Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Loominguline kunst magistriõppe programmis!

Õpilased, kes otsivad, et suurendada nende karjäärivõimalusi, lülitub erinevat valdkonda või lihtsalt saada eneseteostuseks võib saada kapten 's kraadi. Paljud asutused pakuvad täistööajaga ja osalise tööajaga programmid.

Mis on MA Creative Arts? On laia kapten 's programme, mis keskenduvad suurendada üksikisikute ' kunstiliste võimete, sealhulgas maali, joonistus, kirjutamine, fotograafia ja tegutseb programmid. Ükskõik mis valdkonnas üliõpilane otsustab kanda, võib ta oodata range uuringu, et häälestada oma distsipliini. Õpilased võivad õppida ajaloolisi ajastute kunsti liikumise ja erinevaid tehnikaid viia projekte või arendada portfelli. Paljud programmid pakuvad praktikavõimalusi, kus õpilased saavad omandada sisukat elu kogemus.

Üliõpilased, kes täidavad selle programmi saada rahulolu parandada oma kriitilise mõtlemise, probleemide lahendamine ja meeskonnatöö oskusi.Nad õpivad, kuidas luua mõtestatud tööd, samuti kuidas tõhusalt töötada koos teistega, mis võib olla väga väärtuslik paljudes tööstusharudes.

Maksumus MA Creative Arts sõltub institutsioon. Pikkus programm võib varieeruda drastiliselt, ühest aastast mitu aastat. On soovitatav, et õpilased ühendust institutsioon 's halduse büroo, kas kulud vastavad nende eelarved.

Lõpetajad Master Creative Arts lahkuda täiustatud võimet täita oma kunstilise käsitöö. Paljud võib meeskondi või isegi alustada organisatsioonid. Mõned muutuvad professionaalsed kunstnikud, et panna oma töö müüki Internetis või kauplustes. Teised värvatakse organisatsioonidel muutuda professionaalsed fotograafid, kirjanikud, graafilised disainerid või koostajad. Õpetamine avaliku ja erasektori ülikoolidest on ka populaarne tee; teised otsustavad pakkuda üks-ühele eratunde.

Seal on palju võimalusi saada see aste saadaval üle kogu maailma.Alustamiseks otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

5 Tulemused Loominguline kunst

University of Technology Sydney

Loominguliste kunstide (teadustöö) magister on üldiselt mõeldud inimestele, kellel on tööstuse kogemus meedias ja loovis kunstis, kes soovivad läbi viia loomingulisi uuri ... [+]

Kursus annab võimaluse neile, kes soovivad arendada spetsiifilisi teadmisi, teadusuuringuid ja loomingulisi oskusi, mis on seotud kohalike ja rahvusvaheliste loomingutööstustega.

Karjäärivõimalused hõlmavad positsioone loomemajanduses.

[-]
Austraalia Sydney
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Victoria University of Wellington

Hone oma koostöö-, loome- ja ettevõtlusoskusi praktiseeriva kunstniku pärast intensiivse 12-kuulise programmi jooksul. Victoria kunstiteoste magistriõpe (Creative Practic ... [+]

Ülevaade

Hone oma koostöö-, loome- ja ettevõtlusoskusi praktiseeriva kunstniku pärast intensiivse 12-kuulise programmi jooksul. Victoria kunstiteoste magistriõpe (Creative Practice) on valdkonnale orienteeritud praktiline kraad, mis aitab teil luua uusi kontakte ja võrgustikke Wellingtoni loomemajanduses.

Võite kasutada meie pealinna asukohta ja õppida Victoria Kelburni ülikoolilinnakul, pluss meie filmi- ja muusikaprogrammid saavad kasutada Miramari loomemajanduskeskuses uut eesmärgil töödeldud rajatist.

Praktika võimalused

MFA (CP) sisaldab loomingulist projekti, kus teil juhendatakse, et viia lõpule töö, mis tutvustab teie võimeid, ja julgustab teid piire kandma oma valdkonnas.... [-]

Uus-Meremaa Wellington
Märts 2020
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universal Arts School

Digitaalne skulptuur äärmuslik. Õppige töötama "Sculpting" režiimis, et luua kõige keerukamad ja üksikasjalikud 3D-mudelid turul. Võite kasutada seda võimsat programmi ük ... [+]

Digitaalne skulptuur äärmuslik.

Õppige töötama "Sculpting" režiimis, et luua kõige keerukamad ja üksikasjalikud 3D-mudelid turul. Võite kasutada seda võimsat programmi üksi või kombineerida seda teiste 3D-pakettidega, rakendades loomupärase jõu eksponentsiaalselt.

Kellele see on?

See on suunatud nii selle valdkonna spetsialistidele kui ka inimestele, kes soovivad luua professionaalse karjääri digitaalse skulptuuri ja CGI tootmise valdkonnas. Selle koolituse abil saab Zbrushi kunstnikuna (kino, videomängud, lühikesed püksid, reklaamid jne) professionaalselt töötada. Eeltingimusi pole, alustatakse 0-ndal tasemel ja see on mõeldud kõigile vaatajaskondadele.

Tarkvara... [-]
Ameerika Ühendriigid Los Angeles Hispaania Valencia
September 2020
Inglise,Hispaania
Päevane õpe
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Rochester Institute of Technology (RIT)

Väljakutse traditsioonilistele mõtteviisidele, kui loote kestva mulje jätvaid töid. ... [+]

Ülevaade

Metallide ja ehete disainilahenduse makromajanduslik finantsabi on professionaalne kraad praktiseerivatele kunstnikele, käsitöölistele või disaineritele, kes soovivad jätta püsivat muljet oma väljadele, pühendudes oma tööle ja kõrgele distsipliini- ja kunstialastele ideaalidele. See ehtekunsti kraadi väljakutse tavapärasele mõtlemisele. Selles suuruses parandate oma teadmisi ja kogemusi erinevate teooriate ja materjalidega töötamise ajal, samas kui teil on väljakutse ebatraditsiooniliselt mõelda, et määratleda uuesti tööstusharu standardid.

Metallide ja ehete disainilahenduse makromajanduslik finantsabi on tavaliselt kaheaastane täistööajaga programm, mis hõlmab väitekirja esitamist, mis sisaldab kirjalikku dokumentatsiooni ja ametlikku tööde näitust.... [-]

Ameerika Ühendriigid Rochester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rochester Institute of Technology (RIT)

Sukelduge sügavamalt oma klaasikontrolli, kui arendate oma kunstilist väljendust läbi uurimistöö, eksperimenteerimise ja põhjaliku kriitika. ... [+]

Ülevaade

Arendage oma isiklikku loomingulist häält intensiivse uurimistöö, arutelu, kriitika ja eksperimenteerimise abil klaasist. Klaasi magistriõppes antakse teile täielik juurdepääs klaasirajatistele ja individuaalsetele stuudio ruumidele. Lõpetanud stuudio kursused, seminarikursused ja põhjalikud kriitikad annavad teile sügavama arusaama käsitööst, kui kujundate tükki, mis õitsevad teie isiklikku väljendust.

Klaasist makromajanduslik finantsabi on kaheaastane õppeprogramm. Individuaalne stuudio ruum tugevdab teie tehnikat ja praktikat tükkide kujundamisel, mis peegeldavad teie meedia isiklikku väljendust. Lõpetanud stuudio kursused, seminarikursused ja põhjalikud kriitikaid pakutakse koos doktoritöö kavandamise ja rakendamisega, et pakkuda teile sügavat arusaamist klaasist. Lisaks kursuste tööle ja loomingulisele tootmisele puutute kokku suure hulga kriitiliste küsimustega, mis on seotud kunsti kontseptsiooni ja tootmisega, inspireerivad ja provotseerivad kriitilist mõtlemist ning hõlbustavad lõputöö näituse ja täiendavate dokumentide väljatöötamist.... [-]

Ameerika Ühendriigid Rochester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles