Alusta õpinguid Organiseerimine magistriõppe programmis!

Magistrikraad on esimese kraadiõppe saavutus pärast bakalaureusekraadi omandamist. Üldiselt nõuab see täiskoormusega õpinguid kahe aasta jooksul. Mis on organisatsiooni magister? Programmi eesmärk on omandada arusaam sellest, kuidas kõige paremini juhtida dünaamikat mis tahes üksikisikute grupis. Keskendumine oskuste õpetamisele, nagu muutuste mõjutamine organisatsiooniliste mõjude… Loe edasi

Magistrikraad on esimese kraadiõppe saavutus pärast bakalaureusekraadi omandamist. Üldiselt nõuab see täiskoormusega õpinguid kahe aasta jooksul.

Mis on organisatsiooni magister? Programmi eesmärk on omandada arusaam sellest, kuidas kõige paremini juhtida dünaamikat mis tahes üksikisikute grupis. Keskendumine oskuste õpetamisele, nagu muutuste mõjutamine organisatsiooniliste mõjude ja juhtimisoskuste kaudu, võib selle astme abil sujuvalt organiseerida inimesi korrektselt ja korrektselt inimestelt, juhtimisstruktuurist ettevõtteid ja poliitikaid osakondadesse.

Organisatsiooni magistri omandamise eelised on sageli palju ja erinevad. Lisaks ilmselgetele karjäärieelistele võite omandada ka inimeste psühholoogias uue arusaama. Kriitiline mõtlemine ja uurimismeetodid on tavaliselt ka sügavuti kaetud, andes teile uusi tööriistu probleemide põhjuste leidmiseks nii oma professionaalses kui ka isiklikus elus.

Magistriõppe maksumus erineb sõltuvalt asutusest ja asukohast, kuid teie eelistatud kool annab teile kulude kohta üksikasjalikuma teabe.

Organisatsiooni magister võib avada teile uusi karjäärivõimalusi mis tahes suunas, mille valite. Võite otsustada minna korporatiivsele, kus teie kraad võib avada uksi müügijuhile, inimressursside direktorile ja isegi tegevjuhtkonnale. Võite kasutada oma kraadi väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete kasuks, kus kontorihaldur ja administratiivne töötaja oleksid sobiv. Organisatsiooni magister võib lubada teil valida oma teekonna, andes teile tööriistu selle saavutamiseks.

Teie magistrikraad võib tulla paljudest kolleegiumidest ja ülikoolidest üle kogu maailma, kes seda pakuvad, või võite isegi otsustada oma kraadi online. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
Latvia University of Life Sciences and Technologies
Jelgava, Latvia

Majanduslikke suundumusi Lätis ja Euroopas esile vajadus kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste ja teadlasi, majanduse, juhtimise ja sotsioloogilisi uuringuid.

Majanduslikke suundumusi Lätis ja Euroopas esile vajadus kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste ja teadlasi, majanduse, juhtimise ja sotsioloogilisi uuringuid. Näita vähem
Juhtimisalased kursused
01 Sep 2020
Päevane õpe
2 aastat
Inglise
ülikoolis
 
Vrije Universiteit Amsterdam
Amsterdam, Netherlands

Meistrite programm Kultuur, Organisatsioon ja juhtimine paneb korralduslikke probleeme laiemas sotsiaalses ja kultuurilises perspektiivi. Kas sa oled ...

Meistrite programm Kultuur, Organisatsioon ja juhtimine paneb korralduslikke probleeme laiemas sotsiaalses ja kultuurilises perspektiivi. Kas sa oled ... Näita vähem
Juhtimisalased kursused
03 Sep 2020
Päevane õpe
Inglise
ülikoolis