Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Mikrobioloogia siin!

Magistrikraadi on teatud tüüpi sertifitseerimine kraadi, mis on teenitud pärast õpilased on lõpetanud õpingud, mis võtab umbes kaks aastat. Üldiselt see aste näitab, et õpilane on saanud kõrge keeleoskuse tase tema valitud valdkonnas.

Täpselt, mida on Master in Microbiology? Seda tüüpi aste on mõeldud, et aidata õpilastel õppida kõike bioloogia väga väikestes kogustes. Mikrobioloogia hõlmab uuring bakterid, viirused, amööbidega, seened, vetikad, ja isegi mõned taimed ja loomad; see võib keskenduda üherakuline organismide või konkreetsete komponentide kärg organismid. Õpilased võivad uurida keskkondades mikroobid elavad, samuti orgaanilise keemia evolutsiooni või rakustruktuuri. Mõned programmid võivad pakkuda erilist tähelepanu, näiteks bioloogia hariduse või bioloogilise inseneriteaduse.

Mitmed eelised on kättesaadav neile, kes täidavad kraadi mikrobioloogia.Näiteks võivad õpilased suutma anda oma kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskusi hoogu. Lisaks õpilastele võiks olla võimalik suurendada oma erialaseid teadmisi baasi, mis võimaldab neil teha karjääri jooksul valdkonda mikrobioloogia.

Maksumus mikrobioloogia magistrikraadi sõltub kõike kättesaadavust rahalist toetust kulude materjale. Õpilased peaksid pöörduma oma institutsiooni otse täpne ja ajakohane teave.

Need, kes teenivad kraad mikrobioloogia võiksid jätkata mitmeid erinevaid karjääri. Näiteks võivad nad sattuda töötavad arsti poole või laboratoorium; mõned õpilased minna, et saada teadlased spetsialiseerunud mikrobioloogia. Õpilased võivad ka muutuda patoloogide, kvaliteedikontrolli eksperdid, kanalisatsiooni konsultandid, ökoloogiline analüütikud, või õpetajad. Töö võib olla saadaval erinevaid ettevõtteid, valitsusasutused ja mittetulundusühingutele.

On mitmeid olemasolevaid võimalusi õpilaste huvitatud mikrobioloogia magistri kraadi. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Mikrobioloogia

University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)

MP2 on 2-aastane kursusepõhine, täistööajaga rahvusvaheline teadustöö, mis keskendub mikrobioloogiale ja füüsikalis-keemilisele rakendusele toidu- ja veiniprotsessides. S ... [+]

MP2 on 2-aastane kursusepõhine, täistööajaga rahvusvaheline teadustöö, mis keskendub mikrobioloogiale ja füüsikalis-keemilisele rakendusele toidu- ja veiniprotsessides. Selle kapteni eesmärk on koolitada tulevasi teadlasi ja toidu- ja veiniteaduse ja -tööstuse juhte.

Programmi kirjeldus

Teil on tugev rahvusvaheline liikuvus. Esimesel aastal on Prantsusmaalt üks semester ja teine aasta teisel poolel. Alltoodud moodulid näitavad selles programmis pakutavaid mooduleid. See nimekiri põhineb praegusel organisatsioonil ja võib aastate jooksul muutuda toiduainetööstuse uute vajaduste tõttu.

Õppekava

Tulevased karjäärivõimalused

Selle magistrikraadi eesmärk on anda üliõpilastele tööalased pädevused ja oskused teadusprojektide liideriks akadeemilistes laborites, uurimisinstituutides või R-s.... [-]

Prantsusmaa Dijon
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Stockholm University

Meie magistrikraad mikrobioloogias annab teile võimaluse õppida maailma juhtivate teadusuuringute keskkonnas. Kui kasutate patogeensetest mikroobidest, bioloogilisest mit ... [+]

Meie magistrikraad mikrobioloogias annab teile võimaluse õppida maailma juhtivate teadusuuringute keskkonnas. Kui kasutate patogeensetest mikroobidest, bioloogilisest mitmekesisusest, arengust ja biotehnoloogiast, siis kasutate tipptasemel meetodeid. Samm-sammult praktilise ja eksperimentaalse väljaõppega varustatakse teile tipptasemel laboratoorseid oskusi ja tehnikaid ning ajakohaseid valdkonna teadmisi.

Valiku põhjused Tugev keskendumine praktiliste laboratoorsete oskuste ja tehnikate arendamisele kõrgtasemel Tihedalt seotud maailma juhtivate teadusuuringutega Programmi struktuur

Magistriprogrammi mikrobioloogia eesmärk on anda täielik ülevaade mikroorganismide elust mikrobioloogia ja infektsiooni bioloogia kursustel. Programmis on palju ruumi, mis võimaldab teil valida valikul täiendavatest valikainete kursustest, et saaksite jätkata oma valitud karjäärile kohandatud programmi.... [-]

Rootsi Östermalm
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles