Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Loogika siin!

Õpilased, kes lõpetavad bakalaureusekraadi ja soovivad laiendada oma teadmistebaasi antud teema või jätkata kraadi seotud valdkonnas võivad sageli jätkata kapteni. Enamik magistrikraadi nõuab vähemalt kaks aastat, kuigi mõned programmid pakuvad kraadi vähem aega.

Mis on loogika magister? Selles õppekavas asuvad teadlased keskenduvad formaalsete süsteemide kasutamisele ja uurivad, kuidas põhjendused ristuvad ja mõjutavad neid süsteeme. Sellisel juhul võivad süsteemid olla digitaalsed või looduslikud ja matemaatilised, ehkki õpilased võivad uurida distsipliini rohkem filosoofilisi aspekte. Teised õppevaldkonnad võiksid sisaldada retoorikat ja veenmist, samuti sümboleid ja sümboolikat loogikat, mis on mõlemad alused klassikalisel haridusel.

Loogika aste võib aidata üliõpilastel teravustada nende arutlusvõimet, aidates neil märkida süsteemis ebaõiglusi, mis võivad olla äärmiselt olulised teaduse ja tehnoloogia valdkonnas. Logic õpetab professionaalidele, kuidas pidada läbirääkimisi, samuti välja töötada tugevaid deduktiivseid põhjendusi, mis on olulised rahvusvahelises äris.

Arvestades oma õppejõude eelarvet, peaksid tulevased üliõpilased meeles pidama, et asukoht võib õpingute maksumust mõjutada. Nii saab kooli tüüpi käia. Era ülikoolid ja kolledžid on sageli kallimad kui riiklikud koolid.

On mitmeid võimalusi lõpetanutega, kellel loogika magister suudab jätkata, kui nad valivad. Paljud otsustavad oma akadeemilisi õpinguid edasi anda, doktorikraadi omandada ja akadeemilises maailmas sukelduda loogika, filosoofia või isegi infotehnoloogia professorina. Teised võivad oma oskusi rakendada inseneri-, kommunikatsioonitehnoloogia ja samalaadsete professionaalsete traditsioonide jaoks, muutudes arvutiinsenerideks või tarkvara programmeerijateks.

Õpetaja saavutamine loogikas on üllas püüdlus. Lõpetajad peaksid leidma vastava karjääri kutsealal, kas nad jääksid akadeemilise kraadiõppesse või ühinevad erasektoriga. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Loogika

Universidad de La Laguna

See ülikoolidevaheline kapten õpetatakse kokku 6 ülikoolid võivad leida rohkem teavet master veebilehel Ülikooli Salamanca. ... [+]

See ülikoolidevaheline kapten õpetatakse kokku 6 ülikoolid võivad leida rohkem teavet master veebilehel Ülikooli Salamanca.

Selgitus pealkiri

Müü Loogika ja Teadusfilosoofia Ülikooli Salamanca, La Coruna, Granada, La Laguna, Santiago de Compostela, Valencia ja Valladolid, õpetas 2006-07 õppeaasta. Arv õpilane järjestikuste tutvustusi on olnud: 2007-2008; 24 kaasati, 2008-2009; 30 kaasati, 2009-2010; 33 kaasati, 2010-2011; 42 registreeritud ja 2011-2012; 36 registreerunud, mistõttu tuleks olemas rakendada selliste uuringute valdkonnas.

Uuringud traditsiooniliselt asuvad ala Logic ja Teadusfilosoofia on esindatud kõik keskused, kus doktoriõppe kaastöötajad on antud pealkiri Filosoofia. Teatud juhtudel võib see kajastub enda programme ja teised, kaasamine konkreetsete kursuste laiem programmid. Koolitus on vaja teha uuringuid Loogika ja Teadusfilosoofia on keeruline ja nõudlik õpilane. Koolituse taseme, mis on võimalik saavutada meister esinevad ainult mõned teemad valdkonnas on selgelt ebapiisav arendada doktoritöö ladusalt ja saada informeeritud ja algupäraseid teadusuuringuid rahvusvaheliselt. See eeldab ka kõrge tehnilise ja teoreetilisi tasandil, eriti seoses teadusliku sisu nende materjalide ja laia domeeni üldine ressursside arvame keelteoskus ja arvuti ressursse.... [-]

Hispaania Tenerife Santa Cruz
September 2020
Hispaania
Osakoormus
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Gothenburg, Faculty of Arts

Logitsat määratletakse traditsiooniliselt kui kehtivate arutluste formaalsete aspektide uurimist, kuid täna leiavad paljud loogikud loogikat üldisemate formaalsete süstee ... [+]

Logic, magistriõppekava

Logitsat määratletakse traditsiooniliselt kui kehtivate arutluste formaalsete aspektide uurimist, kuid täna leiavad paljud loogikud loogikat üldisemate formaalsete süsteemide ja nende rakenduste uurimisega. Kaasaegses loogikas läbiviidud puhaste teadusuuringutega loodud kontseptuaalsete raamistike ja tööriistadega on leitud palju rakendusi erinevates erialades, kus õpitakse ametlikke keeli ja süsteeme, nt tarkvaratehnika ja arvutuslingvistika.

Akadeemilise aine loogika on tõepoolest interdistsiplinaarne ja asub filosoofia, matemaatika, informaatikateaduse ja keeleteaduse piiril. Vahetamine on aktiivne ja vastastikku kasulik. Logic on tänapäeval aktiivne rahvusvaheline õppe- ja uurimisvaldkond, sealhulgas matemaatika, infotehnoloogia ja lingvistika.... [-]

Rootsi Göteborg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Loogika ja metafüüsika MLitt pakub õpilastele erialast haridust erinevatel teemadel nii loogikas kui ka metafüüsikas. Õpilasi julgustatakse leidma seoseid nende erialade ... [+]

Loogika ja metafüüsika MLitt pakub õpilastele erialast haridust erinevatel teemadel nii loogikas kui ka metafüüsikas. Õpilasi julgustatakse leidma seoseid nende erialade vahel ning neile pakutakse tulevaste uuringute jaoks vajalikku arusaama ja vahendeid.

MLitt loogikas ja metafüüsikas on üheaastane õpetatud magistriõppekava, mida juhivad St Andrewsi ja Stirlingi magistriprogrammi filosoofia (SASP), mida õpetavad nii University of St Andrews töötajad kui ka Stirlingi ülikool. See keskendub metafüüsika ja loogika teemadele. Saate võtta klassid, mis hõlmavad loogikat ja täiustatud loogikat, formaalseid lähenemisviise looduskeeltele ning kaasaegseid ja ajaloolisi arutelusid metafüüsikas.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles