Filter
Magistrikraadid
Hiina Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Maastikuarhitektuur Hiina. Säästa aega ja leia siit kogu info Maastikuarhitektuur magistriõppe kohta Hiina

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Maastikuarhitektuur on eriala, mis keskendub taastada looduslike alade ning luua rahuliku haljasalade. Maastikuarhitektide ka tööd, et aidata inimestel elada tervislikumat elu arendades väljas ruumid, mis on ohutud ja keskkonnasõbralikud ja füüsilise aktiivsuse edendamiseks.

Haridusministeerium töötab haridus Hiinas. Valitsus annab sageli osalise rahastamise kõrghariduse tehniline ja avalik-õiguslikud ülikoolid. Hiina valitsus on välja töötanud ka akadeemilise õppekava, mis võimaldab nende õpilaste kutseoskuste kasvatada oma andeid.

Magister Maastikuarhitektuur Hiina. Leia kogu info ülikoolide kohta Hiina ja võrdle magistriõppe programme Maastikuarhitektuur

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Maastikuarhitektuur, Hiina

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Universidad Europea

Õppige erinevates kultuuripunktides koostoime ja seose kaudu näituste, ürituste, õpetamisprogrammide ja professionaalsete tööde kaudu. Espai Alfaro (Valencia) erinevad ru ... [+]

Õppige erinevates kultuuripunktides koostoime ja seose kaudu näituste, ürituste, õpetamisprogrammide ja professionaalsete tööde kaudu. Espai Alfaro (Valencia) erinevad ruumid võimaldavad disaini loomiseks, vahetamiseks ja levitamiseks luua erinevaid keskkonna ja olukordi.

Koolitus on välja töötatud praktiliste tegevuste kaudu, mis võimaldavad tehnilisi teadmisi süstematiseerida ja rakendada erinevate tööetappide väljatöötamisel.

Laiendades neid teadmisi otsese kogemusega professionaalide tunnustatud prestiiži, kes osalevad kapten.

Meie Arhitektuuriprogrammidel on prestiižsed nimed nagu:

ÁLVARO SIZAEDUARDO SOUTO DE MOURAMANUEL AIRES MATEUSOAB · CARLOS FERRATERFRAN SILVESTREJUAN DOMINGO SANTOSMaster Arenenud Arhitektuur, Disain ja Innovatsioon - MArch II... [-]
Hiina Shanghai
September 2019
Hispaania,Spanish (Spain)
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles