Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Näitlemine siin!

Sissemurdmine film või etapi toimega on sageli keeruline, isegi siis, kui olete saanud nõuetekohase koolituse. Ajades MA kohusetäitja, õpilased saavad lihvida oma näitlemisoskusi ja paremini valmistuda karjääri kallal professionaalne lavastused.

Mis on Meister kohusetäitja? See on õppetöö, mis hõlmab õppimise ja mastering tehnikat, et üle tegutsevad laval, filmi või televisioonis. Lisaks tegutseb tehnikaid, õpilased kipuvad õppida äri film ja teater, script analüüsi, lavaline liikumine ja kõne. Üks-kaks-aastase programmi tihti kulmineerub esitlus tudengifilmid või live toimega esitlusi. Enne saada nõustunud programmi tulevastele üliõpilastele võib tekkida vajadus tõestada oma näitlemisoskusi ees paneeli.

Tulu MA kohusetäitja on sageli põnev kogemus üliõpilastele. Kasu sisaldavad sageli ainulaadne võimalus kasutada õpilaste etapis ja filmi projekte, samuti jamas tööstuse konkurentsivõimet.

Maksumus teenida magistrikraadi toimega erineb sõltuvalt asutusest ja pikkuse programmi. Tegemist võib olla tasu materjalid film või lavastused ka. Õpilasi julgustatakse põhjalikult teadus oma programmi valik mõista seotud kulud.

Magistrikraadi toimega aitab käivitada õpilaste poole karjääri professionaalse etapis nagu Broadway. Paljud lõpetajad ka tööd leida kui tootmise assistentide televisioon ja film direktorid. Kohusetäitja on konkurentsivõimeline valdkonnas, ja kuigi mitte iga õpilane võib teha ekraanil välimus, on palju erinevaid behind-the-scenes karjääri saadaval etapis, televisiooni- ja filmitoodang. Mõned õpilased võivad isegi jätkata PhD ja soovivad õpetada tegutsedes ülikoolides ja teistes õppeasutustes.

Pärast bakalaureusekraadi seotud valdkonnas, õpilased saavad tavaliselt taotleda online programm.Kuigi mõned kursused võivad olla kättesaadavad Internetis, kõige tõenäolisemalt tuleb lõpule campus. Esitlus näitlemisoskusi Samuti võib osutuda vajalikuks enne vastuvõtmist. Lisateabe otsimine teie programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Näitlemine

Yale School of Management

Mfais sõlmitakse järgmistes valdkondades Uuring: toimides, Design, hea disain, Dramaturg ja Dramatic Kriitika, juhtimine, Playwriting, Stage juhtimise, tehnilise projekte ... [+]

Master of Fine Arts (MFA) aste on antud üliõpilasi, kellel on bakalaureusekraad akrediteeritud kolledžis kes koos vahet ükskõik õppeprogrammide esitatud ja kes ilmutavad tipptaset oma kutsepraktika. Kolm aastat elukoht on aeg, mis kulub selle töö eest. MFA sõlmitakse järgmistes valdkondades Uuring: toimides, Design, hea disain, Dramaturg ja Dramatic Kriitika, juhtimine, Playwriting, Stage juhtimise, tehnilise projekteerimise ja tootmise ning Theater Management. Umbes Yale School of Management Missioon Yale School of Management on õpetada juhtidele äritegevuses ja ühiskonnas. Oleme uhked valmistada meeste ja naiste ühendada range äri oskuste laiemat tunnustust majanduslikke, sotsiaalseid ja poliitilisi tegureid, mis kujundavad globaalset keskkonda. Me tahame toota juhid, kes teevad vahet nende organisatsioonide ja nende kogukondi. Firmamärgiks meie kool on õppimise kogemus pakume. ... [-]

Ameerika Ühendriigid New Haven New York
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles