Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Alusta õpinguid Moeürituste korraldamine magistriõppe programmis!

Pärast kooli lõpetamist kolledži, kapten 's aste on järgmine loogiline samm paljud õpilased, kes soovivad jätkata oma haridusteed ja omandada väärtuslikke kogemusi ja teadmisi kutseala. Aste kestab tavaliselt mitu aastat, enne ja loob lõpetajate karjääri oma erialal.

Mis on Master in Fashion Event Management? See tee uuringu eesmärk on koolitada õpilasi palju vajalikke oskusi planeerida ja käivitada suure ja väikese ulatusega moe üritusi, alates korjanduste näitab. Selleks, et valmistada õpilasi ette kiire tempo ja nõudlik moemaailma need programmid sageli rõhutada juhtimise oskusi ja organisatsiooni. Õpilased õpivad mõelda oma jalgu ja langetada tulemuslikke otsuseid tähtaegu. Kursuste võib sisaldada õppetunni mood juhtimise, strateegilise planeerimise ja branding.

Võib-olla suurim kasu, et see kapten 's aste annab õpilastele on spetsiifilisus teema.Õpilased koolilõpetaja väga konkreetseid ja praktilisi oskusi valdkonnas mood ürituste korraldamise. Nendele üliõpilastele huvitatud jälitavad karjääri selles valdkonnas, Master in Fashion Event Management on asendamatu.

Iga kapten 's Õppekava on erinev hind, mis põhineb suures koolis ' s asukoht ja suurus. Kui soovite rohkem teada liitumise ja lõivud kaaluma ühenduse iga programmi ülestunnistusi kontoris otse.

Master in Fashion Event Management on mõnevõrra seas ainulaadne kapten 's kraadi programmid, et ta näeb välja väga selge karjääri lõpetajatele. Planeerimise ja juhtimise näitab, galas ja heategevus korjanduste jooksul moemaailm on kõige silmatorkavam käesoleva kraadi. Kuid lõpetanud on läinud edasi panna oma väljaõpet ja kogemusi muuks kasutuseks samuti. Juhtimine ja suhtlemisoskus on väga väärtuslik peaaegu iga elukutse, eriti äris.Selles mõttes, õpilased ei ole sugugi vähe oma karjääri võimalusi.

Kui mood ürituste korraldamise on kirg sinu ja olete huvitatud rohkem teada erinevate programmide kättesaadav kogu maailmas, meie otsingumootoriga andmebaas on suurepärane koht alustada oma uurimistööd. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Moeürituste korraldamine

Università LUM Jean Monnet School of Management

Magistriprogramm "Made in Italy, Fashion and Luxury Management" (MIFL), esitatud täiesti inglise keeles, on esimese taseme ülikooli magister. ... [+]

Magistriprogramm "Made in Italy, Fashion and Luxury Management" (MIFL) , esitatud täiesti inglise keeles, on esimese taseme ülikooli magister.

Selle põhieesmärk on koolitada spetsialiste ja anda neile tugevad oskused moe- ja luksusturul, et teha kindlaks uusi ärivõimalusi rahvusvahelistel turgudel ning luua ja hallata projekte loomemajanduses lisatasu strateegiatega.

Moe- ja luksuskaupade tööstus on kasvav ja kiiresti arenev sektor, kus on vajalikud individuaalsed loovuse ja juhtimise võimalused, strateegilised oskused, kommunikatsioon ja uute tehnoloogiate haldamine ning uute algatuste väljatöötamiseks vajalikud oskused ja pädevused.

Selles kontekstis on Master "Made in Italy, Fashion... [-]

Itaalia Milan
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GBSB Global Business School

Reageerige keeruka ja kiiresti muutuva maailma moodi ja luksusliku ärijuhtimisega selle uuendusliku ja tervikliku kraadiõppe programmi. ... [+]

MiksParimad programmid Hispaanias moe- ja luksuskaupade valdkonnas.Õppimine metoodikaga - omandage oskused, kui osalete tõelises moodus ja luksusprojektides.Meie lõpetajad töötavad maailma parimates mood ja luksusfirmades. Tutvuge tõelise moodi ja luksus ärimaailma - top firmad avavad oma uksedProgrammi kirjeldus

Magistriõpe

Maailma moe- ja luksuskaupade ettevõtted otsivad pidevalt inimesi, kes suudavad sobitada loovust ja juhtimist: uue põlvkonna juhid, mis sobivad selle valdkonna erinõuetega. Magistriõpe

Hispaania on juhtivate riiklike veebiportaalide Deluxes.net ja Finanzas.com vahendusel 5 parimat meistrit Hispaanias.

Võtme faktidProgrammi kestus - 9 kuudProgrammi keel - inglise keelTarbimine - oktoober, jaanuar, aprill / aastaneAjakava - Intensiivne, õhtulAsukoht - Barcelona, ​​HispaaniaProgrammi esiletõstmisedTeaduskonna tööstuse kogemus.Ettevõtte külastused.Õpilased 70 erinevast riigist.Eksklusiivne juurdepääs moelePraktilised teadmised, mis kehtivad globaalsel skaalal.Karjäärivõimalused Top Fashion'isÕppeplaanLuksuspõhimõttedTehnoloogia ja innovatsioon moes ja luksusfirmasMoe disaini jätkusuutlikkusMoodLuksuslik kanal ja turustusjuhtimineProjektiarendusÜlemaailmsete juhtide transversaalsed pädevusedProgrammi eesmärgidEsitage kõige asjakohasem õppekava, mis sisaldab uuenduslikke õpetusi ja praktilisi teadmisi, mida kohaldatakse moe- ja luksuskaupade tööstusele.Valmistuge üliõpilasi konkurentsivõimelistele turgudele kogu maailmas, keskendudes haridusele globaalse äri perspektiivi ja kultuurilise teadlikkuse tõstmiseks.Arendage õpilasi moodi ja luksusmaailma tulevaste juhtidega, pakkudes vastavaid tööstusharu teadmisi, mida saab rakendada ülemaailmsel tasandil.Õpetage õpilastel, kuidas olla tulevaste otsustajatega, pakkudes neile reaalmaailma näiteid tööstuslike külastuste, ettevõtte presentatsioonide, globaalsete reiside ja muu kohta.Pakkuda haridust, millel on tugev ärieetika ja jätkusuutlikkusega seotud filosoofia.MIKS GBSB Global ?Ainuke ärikool Hispaanias, mille rahvusvaheline akrediteering on ASIC-lt.Esimene ja ainus ametlik Microsofti koolis Hispaanias, mille Microsoft on akrediteerinud kui digitaalse hariduse juht, pakkudes üliõpilastele kõige kaasaegsemat õpikogemust esimesest päevast alates.Official Microsoft Showcase School.Ainult ärikool Barcelonas ja Madridis, mille staatus on ACCA arvutipõhine eksamikeskus.Ärikoolide ja programmide akrediteerimisnõukogu (ACBSP) liige, USA.MYBS-i (Mind Your Business School) jaoks... [-]
Hispaania Barcelona Madrid
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
9 - 12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles