Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Muusikaäri siin!

Magistrikraad on tavaliselt ühe kuni kolmeaastane programm, mis valmistab ette üliõpilast karjääri edendamiseks või doktoriprogrammi kandideerimiseks. See magistri kraad järgib bakalaureuseõppe, tavaliselt seotud valdkonnas.

Mis on muusikakeskuse magister? See keskendub teadmistele ja kogemustele, mis on vajalikud muusikatööstuse väljapaistmiseks. Selle programmi käigus õpib üliõpilane, kuidas rakendada äritavasid ja -põhimõtteid, sealhulgas turundust, rahandust ja juhtimist. Muusikute ja autoriõiguste väljaandmine, litsentsimine, reklaamimine, tulud ja rahastamine on kõik muusikatööstuses edu saavutamiseks vajalikud kriitilised aspektid. Lõpetanud võib ka õppida, kuidas korraldada veebipõhiseid ja füüsilisi turunduskampaaniaid ning luua fännikogemusi maksimaalse muusika kokkupuute jaoks.

Üksikisik võib valida muusikahariduse õppekava mitmesugustel põhjustel. Kursuste õpetatakse sellistes oskustes nagu raamatupidamine, turundus ja infotehnoloogia, mis on paljudes valdkondades eluliselt tähtis, sillutades teed kasvavale liikuvusele tööstuses.

Paljud institutsioonid pakuvad kõrgharidust muusikaküsimustes ja iga programmi jaoks ainulaadsed aspektid. Tasud, õppemaks ja registreerimiskulud on erinevad, mistõttu on kulude arvutamine keeruline. Võimaluste hoolikas uurimine võimaldab üliõpilane tagada, et programm vastab haridus- ja finantsnõuetele.

Ülemaailmsed meelelahutusfirmad otsivad kvalifitseeritud isikuid, kes täidavad ametikohti erinevates professionaalsetes keskkondades. Sponsorluskoordinaatorid, digitaalsed turundajad, müügiesindajad, avalikud suhted, muusika ja andekuse arendamise spetsialistid on vaid mõned praegu kättesaadavad avad. Võimalused hõlmavad töökohti televisioonis, raadios ja online-meedias, ja paljud võivad hõlmata reiside tutvustamist ja kontserte.

Muusika äriprogrammid on saadaval rahvusvaheliselt. Paljud õppeasutused pakuvad veebipõhiseid võimalusi, et muuta see lihtsamaks nende jaoks, kes vajavad ajakava ja asukoha paindlikkust. Esimese sammu saavutamiseks edukaks karjääriks muusikatööstuses otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Muusikaäri

William Paterson University of New Jersey

Muusikajuhtimise kontsentratsioon annab õpilasele kaasaegse muusika- ja meelelahutussektori ettevõtlusoskuste edukuse. Selle seos New Yorgi tööstuse töötajatega on selle ... [+]

Muusikajuur - muusikatehas (MM)

Muusikajuhtimise kontsentratsioon annab õpilasele kaasaegse muusika- ja meelelahutussektori ettevõtlusoskuste edukuse. Selle seos New Yorgi tööstuse töötajatega on selle eesmärk pakkuda koolis kõige uuemat teavet ja praktikakohti. Muusikakorralduse kontsentratsioon koondab muusikaõpilasi tööstusharu keskkonda, edendades selge arusaama kunstniku tuluvoogude haldamise rollist ja vajadustest. Pange tähele, et programm on mõeldud peamiselt muusikasõpradele, kes ei ole muusikavaldkonnas omandanud bakalaureusekraadi. Need lõpetajad, kellel on muusikateaduse kraad, julgustatakse jätkama MBA või õigusteadust.

Atinuke (Tinu) Adeniran

Kaasdirektor... [-]

Ameerika Ühendriigid Wayne
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles