Filter
Magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Leia parimad Osakoormus Mikroökonoomika Euroopas

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Üks peab juba on bakalaureuse kraad taotleda kapten 's programmi. Enamik kapten 's Õppekava nõuaks õpilastel täita Master ' s väitekirja või uurimus.

Euroopas, üks maailma 's seitse mandrite on tavaliselt tuntud kui kõige läänepoolsem poolsaar Euraasia. Teine väikseim mandril, 10180000 (km2), ala koondatakse 50 riigis.

Osakoormus Mikroökonoomika Euroopas. Saad kõik infot Osakoormus Mikroökonoomika ja kooliga Euroopas otse!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Mikroökonoomika, Euroopa

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera

Meister mikrokrediidirahastu ja sotsiaalne areng on mõeldud spetsialistidele, kes töötavad panganduses, mikrokrediidi ja sotsiaalse arengu programmidest. Masters osalejad ... [+]

Meister mikrokrediidirahastu ja sotsiaalne areng on mõeldud spetsialistidele, kes töötavad panganduses, mikrokrediidi ja sotsiaalse arengu programmidest. Masters osalejad õppida ja praktiseerida tööriistu ja võtteid, mida väikerahastamisasutustele finantsteenuste osutamine vaestele ja edendada sotsiaalset arengut ebasoodsas olukorras olnud kogukondade ja rühmade vahel.

Master korraldavad ühiselt Ülikooli Alcalá ja seda toetavad Cajasol Sihtasutus. Meie eesmärgiks on aidata kaasa ühiseid jõupingutusi progressiivne kasumlik ja vastutustundlikke inimesi, kellel ei ole juurdepääsu ametliku rahalist pangandussüsteemi. Peamine eelis Master on mängijate ja suhted nende vahel. Õppimine koostööprojektide kaudu meetodeid ja luua jagatud teadmised on oskused, mille rohkem tööd ja arendada programmi. Online-režiimis kõige programm võimaldab see ühildub teie töö.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
9 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles