Leia parimaid Organisatsioonihaldus siin!

Magistrikraad on õpilastele haridusvõimalus pärast bakalaureusekraadi teenimist. Seda tüüpi kraadi võtab tavaliselt vähem aega, kuna õppekava on arenenud ja kontsentreeritud. Mis on organisatsiooni juhtimise magister? Igal edukal ettevõttel või organisatsioonil on vaja kvalifitseeritud spetsialiste, kes aitavad välja töötada funktsionaalset ja struktureeritud keskkonda. Seda tüüpi… Loe edasi

Magistrikraad on õpilastele haridusvõimalus pärast bakalaureusekraadi teenimist. Seda tüüpi kraadi võtab tavaliselt vähem aega, kuna õppekava on arenenud ja kontsentreeritud.

Mis on organisatsiooni juhtimise magister? Igal edukal ettevõttel või organisatsioonil on vaja kvalifitseeritud spetsialiste, kes aitavad välja töötada funktsionaalset ja struktureeritud keskkonda. Seda tüüpi kraadi aitab ette valmistada üliõpilasi juhirollideks, õppides arenenud juhtimistehnikaid, kommunikatsiooni taktikat ja planeerimisstrateegiaid. Mõned kursused võivad uurida inimressursse, eetikat, juhtimisteooriat, turundust või finants- ja ettevõtlusega seotud juhtimisoskusi. Õpilased, kellel on magistriõpe sellel teemal, peaksid olema valmis aitama ettevõtetel edu saavutada.

See õppesuund aitab õpilastel täielikult kaasata oma juhtkonna intuitsiooni, mis võib olla kasulik vahend kõigis eluvaldkondades. Selle ainega õpilastel on ka parem suhtlemisoskus ja kriitilise mõtlemise võimekus.

Õppejõu taseme hind sõltub tavaliselt programmi lõpuleviimiseks vajalike kursuste arvust. Erinevatel ülikoolidel on tavaliselt oma unikaalsed õppekavad, nii et õpilased peaksid koolidega ühendust võtma, et saada lisateavet nende registreerimisnõuete kohta.

Õpilased, kellel on magistrikraad organisatsiooni halduses, võivad kaaluda karjäärivõimalusi paljudest tööstusharudest. Organisatsiooni juhtimise ja haldamise positsioonid on olemas paljudes valdkondades, alates suurtest rahvusvahelistest korporatsioonidest kuni mittetulunduslike või valitsusasutustega. Mõned populaarsemad töökohad, mis selles valdkonnas leiti, hõlmavad töötamist koolitus- ja arendusjuhi, müügiesindaja, sotsiaaltöötaja, inimressursside halduri ja palju muud. Organisatsiooni juhtimise magister võib sageli aidata üliõpilastel olla rohkem tööga kui bakalaureusekraadiga üliõpilased.

Paljud ülikoolid üle maailma pakuvad magistriõppeid kvalifitseeritud õpilastele. Tavaliselt on olemas nii osalise tööajaga kui täiskoormusega õppimisvõimalused. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
ESIC Business & Marketing School
Madrid , Spain + 11 Rohkem

See magistrikraad on praegu üks kõige täiuslikum on ekspertide koolitamise Human Resources programmid. Täpne programm, millel on pikk kogemus, mis rõhutab inimeste strateegili ... +

See magistrikraad on praegu üks kõige täiuslikum on ekspertide koolitamise Human Resources programmid. Täpne programm, millel on pikk kogemus, mis rõhutab inimeste strateegilise ettevõtte vara ja tulevaste personalijuhtide kui vaieldamatu juhid selles protsessis. -
Juhtimisalased kursused
Päevane õpe
Oktoober 2020
ülikoolis
 
University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics
Wrocław , Poland

Magistriõpe rahvusvaheliste organisatsioonide programm kestab 2 aastat (4 semestrit). Magistrikraadi omandamiseks peavad õpilased kirjutama ja kaitsma magistritöö.

Magistriõpe rahvusvaheliste organisatsioonide programm kestab 2 aastat (4 semestrit). Magistrikraadi omandamiseks peavad õpilased kirjutama ja kaitsma magistritöö. -
Juhtimisalased kursused
Päevane õpe
2 aastat
Inglise
Oktoober 2020
31 Aug 2019
ülikoolis