Magistriõpe Majandusuuringud Kamerun. Säästa aega ja leia siit kogu info Majandusuuringud magistriõppe kohta Kamerun

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.Majandus ning haldus on hübriideriala, mida õppivad tudengid… Loe edasi

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Majandus ning haldus on hübriideriala, mida õppivad tudengid uurivad nii mikro- kui ka makromajandust. Ajaloo analüüs ning majanduslike põhimõtete mõistmine, lisaks rahanduse, avaliku poliitika ning ärindusega seotud teemade tundmine võimaldavad ekspertidel nii lühi- kui ka pikaajalisi soovitusi teha.  

Lääne-Aafrika riigi Kamerun uhke kiiresti kasvav kõrgharidussüsteemi. Kolledžid ja ülikoolid olid vähe alles hiljuti, kuid palju uusi koole, pakkudes mitmeid uusi akadeemilisi programme on oluliselt mitmekesistanud võimalusi üliõpilastele selles riigis.

Magister Majandusuuringud Kamerun. Leia kogu info ülikoolide kohta Kamerun ja võrdle magistriõppe programme Majandusuuringud

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
L’Université Catholique d’Afrique Centrale
Yaounde, Cameroon

Koolituse eesmärk on koolitada juhte ja spetsialiste raamatupidamises ja rahanduses.

Koolituse eesmärk on koolitada juhte ja spetsialiste raamatupidamises ja rahanduses. -
Juhtimisalased kursused
2 aastat
Prantsuse
Veebruar 2020
ülikoolis