Filter
Magistrikraadid
Kamerun Yaounde

Magistriõpe Majandusuuringud Yaounde. Leia parimad Majandusuuringud magistriõppe võimalused Yaounde

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Majandus ja administratsioon on segu mitmest erinevast valdkonnast. Spetsialiste koolitatakse ärinduses, makro- ja mikromajanduses, rahanduses, avalikus poliitikas ning muudes valdkondades mis aitavad neil analüüsida ja mõista rahvuslikku või globaalset finantsilist olukorda.

Lääne-Aafrika riigi Kamerun uhke kiiresti kasvav kõrgharidussüsteemi. Kolledžid ja ülikoolid olid vähe alles hiljuti, kuid palju uusi koole, pakkudes mitmeid uusi akadeemilisi programme on oluliselt mitmekesistanud võimalusi üliõpilastele selles riigis.

Kas te eelistate prantsuse või inglise keeles suhelda, kõrgharidusasutused selles linnas püüdnud lisada need keeled oma õppekava. Seega saavad õpilased registreeruda süsteemi nad on mugavad registreeruda. Võti haridusasutused siin on ülikooli Yaoundé ja American School of Yaoundé.

Majandusuuringud magistriõpe Yaounde. Otsi Majandusuuringud magistriõppe programme Yaounde ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Majandusuuringud, Yaounde

Kraadid
Asukoht
Kamerun
Yaounde
Õppe tüüp
Tempo
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Catholic University of Central Africa

Koolituse eesmärk on koolitada juhte ja spetsialiste raamatupidamises ja rahanduses. ... [+]

Eesmärgina väljaõpet

Koolituse eesmärk on koolitada juhte ja spetsialiste raamatupidamises ja rahanduses.

Treeningu kestus

See koolitus kestab kaks aastat.

TEEMA OSKUSTE

Omanikele Master saab:

Et kasutada raamatupidajana ja finantsdirektor suurte ettevõtete Kasutada kui siseaudiitor äri Et kasutada sellist juhtpult Et teostada ametis juhtumikorraldaja, juhendaja või direktor missiooni

OSALEMISTINGIMUSED

Kaks võimalust:

otsene sissepääs esimesel aastal õpilased, kellel on bakalaureuse Raamatupidamine ja rahandus keskmine on suurem kui või võrdne 12/20, Sissepääs 1. aasta üliõpilastele omanike muud litsentsid pärast testi ja intervjuu. ... [-]
Kamerun Yaounde
September 2019
Prantsuse
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles