Filter
Magistrikraadid
Austria Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Majandusuuringud Austria. Säästa aega ja leia siit kogu info Majandusuuringud magistriõppe kohta Austria

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Majandus ja administratsioon on segu mitmest erinevast valdkonnast. Spetsialiste koolitatakse ärinduses, makro- ja mikromajanduses, rahanduses, avalikus poliitikas ning muudes valdkondades mis aitavad neil analüüsida ja mõista rahvuslikku või globaalset finantsilist olukorda.

Austria üliõpilaste erinevaid selles riigis 's "tasumata " kultuur. Austria on suurepärane välismaale õppima valik üliõpilastele, kellel on huvi saksa keele.

Magister Majandusuuringud Austria. Leia kogu info ülikoolide kohta Austria ja võrdle magistriõppe programme Majandusuuringud

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Majandusuuringud, Austria

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Johannes Kepler University Linz - JKU

Majandusteaduskonna magistriprogrammi pakub täiustatud akadeemilist koolitust majandust.Aste on teaduse ... [+]

Majandus - Master of Science Majandusteaduskonna magistriprogrammi pakub täiustatud akadeemilist koolitust majandust. Kraad on teaduslikult orienteeritud karjääri ja edasiseks uurimiseks doktoriõppes (PhD in Economics) volitatakse. Nii kapten programm on suunatud inimestele, kes tahavad võtta raskemaid ülesandeid riiklikes ja rahvusvahelistes eest vastutavate institutsioonide majanduspoliitika ja majandusliku uurimistöö kui ka eraettevõtted ja avaliku halduse või karjääri teaduses ja uurimistöös. Õpilased on õpetanud arenenud oskused tänapäevaste empiirilised majanduslikke uuringuid.Valides asjakohased kursused, üliõpilased saavad spetsialiseeruda vastavalt nende erinevad majanduslikud huvid sellistel teemadel nagu rahvusvaheline kaubandus, töö-ökonoomika, tööstuslik korraldus ja ökonoomika avalikus sektoris. Kursused see programm on pakutud peamiselt inglise keeles, mida õpilastel omandada kutse-ja tehniline tase aktiivne ja passiivne keeleoskus. Õpilased, kes on läbinud suuri õppesuunal bakalaureuse of Science majandusteaduskonna majandusteaduse kohaselt laiendada oma soovitud karjääri eesmärgid nende majanduslikku teadmisi valikut kursusi teistest majandusteaduse suur teemadel.Neile esmakursuslaste Master programm Economics, kes ei ole lõpetanud suur õppesuunal Majanduskooli bakalaureuseõppe majanduses, on kontekstis teema "põhimõtete Majanduse ja Juhtimise " antakse võimalus nende puuduvad põhiteadmised meetodite majandusteooria ja empiirilised uuringud jooksul moodustavad magistriõppes. ... [-]

Austria Linz
Oktoober 2019
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles