Filter
Magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Leia parimaid Organisatsioonihaldus siin!

Magistrikraad on õpilastele haridusvõimalus pärast bakalaureusekraadi teenimist. Seda tüüpi kraadi võtab tavaliselt vähem aega, kuna õppekava on arenenud ja kontsentreeritud.

Mis on organisatsiooni juhtimise magister? Igal edukal ettevõttel või organisatsioonil on vaja kvalifitseeritud spetsialiste, kes aitavad välja töötada funktsionaalset ja struktureeritud keskkonda. Seda tüüpi kraadi aitab ette valmistada üliõpilasi juhirollideks, õppides arenenud juhtimistehnikaid, kommunikatsiooni taktikat ja planeerimisstrateegiaid. Mõned kursused võivad uurida inimressursse, eetikat, juhtimisteooriat, turundust või finants- ja ettevõtlusega seotud juhtimisoskusi. Õpilased, kellel on magistriõpe sellel teemal, peaksid olema valmis aitama ettevõtetel edu saavutada.

See õppesuund aitab õpilastel täielikult kaasata oma juhtkonna intuitsiooni, mis võib olla kasulik vahend kõigis eluvaldkondades. Selle ainega õpilastel on ka parem suhtlemisoskus ja kriitilise mõtlemise võimekus.

Õppejõu taseme hind sõltub tavaliselt programmi lõpuleviimiseks vajalike kursuste arvust. Erinevatel ülikoolidel on tavaliselt oma unikaalsed õppekavad, nii et õpilased peaksid koolidega ühendust võtma, et saada lisateavet nende registreerimisnõuete kohta.

Õpilased, kellel on magistrikraad organisatsiooni halduses, võivad kaaluda karjäärivõimalusi paljudest tööstusharudest. Organisatsiooni juhtimise ja haldamise positsioonid on olemas paljudes valdkondades, alates suurtest rahvusvahelistest korporatsioonidest kuni mittetulunduslike või valitsusasutustega. Mõned populaarsemad töökohad, mis selles valdkonnas leiti, hõlmavad töötamist koolitus- ja arendusjuhi, müügiesindaja, sotsiaaltöötaja, inimressursside halduri ja palju muud. Organisatsiooni juhtimise magister võib sageli aidata üliõpilastel olla rohkem tööga kui bakalaureusekraadiga üliõpilased.

Paljud ülikoolid üle maailma pakuvad magistriõppeid kvalifitseeritud õpilastele. Tavaliselt on olemas nii osalise tööajaga kui täiskoormusega õppimisvõimalused. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Organisatsioonihaldus

ESIC Business & Marketing School

See magistrikraad on praegu üks kõige täiuslikum on ekspertide koolitamise Human Resources programmid. Täpne programm, millel on pikk kogemus, mis rõhutab inimeste strate ... [+]

See magistrikraad on praegu üks kõige täiuslikum on ekspertide koolitamise Human Resources programmid. Täpne programm, millel on pikk kogemus, mis rõhutab inimeste strateegilise ettevõtte vara ja tulevaste personalijuhtide kui vaieldamatu juhid selles protsessis.

Master on ametlik programm pakutakse koos University Rey Juan Carlos, metoodika, mille põhjal, mis sisaldab tipptasemel harivad koos suure jõudlusega koolituse personalijuhtimine ja organisatsiooni arengu.

õpetusliku Õppekava

Õppekava Magistriõpe Personalijuhtimine ja organisatsiooni arengu eesmärk on võtta arvesse üldpõhimõtted on sätestatud art. 3.5 kuningliku dekreedi ja määratluse õppe eesmärkidest ka üldisi ja konkreetseid oskusi professionaalse, akadeemilise ja kus tudeng peab olema koolitatud. Esmane eesmärk pealkirjas on piisava ja kraadiõppe tasandil teadusliku väljaõppe seoses personalikulud ja organisatsiooni, edastades teadmisi ja andes juhtimisoskusi, mis on vahetult kohaldatav kutseala lõpetajatele. Koolitus Master põhineb Kombineerides teadusliku ranguse äritegevuse tegelikkust, integreerides teooria ja praktika ning metoodika koolitus, dialoogi ja kogemuste vahetamist, peegeldus "juhtumid" koolituse "simulaatorite "äri ja alusena, arendamise võime analüüsi ja sünteesi ja ülevaade tähenduse ja vastutuse töö ise.... [-]

Hispaania Madrid
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
San Jose State University - School of Information

Magistrikraad Arhiiv ja Records Administration Õppekava San José State University School of Information valmistab õpilasi karjääri kiiresti laienevates valdkondades dokum ... [+]

Ülevaade

Magistrikraad Arhiiv ja Records Administration Õppekava San José State University School of Information valmistab õpilasi karjääri kiiresti laienevates valdkondades dokumendihalduse, ettevõtte arhiivide ja teabe haldamine.

Edasijõudnud tehnoloogia

Õpilased õpivad kasutama keerukaid tehnoloogiaid, et organiseerida, säilitada ja tagada juurdepääs digitaalsetele ja analoogsetele varadele. Lõpetajad MARA online kraadiõppes on üks vähestest teabeprofessionaalidest, kes on spetsiaalselt koolitatud, et hallata asendamatuid, kuid väga haavatavaid digitaalseid materjale, mida praegu toodavad ettevõtete, valitsuste ja mittetulundusorganisatsioonid.

Sertifitseerimise ettevalmistamine... [-]
Ameerika Ühendriigid San Jose
August 2020
Inglise
1 - 7 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Wroclaw - Faculty of Law, Administration and Economics

Magistriõpe rahvusvaheliste organisatsioonide programm kestab 2 aastat (4 semestrit). Magistrikraadi omandamiseks peavad õpilased kirjutama ja kaitsma magistritöö. ... [+]

Kui soovite lisateavet selle atraktiivse õppeprogrammi, tuntud Wrocławi ülikooli, elava Wrocławi linna ja põneva üliõpilaselu kohta, laadige alla mobiilirakendus.

Kandidaadil peab olema bakalaureusekraad kavandatava õppevaldkonnaga seotud valdkonnas. Programm koosneb kohustuslikest ja vabatahtlikest õppeainetest ja eriala kursustest. Esimesel semestril antakse õpilastele eriala / seminar vastavalt nende eelistustele, mis on registreerumisel registreeritud (tingimusel, et nad vastavad valitud eriala / seminari sisenemise nõuetele). Esimesel semestril peavad õpilased osalema kõikides klassides ja ühel erialal seminaril. Järgmistes semestrites saavad õpilased valida vabatahtlikke ja valikained. Õpilased võivad valida valikainete pakkumise. Programm kestab 2 aastat (4 semestrit). Magistrikraadi omandamiseks peavad õpilased kirjutama ja kaitsma magistritöö.... [-]

Poola Wrocław
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles