Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid MTÜ magistriõppe programmis!

Mitte-mittetulundusühingud (MTÜ) on olemas kogu maailmas, mõned neist on olemuselt rahvusvahelised ning need on määratletud nende vajadust investeerida kõikides ülejääk tulu saavutada organisatsiooni 's eesmärke, selle asemel et jaotada neid kasumiaruande dividende . Paljud mittetulundusühingud on heategevus või teenuse organisatsioonid, mis võivad töötada vaeste abistamine, edendamine haridus või religioon, arendus-või muude kasulike kogukonna juhitud teenused. Master Ei mittetulunduslik organisatsioonid õpilased õpivad erinevate mittetulundusühingute, vaid ka õiguslikke ja majanduslikke aspekte nende haldamise, nagu planeerimine, strateegia, juhtimine, poliitika, Maksuolek esindatust, vastutust ja auditeerimine sätteid, järelevalve ja juhtimine ja majandustegevus.

Meistrid ei mittetulunduslik organisatsioonid pakuvad mitmeid ülikoole ja koole maailmas, Austraalia, Brunei, Bulgaaria, Hollandi, Hispaania, Rootsi, Šveits ja Ühendkuningriik. Enamus programmid kestavad 1-2 aastat ja vajavad Bachelors vähemalt eeldus sissepääs. Hinnad ja õppemeetodeid Meistrid MTÜ programmid varieeruvad sõltuvalt riigist, kool ja osakond. Erinevad Masters MTÜ programmid keskenduvad eri valdkondade spetsialiseerumine, lisades, et lõpetajate "kõrge tööhõive läbimisel.

Kui olete huvitatud rohkem teada Master of Ei mittetulunduslik organisatsioonid programm, lihtsalt liikuge allapoole ja kliki loe, juba täna!

Loe edasi Näita vähem

5 Tulemused MTÜ

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

... [+]

Magistriõpe MTÜ - Magistriõpe. [-]
Ameerika Ühendriigid Notre Dame
September 2020
Osakoormus
14 - 48 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Campus Stellae Instituto Europeo

Master mille kestus on vähemalt 6 kuud ja maksimaalselt 1 aasta. Võimalusega pikendada veel ühe aasta võrra, lisatasu eest ... ... [+]

Master International Koostöö ja MTÜ juhtimise 's

&nbsp

Master mille kestus on vähemalt 6 kuud ja maksimaalselt 1 aasta. Pikendamise võimalusega ühe aasta, lisakulu õpilane 200,00 €. Tasuta tarkvara uuendamine ühe aasta jooksul pärast registreerimise perioodi ja juurdepääs foorumeid ja sotsiaalsete võrgustike.

&nbsp

&nbsp

Akadeemiline väärtus

Master on reitingu 600 akadeemilist tundi.

&nbsp

&nbsp

TARGETi

Lõpetajad, diplom, õpilased 4. ja 5. klassis, kutse-ja akadeemiline nimetu seotud eriala, mis toob viimasel juhul ekspert kraad.

&nbsp

&nbsp

PROGRAMM ... [-]

Hispaania Santiago de Compostela
September 2020
Päevane õpe
Osakoormus
6 - 12 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
Kean University

Master in Public Administration: Non-Profit Management programm valmistab ette kõrgharidusega haldusjuhtimise positsioonide mittetulundusühingute ja teiste organisatsioon ... [+]

Master in Public Administration: Non-Profit Management programm valmistab ette kõrgharidusega haldusjuhtimise positsioonide mittetulundusühingute ja teiste organisatsioonidega, et reguleerida või fondi mittetulundusühingute. Programm loob õpilastele võimalused klassis ja valdkonnas omandada vajalikud teadmised ja oskused saada tõhus programm administraatorina. See kontsentratsioon eesmärk on aidata inimesi, kes teenivad mittetulundusühingute või neile, kes soovivad teenida mittetulundussektoris.

[-]
Ameerika Ühendriigid New York Liit
September 2020
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

Õpilased saavad juurdepääsu multidistsiplinaarne treeningud nii online ja offline. Õpilased läbima erinevaid seminare. Me taotleda internetis uuringuid läbi e-õppe, webin ... [+]

Master programmid CSR ja juhtimine, jätkusuutlikkus Saksamaal Täistööajaga ja kaugõpe.

Master of Arts (MA) in Vastutav Management (MRM) on 15 kuud kolledži haridus. Programm on rahvusvaheline kommenteeritud kraadi programmid, mis annavad praegustele ja tulevastele juhtidele vajalikke teadmisi ja vahendeid, et viia läbi projektide jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutuse erinevate organisatsioonide tähelepanu tulemustele. Programm järgib ÜRO ja PRME säästva arengu põhimõtete ja mitmed kasvatajad on kohal töörühmade seotud ÜRO Global Compact algatusega.

Seal on suur vajadus juhid valdkonnas jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutuse. Programm on tulnud mõiste alla, et CSR on vahend, et edendada säästvat arengut ettevõtted ja organisatsioonid. Kesk koolitus on strateegilise juhtimise eest jätkusuutlikkust. Õpilased saavad põhjalikke teadmisi metoodika struktureerimise põhimõtete, meetodite ja abivahendid planeerimiseks ja otsuste tegemise strateegilise säästev areng. Ilma et ettevõtete sotsiaalne vastutus võiks olla äri barjääri.... [-]

Saksamaa Berliin
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
15 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of San Francisco - School of Management

Jätkake USF-i eetilise juhtrolli ja ettevõtliku loovuse traditsiooni, õppides teoreetilisi ja praktilisi oskusi, et saada mittetulunduslikuks haldusprotsessiks mittetulun ... [+]

Magistriõpe MTÜ - Magistriõpe.

Jätkake USF-i eetilise juhtrolli ja ettevõtliku loovuse traditsiooni, õppides teoreetilisi ja praktilisi oskusi, et saada mittetulunduslikuks haldusprotsessiks mittetulundusühingute liidriks kõige vanemas kõrgharidusprogrammis. Teenige 12-kuulise, spetsialiseeritud Master of Nonprofit Administration kraadi dünaamiline seade Downtown San Francisco.

San Francisco mittetulundusühingute ülikooli kraadiõppe programm põhineb partnerlussuhetel valitsusväliste organisatsioonide (valitsusväliste organisatsioonide), mittetulundusühingute, fondide ja ettevõtjatega, kes osalevad rahvusvahelises arengus ja globaalses tegevuses.

Õpilased süvendavad oma sotsiaalselt pühendunud stipendiumi kohandatud õppekavaga, mis võib hõlmata akadeemilist ülemaailmset keelekümblust, rahvusvahelisi praktikakogumeid ja ülemaailmseid nurgakivi projekte.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Francisco
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 21 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles