Filter
Magistrikraadid
Türgi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Meedia Türgi. Säästa aega ja leia siit kogu info Meedia magistriõppe kohta Türgi

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Meedia uuringud on väga mitmekesised ning võivad hõlmata erinevaid valdkondi, nagu näiteks meedia tootmine ja analüüs ning meedia ärindus. Teemad võivad sisaldada disaini, turundusstrateegiaid, digitaalset videotootmist, uurimistööd ning meedia ajalugu.  

Ülikoolid Türgis ette kas kaks või neli aastat hariduse bakalaureuse-uuringud, kui kraadiõppe programmid kestavad vähemalt kaks aastat. Seal on umbes 820 kõrgkoolide Türgi sealhulgas 76 ülikoolides kokku immatrikuleerimise üle 1 miljoni. Hariduse kvaliteet on Türgi ülikoolides on väga erinev, mõned hariduse andmine ja rajatised par rahvusvaheliselt tuntud koolid.

Magister Meedia Türgi. Leia kogu info ülikoolide kohta Türgi ja võrdle magistriõppe programme Meedia

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Meedia, Türgi

Izmir University of Economics

Meedia on muutunud oluliseks määrajaks protsesside kommunikatsiooni kohtame igapäevaelus. Selleks, et mõista, selgitada ja aegadel vajadus - manipuleerida meedia ja neid ... [+]

Meedia on muutunud oluliseks määrajaks protsesside kommunikatsiooni kohtame igapäevaelus. Selleks, et mõista, selgitada ja aegadel vajadus - manipuleerida meedia ja neid protsesse side nõuab interdistsiplinaarset lähenemisviisi, mis hõlmab erialadel alates politoloogia psühholoogia.

Täna, kiiruse muutus nii kommunikatsioonitehnoloogia ning meie igapäevast elu tavasid tõsta vajadust spetsialistid, kes on spetsialiseerunud kommunikatsiooni valdkonnas, kes on kriitilised ja kes kasutab oma teadmisi ja võimeid eetiline vastutus.

Selles osas on eesmärgiks pakutakse magistriprogrammi on toota lõpetajatele, kes:

Teadvustama sõnavabadust sotsiaalse, poliitilise ja esteetilise sfääri; realiseerida kaitse väärtus kriitiline mõtlemine ja eetiline vastutus igasuguse suhtlemise ja vastavalt tegutsema, Kas täielikult mõistma teoreetilise tausta ühildub field`s interdistsiplinaarne iseloomulik; omavad uurimistöö ja praktika orienteeritud probleemide lahendamise oskust; oskuslikult ümber kõik need varad teoreetilise panuse valdkonna kaudu oma analüütilist mõtlemist, Kas kaasa areneva lähenemisviise ja arutelud alamandmeväljadele kommunikatsiooni, nagu raadio, televisioon, internet, ajakirjanduse, avaliku kommunikatsiooni, film ja video, reklaam, avalikud suhted, Kas knowledged kui palju tarbimine / tõlgendus protsesside tootmisprotsesside sõnumite toodetakse eri sidevahendeid; Seega saaksid oma teadmisi avaliku teenuse kaudu kodanikkonna vastutus on meediapädevate, Kas tähelepanelikult jälgima ja tegutsema aktiivselt umbes muutused kommunikatsioonitehnoloogia ja nende mõju meie igapäevaelus, On varustatud atribuute, mis võimaldavad neil reageerida kohalikele ja rahvusvahelistele nõudmistele kvalifitseeritud ja vastutab mõistmist side. Kursused MCS 507 Crossroads in Communication Studies MCS 501 Uurimismeetodid Communication Studies MCS 595 Seminar MCS 599 Magistritöö Valikainete kursused MCS 505 Meedia, Power and Politics in Türgi MCS 509 Kogenud meedias teooria ja uurimistöö MCS 553 Meedia, ideoloogia ja esindamine MCS 554 Space, Identiy ja meedia MCS 555 Sugu, meedia ja poliitika MCS... [-]
Türgi Izmir
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles