Filter
Magistrikraadid
Belgia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Masinaehitus Belgia. Säästa aega ja leia siit kogu info Masinaehitus magistriõppe kohta Belgia

Kasu Masters kauem parandada oma teenimisvõimalusi. Nad võivad anda Teile isiklikke ja professionaalseid oskusi, et kiirendada oma arengut. Nad on ka võimalus eristada ennast oma eakaaslastega, kellest paljud on sarnane A-tase ja bakalaureuse kvalifikatsioon.

Masinaehitus on liikuvate objektide tootmine. See hõlmab enda alla tervet tootmisprotsessi, alates objekti idee loomisest kuni selle objekti tööle saamiseks vajaliku mehaanika mõistmiseni, valmis objekti tootmiseni ning sellesama objekti suuremasse süsteemi kaasamiseni.

Ülikooliharidusega on kõige ülemiste tasandil haridussüsteemi Belgia, valitsus on panna rohkem rõhku veenduda, et õpilaste elu on tehtud nii lihtsaks kui võimalik läbi laenu ja toetusi programmid. Nad pakuvad sponsoreid välisüliõpilased vaeste ja kaitsetute taustaga, kes sooviksid õppida selles riigis.

Magister Masinaehitus Belgia. Leia kogu info ülikoolide kohta Belgia ja võrdle magistriõppe programme Masinaehitus

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Masinaehitus, Belgia

University of Mons

Oskuste ajal Master of Science in Mechanical Engineering on väga lai. Need põhinevad ühise teket, et valitud on spetsialiseerunud valdkonnas ning järkjärgulist ja kooskõl ... [+]

See programm on õpetanud prantsuse keeles.

Oskuste ajal Master of Science in Mechanical Engineering on väga lai. Need põhinevad ühise teket, et valitud on spetsialiseerunud valdkonnas ning järkjärgulist ja kooskõlastatud korralduse isiklik teoseid.

Profile programmi

Ühisosa programm pakub taustal tahke ja vedeliku mehaanika, masinates, soojusülekande ja disaini / tootmises.

Üks kolmandik koolitus kohandas valik üks kolmest spetsialiseerunud valdkonnas:

Kontrollitud Systems keskendumine võimaldab sattuda disain automatiseeritud ja mehhatroonikasüsteemide keskendub arenenud integreerida komponendid eri tehnoloogiaid. Põhirõhk on peamiselt pideva tööstuslike protsesside ja elektroonilise kontrolli. Energia ja Power Systems keskendumine arvab ratsionaalne majandamine energia ja säästva arengu. Mis see koolitus, insener võib mängida olulist rolli kontroll erinevate protsesside tootmiseks, muundamiseks, edastamiseks jõudu ja energiat, vähendades nende kahjulikku toimet. See väli on otseselt kasu teadusuuringute teha Energia Cluster. Machine Design ja tootmistehnika fookuses annab täiendava koolituse kavandamise, tootmise, käitamise ja hooldamise mehaanilised süsteemid traditsiooniliste tööstussektoris. Eriti need ei märka pakutavad kursused arvuti abil kinemaatika ja dünaamika ning usaldusväärsust tööstusettevõtted. See koolitus on seotud oht klastri FPMs. ... [-]
Belgia Mons
September 2020
Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles