Magistriõpe Masinaehitus Omaan. Otsi magistriõppe programme Masinaehitus ning võta ülikooliga Omaan otse ühendust!

Magistriõpe Masinaehitus Omaan. Säästa aega ja leia siit kogu info Masinaehitus magistriõppe kohta Omaan

Masinaehitus

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mis antakse isikutele, kes on edukalt tähistavad kõrgem teadmiste tase. On kaks peamist tüüpi Masters - õpetas ja teadustöö.

Magistrikraad Mehhaaniline ehitus õpetab õpilastele, kuidas kohaldada põhimõtteid füüsika ja materjaliteaduse projekteerimise, parandamine, loomise või analüüsi mehaaniliste protsesside, toodete või süsteemidega.

Kui teil on vaja uurida Kaug-Ida ja õppida imeline ja rikas araabia kultuur, registreeruda ülikoolis või kolledžis kursuse Omaan. See on riik, kus pingerida institutsioonid nagu Sultan Qaboos University, University of Nziwa ja Dhofar University. Saad õppida palju eluviiside Araabia õppides Omaan.

Magister Masinaehitus Omaan. Leia kogu info ülikoolide kohta Omaan ja võrdle magistriõppe programme Masinaehitus

Loe edasi

M. tech lennukite ehitusinsener

Hindustan University
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 Omaan Muscat

Lennuamet Engineering muidugi rongide õpilaste projekteerimise ja arendamise struktuurseid komponente. Muidugi uurib uutes valdkondades ning loob uusi võimalusi valdkonnas õhusõiduki konstruktsiooni komponendid ja keskendub arengumaade andekaid insenere, uute tehnoloogiate ja äritegevuse juhtimise oskusi. [+]

Lennuamet ehitus Muidugi rongide õpilaste projekteerimise ja arendamise struktuurseid komponente. Muidugi uurib uutes valdkondades ning loob uusi võimalusi valdkonnas õhusõiduki konstruktsiooni komponendid ja keskendub arengumaade andekaid insenere, uute tehnoloogiate ja äritegevuse juhtimise oskusi. Tegevusvaldkonna kvalifitseeritud insener kätkeb endas arengut (ehitus, analüüsi ja katse), kruntimine töö, valmistamine ja jälgimine funktsionaalsust õhusõidukite ja helikopterite struktuure. Õpilased läbivad range koolituse simulatsiooni tarkvara, näiteks MATLAB SIMULINK, ANSYS, MSC / Nastran ja LabVIEW. Õpilased kujundada ja arendada vastavalt määratud standardite ja näidata projektitöö valdkonnas metallist ja ühendstruktuurid.... [-]