemilisi programme, high tech rajatised ja ekspert teaduskonna aidata õpilastel arendada vajalikke oskusi oma eriala analüüsida ja mõelda kriitiliselt. Väljaspool klassiruumi, õpilaste jälitavad Master Kuveidis saab kastetud Araabia elustiili, parandades õppe kogemuste kaudu kultuuridevahelist vahetada.

Sest Master Kuveit, paljud õpilased valida programmid, nagu turundus, rahandus, side, juhtimise, infotehnoloogia ja informaatika eriala seas palju muid võimalusi. Lisaks ülikoolid pakuvad paindlikkust sõiduplaani Master Kuveidis programme, mis võimaldab õpilastel võimalus täistööajaga, osalise tööajaga, või online-programmid.

Lisateavet Master Kuveit, sirvida programmidest. Võite leida hariduse, mis on oodanud teid! Võtke järgmine samm oma eesmärkide täna!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Westford University College

See kursus on üles ehitatud nii, et õppija saab kahekordse sertifitseerimise, kraadiõppe laiendatud diplomi rahvusvahelises ärijuhtimises, mille on välja andnud Cambridge ... [+]

. Rahvusvahelise ärijuhtimise magister, mille on andnud UCAM, Hispaania

Miks UCAM?

◦ UCAM oli esimeste ülikoolide seas, kes kohandasid oma programme Euroopa hariduse kvaliteedisüsteemiga, järgides Bologna protsessi. Tegelikult aitab UCAMi kvaliteediosakond Paraguay valitsust luua oma haridussüsteemis kvaliteedi tagamise asutus.

◦ UCAMil on umbes 200 tuntud rahvusvahelist strateegilist partnerit, sealhulgas mitmed maailma juhtivad kolledžid ja ülikoolid, nagu UC Berkeley, Stanford, NTU, NUS või Università degli Studi di Bologna. Nende partneritega on UCAM loonud üliõpilaste, töötajate ja professorite vahetusprogrammid, ühised kraadid ja muud liiki akadeemilise koostöö.... [-]

Kuveit Kuwait City
Avatud registreerimine
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
ülikoolis
Online
Loe edasi eesti keeles