Otsi Mehhatroonika siin!

Leia parimaid Mehhatroonika siin!

Mehhatroonika

Master 's kraad on kulminatsiooniks arenenud uuringud on konkreetses valdkonnas. Õpilased, kes on teeninud bakalaureuse kraadiga on tavaliselt õigus jätkata kapten 's kraad seotud valdkonnas insener. Master 's kraadi programmid tavaliselt 3-4 aastat, et teenida. Tavaliselt osa kapten 's aste on väitekirja viimase õppeaasta, mis sageli põhineb teadusprojekte.

Sisseastuja bakalaureuse kraadi teaduses, kes kaalub arenenud inseneri kraadi võib küsida, "Mis on MA Mehhatroonika? " Kaasaegne tehnoloogia põhineb sensori tehnoloogia teha täpseid funktsioone, alates puutetundlik tabletid ja telefonid Robotkoost masinad. Mehhatroonika on teadus saamiseks, töötlemiseks ja edastamiseks tajuandmete.

MA Mehhatroonika valmistab üliõpilane ette karjääri tööstuse seotud robootika, mikroelektroonika, või sensori tehnoloogia.Määral saab avada edukas õpilane põnevaid võimalusi valdkonnas kõrgtehnoloogia sellistes tööstusharudes nagu auto-, lennundus, mikroelektroonika, või automaatika erialadel.

Maksumus MA Mehhatroonika varieerub suurejooneliselt sõltuvalt teguritest, sealhulgas riik, kus programm asub ja kulusid ning vajab unikaalne üksiku õpilase. Kulude hulka õppemaksu ja teenustasusid ning muid elukalliduse.

Karjäär võimalused koos Master Mehhatroonika hulka võimalusi loomine ja disain robootika, samuti täiustatud rakenduste andurid ja mikroelektroonika. Autotööstus sõltuvad suuresti mehhatroonika insenerid probleemide lahendamisel ning luua tehnoloogia, mida kasutatakse tootmise ja toimimise igasuguseid sõidukeid.Teaduse mehhatroonika tugineb läbimõeldud, professionaalne ja kõrgelt haritud inimestel lahendada probleeme ja luua seadmeid tulevikku ja paljud programmid saadaval pakkuda erinevaid eriala lugusid jälitavad eriti huvitavas valdkonnas.

Paljud ülikoolid maailma riikides pakkuda programmi mehhatroonika. See on lihtne õppida lähemalt, kuidas leida endale sobiv programm MA Mehhatroonika. Lihtsalt otsida oma programmi alla ja otse pöörduda vastuvõtu kontoris koolis oma valik täites juhtima kujul.

 

 

Loe edasi

Mehhatroonika ja robootika meister

South Ural State University
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2018 Venemaa Chelyabinsk

Mehhatroonika on mehhaanika, elektrimasinate, automaatika, jõuelektroonika, mikroprotsessori tehnoloogiate ja tarkvara integreerimine. Kõige uuem inseneri suund on üks kõige lootustandvamaid ja nõuab ülikoolid reaalsete spetsialistide ettevalmistamiseks. [+]

Programmi kestus on 2 aastat.

Mehhatroonika on mehhaanika, elektrimasinate, automaatika, jõuelektroonika, mikroprotsessori tehnoloogiate ja tarkvara integreerimine. Kõige uuem inseneri suund on üks kõige lootustandvamaid ja nõuab ülikoolid reaalsete spetsialistide ettevalmistamiseks.

Mehhatroonika ja robootika väljaõppe lõpetanud on võimalus töötada tänapäevastes rahvusvahelistes inseneri- ja kõrgtehnoloogilistes tootmisettevõtetes, kus hoitakse kaasaegsete robotite seadmete projekteerimist, tootmist, kasutuselevõtmist ja kasutamist.

[-]

MA Advanced mehhatroonika

Université Savoie Mont Blanc
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit September 2018 Prantsusmaa Argonay

Mehhatroonika on sünergilist ja integreeritud protsess mitmete teaduste ja oskusi (mille hulgas kontrollida ja arvutiteaduste, elektroonika, mehaanika), mis võimaldab välja töötada ja arendada tooteid ja süsteeme suurendatud või täiustatud funktsioone ja mis nõuab kaaluda tootekontseptsiooni või süsteemi üldises elutsükli ühistu interdistsiplinaarset lähenemist. [+]

EESMÄRK

Mehhatroonika on sünergilist ja integreeritud protsess mitmete teaduste ja oskusi (mille hulgas kontrollida ja arvutiteaduste, elektroonika, mehaanika), mis võimaldab välja töötada ja arendada tooteid ja süsteeme suurendatud või täiustatud funktsioone ja mis nõuab kaaluda tootekontseptsiooni või süsteemi üldises elutsükli ühistu interdistsiplinaarset lähenemist.

Pärast selle programmi läbimist, õpilased on valmis olema Ph.D uuringud. Nad võivad töötada ka insenerid või hõivata kõrge tehnilise ja teadusliku kohtadel uurimiskeskuste, teadus- ja arendustegevuse osakondade ja spetsialiseeritud konsultatsioonifirmad.

OSKUSED ja oskusteabe

Master õpilased omandada oskusi, et täita multidistsiplinaarse mehhatroonilist projekti ja nad harjuvad nõuetele teadusuuringud läbi segaõpet sealhulgas projektipõhine õpe.... [-]


Elektrotehnika ja informaatikate magister, Mehhatroonika

Technical University of Liberec - Faculty of Mechanical Engineering
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2018 Tšehhi Liberec Saksamaa Zittau + 2 veel

Mehhatroonika on interdistsiplinaarne programm, mis ühendab teadmised elektroonikast, mehaanikast, informaatika ja toimingutest. Selle olulised omadused on tehisintellekt, interaktiivsus, autonoomne käitumine ja arenenud struktuurid. [+]

Elektrotehnika ja informaatikate magister, Mehhatroonika

See kaks astet meistrikursustel põhineb koostöö Tehnikaülikool Libereci teaduskond Mehhatroonika, informaatika ja interdistsiplinaarsete uuringute (Tšehhi Vabariik) ja Zittau / Görlitz University of Applied Sciences, elektrotehnika teaduskond ja Computer Sciences (Saksamaa).

Mehhatroonika on interdistsiplinaarne programm, mis ühendab teadmised elektroonikast, mehaanikast, informaatika ja toimingutest. Selle olulised omadused on tehisintellekt, interaktiivsus, autonoomne käitumine ja arenenud struktuurid. Seda kasutatakse paljudes valdkondades nagu robootika, intelligentsed andurid, satelliittehnoloogia jne.

Kuna TUL-programme tunnustab Euroopa Rahvuslike Inseneribüroode FEANI Föderatsioon, on vilistlastel õigus saada EURING tiitlit.... [-]


Magistriõpe mehhatroonika

Universidade de Évora
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat October 2018 Portugal Evora

Teine tsükkel Mehhatroonika Engineering eesmärk on anda oma õpilastele 3 oskuste taset. [+]

TUTVUSTUS

Teine tsükkel Mehhatroonika Engineering eesmärk on anda oma õpilastele 3 oskuste taset:

üldiselt 1.Competências - Professionaalsus Engineering, võime töötada meeskonnas ja juhtimine; lugemise oskus ja arusaamine teaduse ja tehnika artiklid; läbilaskevõime analüüsi tulemused; võime teha ettepanekuid uute originaalseid lahendusi kontekstis arengut või teadustööd; tootmisvõimsuse rakendamine omandatud teadmisi lahendada keerulisi ja tundmatuid probleeme multidistsiplinaarse kontekstides;

konkreetse 2.Competências - oskus kasutada arenenud matemaatilised meetodid projekteerimise ja disaini uute mehhatroonikasüsteemide seadmed; arengut võimaldav mehhatroonikasüsteemide seadmed; võime luua ja muuta simulatsiooni tarkvara; suutlikkuse arendamise ja rakendamise automatiseeritud süsteemid tootmine või kontrollimine tööstustoodete (integratsiooni erinevaid tehnoloogiaid, pneumaatika, elektroonika, masina nägemine); oskus koostada planeerimisel uute toodete valmistamiseks. ... [-]


Materjalide ja rajatiste mehaanika magistriõppes (MMS)

Superior Polytechnic School (UdG)
ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta October 2018 Hispaania Girona

Materjalide ja struktuuride mehaanika meister on suunatud üliõpilastele, kes soovivad arendada oma teadmisi ja oskusi materjalide ja konstruktsioonide mehaanilise käitumise valdkonnas. [+]

Materjalide ja rajatiste mehaanika magister (MMS) on Euroopa kõrgharidusruumi ametlik magistrikraad. Master MMS on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad arendada oma materjale ja materjale mehaanilise käitumisega seotud teadmisi ja oskusi.

MMS-meistrid annavad üliõpilastele vajalikke oskusi, et omandada juhtiv roll analüüside, disaini, uurimistööde ja struktuuride väljatöötamisel, mida saab kohaldada mitmesugustes sektorites (lennundus, ehitus, rassporn, mere-, spordi-, tsiviil-, mehaanilised ja tuuleturbiini projekteerimine). MMS-i meistrikursuseid teostavad kõrgelt rahvusvaheliselt tunnustatud õpetajad teaduse ja tehnoloogia ülekandmiseks tööstusele.

Hariduseesmärgid... [-]

Master Rakendusmehaanika

Technical University of Ostrava
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2018 Tšehhi Ostrava

Põhirõhk kraadiõppe valdkonnas Rakendusmehaanika on valmisolek ja võime töötada, töötada ja praktiliselt kasutada kaasaegseid arvutuslikke ja eksperimentaalsete lähenemisviiside lahendada tehnilisi probleeme. [+]

Branch profiili

Sügavamaid teadmisi core erialade masinatööstus loob laia aluse loominguline taotlusi inseneri ja teiste tööalast arengut läbi erinevate elukestvat õpet. Põhirõhk kraadiõppe valdkonnas Rakendusmehaanika on valmisolek ja võime töötada, töötada ja praktiliselt kasutada kaasaegseid arvutuslikke ja eksperimentaalsete lähenemisviiside lahendada tehnilisi probleeme. Lõpetajad saavad täita staatiline, kinemaatiline ja dünaamiline analüüs mehhanisme ja struktuure, kohaldada purunemismehaanika hindamisel piiri Ühendriigid komponendid ja struktuurid, et hinnata ja vastupidavust masinad ja temperatuuri laadimine, tegeleda tehniliste ülesannete voolu dünaamika ja hüdro-termodünaamiline süsteem ja soojuse ja mass üle. Nad suudavad ära kasutada ja edasi arendada arvuti abi projekteerimise, planeerimise ja teadustöö konkreetsete rakenduste jaoks.... [-]


Master of Engineering in Mechatronics Design

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
ülikoolis Täisajaga õpe 12 - 18 kuud September 2018 Kanada Vancouver

[+]

Miks UBC?

Pole probleemi!

Taotlemise juhised

Protsess

Rahvusvaheline taotlejad

Kõik taotlejad, kelle kraad anti ülikoolile väljaspool Kanadat, välja arvatud Ameerika Ühendriigid, Ühendkuningriik, Uus-Meremaa või Austraalia, peavad esitama tõendeid inglise keele õpingute jätkamise kohta enne pakkumise vastuvõtmise pikendamist. Katsetulemused peavad olema esitatud taotluse esitamise ajal viimase 24 kuu jooksul ning taotluses on nõutud testimise eest vastutavalt asutuselt tellitud testide hindamist. Katsekvaliteedi koopiad ei ole vastuvõetavad. Testimisest loobumine pole lubatud.

6.0 kuulamine 6.0 Rääkides

TOEFL

Rahvusvaheline inglise keele testimise teenus (IELTS)... [-]


Mehhatroonika ja Cyber-Füüsilised Süsteemid

Deggendorf Institute of Technology
ülikoolis Täisajaga õpe 3 semestrit October 2018 Saksamaa Pfarrkirchen

Jätkuv magistrikraad võimaldab lõpetada Mehhatroonika ja teiste sellega seotud õppesuunad, et süvendada oma teadmisi võrgustatud süsteemide digitaalses tootmises. [+]

Jätkuv magistrikraad võimaldab lõpetada Mehhatroonika ja teiste sellega seotud õppesuunad, et süvendada oma teadmisi võrgustatud süsteemide digitaalses tootmises.

Kraad: inseneri magister (M.Eng.)Kestvus: 3 semestrit või 18 kuudAlgus: kursus algab igal aastal oktoobris ja märtsisVastuvõtutingimusedBakalaureusekraad või samaväärne min. 210 ECTS ainepunktist Saksa või rahvusvahelisest ülikoolist järgmistes valdkondades: tööstus- ja insenerfüüsika, masinaehitus, elektrotehnika, mehhatroonikaNõutavad inglise keele oskusedPeamised õppevaldkonnadKüberfüüsika süsteemidKoostöö ja autonoomsed süsteemidTäiustatud simulatsioonisüsteemidLisaainete tootmineKarjäärivõimalused: mehaaniline mehaaniline ja küberfüüsika süsteemid... [-]

Magister mehhatroonika ja sensorsüsteemid tehnoloogia

Vietnamese-German University
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2018 Vietnam Ho Chi Minh City

Siit puuteekraanid ja kaamerad mobiiltelefonide kõrgelt automatiseeritud robotite kaasaegse tootmisruumide: on ilmne, et andurid ja nende rakendused on muutunud oluliseks osaks tehnoloogia insener. [+]

MA Mehhatroonika ja Sensor Systems Technology

Mehhatroonika ja Sensor Systems Technology (MSST) on täistööajaga kaks aastat (4 Semester) magistriõppe programmi pakutakse VGU poolt Hochschule Karlsruhe - University of Applied Science, Saksamaa. Õppekeel on inglise keel.

Miks see programm?

Siit puuteekraanid ja kaamerad mobiiltelefonide kõrgelt automatiseeritud robotite kaasaegse tootmisruumide: on ilmne, et andurid ja nende rakendused on muutunud oluliseks osaks tehnoloogia insener.

Vastavalt kehtivale areng, suur osa tulevase kasvu selles valdkonnas on Aasias. Siemens, Bosch või Intel: paljud ettevõtted on lihtsalt hakanud muutma oma toodangut ja uurimisasutuste Vietnami ja seal on juba praegu puudus kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid. See on hea põhjus osaleda karjäärivõimalusi. Tihedas koostöös tööstuse, MSST vastab nõudmistele tööturul ning annab hea lõpetajate luua tehnoloogia homme. See programm avab suurepärase töö-ja teadustöö võimalusi üliõpilastele paljudes oksad selles valdkonnas, nagu mikroelektroonika, autod, keskkonnatehnoloogiate või automaatika.... [-]


PhD mehhatroonika

Southern Taiwan University of Science and Technology
ülikoolis Täisajaga õpe 3 aastat September 2018 Taiwan Tainan Taipei + 1 veel

Kell Instituut mehhatroonikasüsteemi Science and Technology at Southern Taiwan University saab võtta 3-aastane PhD Mehhatroonika .. [+]

Instituut mehhatroonikasüsteemi Science and Technology at Southern Taiwan University

&nbsp

Et täita uue laine mehhatroonika inseneri vanuse ja tulemas uue aastatuhande 2002 instituut on rajatud, et rahuldada rahva pikaajaliseks arenguks. Instituudi eesmärk on arendada nüüdisaegseid mehhatroonika tehnoloogia ja süsteemi integreerides interdistsiplinaarsete teaduste elektrotehnika, elektroonika, masinaehitus, infotehnoloogia, juhtimis-, materjali-ja optoelektroonika koos tehnoloogia IC ja optoelektroonilise tüüp pihusti ja anduri arengut, täppis-viimistlus, disain asukoha, kontrolli, valmistamine ja kontroll. Instituut ka endast tugevama ja laiema akadeemiliste-tööstusliku sidemeid kohalike tööstuste kasvatada täiustatud teadus-ja arendustegevuse spetsialistide võimeid nii praktilisi kogemusi ja akadeemilist alused. Teabekeskuste teadus-ja arendustegevuse instituut on loetletud allpool. ... [-]


Master - Mehhatroonika ja robootika

Far Eastern Federal University
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2018 Venemaa Vladivostok

Programm ühendab teoreetilist ja praktilist koolitust valdkonnas robootika ja tööstusautomaatika erinevates majandussektorites, automaatika tehnoloogiliste protsesside planeerimise süsteemid ja äri juhtimise meetodeid ja vahendeid arvuti kontrolli ja automatiseerimist tootmise, transpordi, lähetamine ja teiste süsteemidega. [+]

Tutvustus

Programm ühendab teoreetilist ja praktilist koolitust valdkonnas robootika ja tööstusautomaatika erinevates majandussektorites, automaatika tehnoloogiliste protsesside planeerimise süsteemid ja äri juhtimise meetodeid ja vahendeid arvuti kontrolli ja automatiseerimist tootmise, transpordi, lähetamine ja teiste süsteemidega.

Spetsiifika programm on valmistada raames teadus- ja kavandamiseks spetsialistide valdkonnas mehhatroonilist ja robotsüsteemides erinevate, sealhulgas eriotstarbeliste üksuste.

omandatud pädevuse koostamise matemaatilisi mudeleid mehhatroonilist ja robotsüsteemide, allsüsteemide, sealhulgas juht, informatsiooni ja andur ja kontrolli moodulid; kasutada tarkvara pakette erinevatel eesmärkidel; Arengu ja teadusuuringute mudelite eksperimentaalset kontrolli, teavet ja täitursõlmede mechatronic ja robotsüsteemide; ja metoodika väljatöötamine läbi katseid proove ja praegune piloot mehhatroonilist ja robotite ja alamsüsteemide; korraldamise ja läbiviimise teadusuuringute; õiguste kaitse intellektuaalomandi; osaleda arengu kavandamise ja projekti dokumentatsiooni mehhatroonilist ja robotsüsteemide. Konkurentsieelised väga teaduskonna; kättesaadavus kaasaegne laboratoorium ja tehnoloogilise baasi õppeprotsessi ja teadusuuringute; Partnerlus teadusasutuste Vene Teaduste Akadeemia; ühiste teadusuuringute ülikoolide Venemaal (Moskva, Peterburi, Omsk, Krasnojarsk), Euroopa (Saksamaa, Austria, Prantsusmaa, Itaalia), Aasia ja Vaikse ookeani (Lõuna-Korea, Hiina, Jaapan, Taiwan); partnerluse juhtiv tööstusettevõtete Kaug-Ida piirkonnas; Liikmelisus vene ja rahvusvaheliste teaduslike ja tehniliste kogukondade; Koolituskava rakendamine põhjal teaduslikke ja hariduskeskus "Underwater Robotics"; rakendamises osalemise teadusprojektide ja katsetada uusi teaduslikke arenguid; FEFU - juhtiv ülikooli Venemaal koolituse ja teadusuuringute valdkonnas mehhatroonika, robootika ja automaatika tootmine; alaline osaleja ja tunnustatud liider rahvusvahelise olümpiaadidel veealuse robootika. üliõpilane meeskond FEFU - absoluutne võitja maailmameistrivõistlustel veeremiüksustesse, Aasia Open Championship klassis autonoomsed robotid alates 2010. aastast. Tööalane tegevus ja tööhõive ... [-]

Magister mechatronic ehitus

Harbin Engineering University (HEU)
ülikoolis Täisajaga õpe September 2018 Hiina Harbin

Aastal 1995, asutuse Master's Degree of mehhatroonikasüsteemi ehitus omandati, ja 2002 Doctor's Degree lubati. Põhilised uurimisvaldkonnad hõlmavad Robot tehnika / mehhatroonikasüsteemi süsteem .... [+]

MA mehhatroonikasüsteemi ehitus

&nbsp

Aastal 1995, asutuse Master's Degree of mehhatroonikasüsteemi ehitus omandati, ja 2002 Doctor's Degree lubati. Põhilised uurimisvaldkonnad hõlmavad Robot tehnika / mehhatroonikasüsteemi süsteemi kontrolli ja autoimmunization / Hüdroajam ja kontrolli / Sensor ja mõõtmine-control Technology. Umbes nelikümmend uurimistööde riigitasandi ja kohaliku omavalitsuse tasandil viiakse läbi nüüd. Paljud teadustöö saavutusi, nagu "Underwater Tool Operation Ait", on omandatud. Võttes moodustatud õppe-ja uurimistööd meeskond, mis on tugev teadustöö pädevuse rikas õpetamise kogemusi ja ratsionaalne vanuselist koosseisu. Enamik õpetajaid on olnud USA / Euroopa riigid / Jaapan õppida või läbida uurides, kellel head tingimused õppetöö inglise keeles. ... [-]


Master "mehhatroonikasüsteemide" (Lappeenranta University of Technology)

Samara National Research University
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2018 Venemaa Samara

Master "mehhatroonikasüsteemide" programmi ellu alluvuses 24.04.05 "lennukimootoreid", mis on loodud koostöös üks juhtivaid ülikoole Soome - Lappeenranta University of Technology (Lappeenranta University of Technology (lut). [+]

Magistriõppe programm "mehhatroonikasüsteemide"Raames rakendatud suunataju 24.04.05" lennukimootoreid ", mis on loodud koostöös üks juhtivaid ülikoole Soome - Lappeenranta University of Technology (Lappeenranta University of Technology (lut).

Õpilastel on ainulaadne võimalus õppida mitte ainult kodumaiste, vaid ka välismaa eksperdid ehitamise mehhatroonikasüsteemide ja saada hariduse kõrgeim tase, samal ajal kinnitasid kaks diplomit Venemaa ja Euroopa standard.

Lõpetajad programm ei ole ainult sügav teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskusi laiemas valdkonnas automatiseeritud juhtimissüsteemid, tööstus- hüdraulilised ja pneumaatilised komponendid ja mehhatroonikasüsteemide. ... [-]


Magister optilis-mehhatroonika inseneri

National Central University
ülikoolis Täisajaga õpe September 2018 Taiwan Hsinchu

Lisaks teadmistepõhisele kursused, praktiliste tegevuste, kasvatamise loomingulisust ning nurgakiviks kursused on spetsiaalselt pakutakse meie koolitust. [+]

Õpetamine Omadused Lisaks teadmistepõhisele kursused, praktiliste tegevuste, kasvatamise loomingulisust ning nurgakiviks kursused on spetsiaalselt pakutakse meie koolitust. Korraldamine üliõpilast minna Hiroshima ülikooli Southeastern University on rahvusvahelise akadeemilise koostoimeid. Double Õppekava kuulsat ülikooli maailmas. Research Omadused Peamised uurimisvaldkonnad: Energy Technology, Solid mehaanika / Disain, Advanced Materials, Precision Manufacturing, Thermal vedelikud, System Engineering / automaatjuhtimine, optoelektroonika-mehhatroonilist ehitus, elektromehaanilised Integratsiooni. Suur teadusprojektid: projekteerimine IC / PV / LED tootmisvahendid, energia salvestamise, kütuseelemendid, Clean Coal Technology, CO2 kogumise, tuuleenergia, energiasääst, Taiwan Venemaa satelliit. Keskmine teadusuuringute eelarve 2008-2010 oli 0099000000 NT dollarit aastas. Iga õpetaja avaldab 2,7 tükki SCI / SSCI avaldamine aastas. ... [-]

Magister mehaaniline teadus

Shandong University
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2018 Hiina Jinan China Online + 1 veel

Master of Mechanical Engineering rõhutab täiustatud õppe-ja teadustöö kavandamise, analüüsi, planeerimise, toimimise ja juhtimise mehaanilised süsteemid, mis pakub laia ja sügava tausta masinatööstus. [+]

Master of Mechanical Science

Mis on programmi kohta?

Master of Mechanical Engineering rõhutab täiustatud õppe-ja teadustöö kavandamise, analüüsi, planeerimise, toimimise ja juhtimise mehaanilised süsteemid, mis pakub laia ja sügava tausta masinatööstus. Esimesel aastal õpilased võtavad mitmesuguseid kursusi ja õppida kõige tahke teadmisi masinatööstus. Järgmised üheaastase on lõputöö kirjutamise ajaks. Sel aastal, üliõpilased teha teadustööd ühe kooli väga aktiivne ja hästi rahastatud uurimisrühmad. Programm on õpetatud täiesti inglise keeles. Kuid põhiline hiina kursusi pakutakse osana programmi teha elab Hiinas lihtsamaks.

Kuidas koolilõpetaja?... [-]