Filter
Magistrikraadid
Suurbritannia England Loughborough Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Majandusuuringud Loughborough. Leia parimad Majandusuuringud magistriõppe võimalused Loughborough

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Majandus ning haldus on hübriideriala, mida õppivad tudengid uurivad nii mikro- kui ka makromajandust. Ajaloo analüüs ning majanduslike põhimõtete mõistmine, lisaks rahanduse, avaliku poliitika ning ärindusega seotud teemade tundmine võimaldavad ekspertidel nii lühi- kui ka pikaajalisi soovitusi teha.  

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Majandusuuringud magistriõpe Loughborough. Otsi Majandusuuringud magistriõppe programme Loughborough ja võta ülikoolidega otse ühendust!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Majandusuuringud, Loughborough

Kraadid
Asukoht
Suurbritannia
England
Loughborough
Õppe tüüp
Tempo
Across the Pond

... [+]

Magistriõpe Majandusuuringud Loughborough. Kuidas üle tiigi ABI? [-]
Suurbritannia Aberdeen Belfast Brighton Canterbury Cardiff Chester Cirencester Colchester Edinburgh Epsom Exeter Falmouth Farnham Glasgow Guildford Huddersfield Leeds Leicester Lincoln Liverpool London Loughborough Manchester Newcastle upon Tyne Norwich Nottingham Oxford Reading Rochester Sheffield  + 27 Rohkem
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles