Filter
Magistrikraadid
Myanmar Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Magistriõpe Myanmar. Parimad magistriõppe programmid ja info ülikoolide kohta Myanmar

Selleks, et edukalt saada Masters kvalifikatsioon, siis on vaja saada palju krediiti sooritades eraldi mooduleid. Enamik õpetas Masters on mitmeid põhilisi mooduleid, mis te peate võtma ja edasi, et saada kvalifikatsioon. Hindamisaruannet teadusuuringute Masters on peaaegu alati täielikult ühe dissertatsiooni moodul või projekti.

Tulu edasijõudnud nagu Master pakub võimalust suurendada oma oskuste kogumi ja võimalusel parandada oma töö leidmisele samal ajal. Master programmid võib pakkuda võrgus või osalise tööajaga, et õpilased saavad jätkata oma haridusteed viisil, mis on nende jaoks mugavam.

 

"Aasia elu pole kunagi olnud piisavalt palju inimesi üle maailma. Õppimine Birmas oleks seega võimalus kaaluda nii kohtumine expository elustiiliga inimesed nautides usaldusväärne ülikooli ja kolledži elu. Võite registreeruda kuni International School Yangon või International School of Myanmar muu hulgas tunnustatud kolledžites. "

Magistriõpe, magistriõppe programmid parimates ülikoolides Myanmar. Võta soovitud ülikooliga otse ühendust! Magistriõpe Myanmar.

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Asian Institute of Technology

Asian Institute of Technology soodustab tehnoloogiliste muutuste ja säästva arengu Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas läbi kõrghariduse, teaduse ja haardega. Asutatud aastal ... [+]

Asian Institute of Technology soodustab tehnoloogiliste muutuste ja säästva arengu Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas läbi kõrghariduse, teaduse ja haardega. Asutatud aastal Bangkok 1959, AIT saanud juhtiv piirkondlik kraadiõppe institutsiooni ja teeb aktiivset koostööd avaliku ja erasektori partnerite kogu regioonis ning mõned top ülikoole maailmas.

Projektijuhtimine ehituses õppesuunal koolitatakse spetsialiste mängida juhtivat rolli rahvusvahelisel ehitussektoris. See hallitusseened saaks aktiivsed juhid ehituses ja suur ehitusprojekt. Programm valmistab õpilastele: - Et saada tasumata juhid ja otsustajad tunnevad kaasaegseid tehnikaid ehituse juhtimine, inseneri juhtimine ja infrastruktuuri haldamine - Et rohkem pädev ja võimeline juhtima rahvusvahelist suured ehitusprojektid - Et olla võimeline aitama ettevõttel paigaldada ja arendada projektijuhtimise süsteemi ettevõte... [-]

Myanmar Yangon
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles